Meri i shprehet Saimirit: Erdha si modele, por me ke zgjuar nje ndjenje…

15 Φεβ 2021
102 500 προβολές

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Meri dhe Saimiri kanë kaluar çaste shumë romantike së bashku teksa nuk kanë nguruar t’i shprehin ndjenjat njëri-tjetrit.
Kësaj here ka qenë Meri ajo e cila është shprehur se Saimiri i ka zgjuar një ndjenjë që nuk di ta shpjegojë me fjalë.
Nga ana tjetër edhe 33-vjeçari ka folur me fjalë dashurie për bukuroshen nga Elbasani, duke i thënë se ndjenjat për të sa vijnë e përforcohen.
Meri: Po nevrik je ti, si i shpreh nervat?
Saimiri: Unë jam tip shumë impulsiv, por përpiqem ta kontrolloj veten dhe mos t’i lejoj njerëzit të më acarojnë. Nuk dua të dal nga vetja.
Meri: E kthen shtëpinë përmbys?
Saimiri: Çdo gjë unë e kam në ekstrem. Çdo gjë ose e bëj shumë mirë ose fare. Kur më pëlqen një gjë e marr, nuk pyes.
Meri: Ashtu ë! Përgjatë këtyre tre muajve kam mësuar shumë gjëra. Kemi shumë gjëra për të mësuar nga njëri-tjetri dhe që t’i bëjmë të plota ato, duhet më shumë kohë.
Saimiri: Nuk na ka mbetur shumë kohë. Mendoj që ne duhet të bëjmë maksimumin me këtë kohë që na ka mbetur për të fituar njëri-tjetrin.
Meri: Një ditë shumë e bukur kjo sot, kjo pamja këtu me ty…do të doja të udhëtoja në të gjithë botën me ty.
Saimiri: Edhe në Afganistan po të shkonim bashkë do kënaqeshe.
Meri: Tani nuk e di nëse të kam në zemër apo jo, është pak e vështirë. Kudo që kemi shkuar kemi pasur momente të veçanta, të bukura.
Saimiri: Me fjalë është e vështirë të përshkruash këtë ndjenjë që kam patur sot.
Meri: Ç’më bëre ti kështu mua! Nuk e mendoja kurrë veten kështu, si erdha dhe tani. Jam e lumtur me ty. Erdha si modele dhe më ke zgjuar një ndjenjë që…nuk e di. Jam e humbur.
Saimiri: Edhe unë erdha në fakt të gjej dashurinë e jetës këtu, por në fillim kisha ato mendimet e mia. A do realizohej, a do ishte një vajzë këtu brenda që unë do krijoja ndjenja për të sepse nuk është edhe aq kollaj.
Çdo herë që kam dalë me ty kam ndjerë që ndjenjat shtohen dhe sot më ke thënë disa fjalë shumë të bukura që ma ke përforcuar këtë ndjenjë akoma më shumë.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια
 • ci morri ky kesaj.Me kembet si te Roberto Karlosit

  PETRIT PETRITPETRIT PETRITΠριν 11 ώρες
 • 🔊🚯👗👗👗👗👚👚👚🥾🥾👑👑🩰🩰🩰🩰🩰👠👠🥿🥿👠🎩🥰🥰🥰🥰😘👍😘😘😘😘😘😘😘🦄🦄🐷🦄🦄🇦🇮🏳️‍🌈🏳️‍🌈👚👚👛🎒👙👙👞👞👙👞👞

  Bujar MetaniBujar MetaniΠριν 11 ώρες
 • F

  Natasha ShtrepiNatasha ShtrepiΠριν 2 ημέρες
 • Ktu sidomos te alikopteri yll te dy shum te mir Mri nje vajze si engjull🌟

  Jul SimoniJul SimoniΠριν 2 ημέρες
 • Fr

  Leni KuqoLeni KuqoΠριν 2 ημέρες
 • Kot fare

  Asije KoprenckaAsije KoprenckaΠριν 3 ημέρες
 • Vajzat ce than qofte nje fjal ky i hoqi la kte ce esht super vajz e mir dhe nuk hap zë goje edhe nese i behet padrejtesi nese ky zgjedh generden esht plan ka cen i lidhur dhe jan fut per fam dhe money 👋🏻

  Vitjola KolajVitjola KolajΠριν 3 ημέρες
 • Afrohet kot kjo puthet kot se generden e ka te dashur o Meri jo shum naive

  Vitjola KolajVitjola KolajΠριν 3 ημέρες
 • Per ty vajza me e mir redona ishte sajmir

  Άρης ΕλέζηΆρης ΕλέζηΠριν 3 ημέρες
 • O kjo vajz nuk do sajmirin se ende hésitons por mir e thé ne afganistan se kjo nuk mun te rri me nje vend sot me ty neser me tjeter e ne afganistan edhe erdhi si modèle do te thot nuk ka ardhur per Saajmirin . ENGJELL ESHTE PER TY SAJMIR AJO KA QAR PER TY POR TA SHOFIM DERI NE FUND

  inoxtaginoxtagΠριν 5 ημέρες
 • Méri nje goc shum e mir Shembyll per per te rinjt Nje bravo te madhe

  Bukuroshe HoxhaBukuroshe HoxhaΠριν 6 ημέρες
 • Ti paske qen e vdekme mu me u puth

  Lati PrezjaLati PrezjaΠριν 6 ημέρες
 • Sa inat ekam kte hiqet si me kultur pacjA

  Lati PrezjaLati PrezjaΠριν 6 ημέρες
 • Shume e mire eshte goca,pse e gjykoni?Çdo njeri ka menyren e vet te te shprehurit,mua me duket vajze e çiltert,Go Meri,me e bukura je.

  L LL LΠριν 6 ημέρες
 • ti Meri je debile miri do mari te dashuren Generden dhe cao cao

  Florika FlorikaFlorika FlorikaΠριν 6 ημέρες
 • sedi simeduket amo njerin pi binjakeve silvana mduket ky saimir eshte puthur ma me zjarr ma shum epsh eshte puth sa desh ja hanger buzt ja shtyri guhen mir haha ndersa me kto tjerat veq i prek buzt nuk puth me knaqsi me epsh ndersa me gjitha vajzat tjera ka ber puthje te leht prekje buzesh me silvanen po ka puth ma mendjenje plus desh beri dashuri aty kur e mbeshteti per muri po mos kamerat 😀

  Real KrossReal KrossΠριν 6 ημέρες
 • Meri je shume e mire. Nuk te meriton,eshte nje tinzar dredharak.

  Albana AliajAlbana AliajΠριν 6 ημέρες
 • Ish edashuea e Muratit perputhen eshte Meri eshte fallco me ty Saimir

  Florije ZekajFlorije ZekajΠριν 6 ημέρες
 • Meri ish edashura e Muratit s eshte per ty fallco

  Florije ZekajFlorije ZekajΠριν 6 ημέρες
 • Sajmiri ndjen per Merin dicka dhe kjo duket te syt e tij... Mendoj se Merin do zgjedhe

  Marsida YskollariMarsida YskollariΠριν 6 ημέρες
 • Ky esht nje emision burdello po si shkojn 10 femra menje mashkull dhe tegjitha i puth ne buz ju ferkon shalet gjoksin veçseksi ju mungon taman si ne burdello mejfjan emision karakurvash

  Gili GiliGili GiliΠριν 7 ημέρες
 • Si Loli me Colin nuk shkojne fare

  Grisela SchumannGrisela SchumannΠριν 7 ημέρες
 • Kjo ta shpif

  uendi gjyshjauendi gjyshjaΠριν 7 ημέρες
 • Generda osht shum e mir ti meri krejt fallco je

  Mirije TairovskaMirije TairovskaΠριν 7 ημέρες
 • Meri je shum negative uuuu bre nuk pershtash kot e ke

  Mirije TairovskaMirije TairovskaΠριν 7 ημέρες
 • Injoranca ka nuk ka fund

  alba niaalba niaΠριν 7 ημέρες
 • O Engjelli esht nje engjell i vertet eshte per sajmirin

  inoxtaginoxtagΠριν 7 ημέρες
 • Po ti meri a spo shkon me Muratin a

  inoxtaginoxtagΠριν 7 ημέρες
 • Eka te nxet veren jevga budadha djale ka te drejt roberti

  Gjyla KelliciGjyla KelliciΠριν 8 ημέρες
 • Super

  Jana NdouJana NdouΠριν 8 ημέρες
 • Meri e perfshire shume po sajmo ka genarden si se kuptojne keto tjerat ?!!

  Ana GeciAna GeciΠριν 8 ημέρες
 • Shum keq Saimir, Haremin me Merin e gjithe vajzat e tjera e bere,ne fund zgjodhe "te dashuren" tende Generden qe e kishe kohe me pare,???!!!!

  Michaili NdresaMichaili NdresaΠριν 8 ημέρες
 • Asnje lloj ndjesie nuk na tejcove o Meri. Jo, jo. Me vjen keq

  Ana HOXHAAna HOXHAΠριν 8 ημέρες
 • Moj Meri ti kishe patur goxha çun moj pse jeni ndarë ?

  Lume BameLume BameΠριν 8 ημέρες
 • super cift jeni Meri ❤Sajmiri👫🌻🌻🌻🌻

  Lola KrekaLola KrekaΠριν 8 ημέρες
 • Oooo kuku Po njeri pi kafshe dallon nga logjika e kta e paskan hup logjiken

  Valentina VladiValentina VladiΠριν 8 ημέρες
 • Saimir & Meri .....cift i mrekullshem👌👍 Meri e lindur per .....princesh.....💌😘

  Elisabeta GerbiElisabeta GerbiΠριν 8 ημέρες
 • E shkreta ndjenje Te bene te harrosh cke perqark Eshte aq e fuqishme sa dhe vet nuk arrin ta kapesh Ka shpejtesine e drites Ne dilem jam kush do jete ajo fatlumja?

  Vasili MetajVasili MetajΠριν 8 ημέρες
 • Nje gje me beri pershtypje ne gjithe kete rrugetim per Saimirin Asnjehere sja u leshoj doren vajzave

  Vasili MetajVasili MetajΠριν 8 ημέρες
 • Si ndihesh tani nga takimi i pare dhe i fundit tani? E pyet ai 😂😂. Pra u mbyll me kaq!

  Jela MollajJela MollajΠριν 8 ημέρες
  • 😜😜😜😜😜

   Alba LenaAlba LenaΠριν 8 ημέρες
 • Meri eshte ylllll

  LEZA MarjaniLEZA MarjaniΠριν 8 ημέρες
 • Samir nuk dua te lendoj njeri Po un jam me mendimet e Robertit . Ti apo vajzat duhet te Jeni me kembe ne Tok. Eshte jet dhe jo te shohim apo te degjojme te njejtat fjal NGA.ti . Te gjitha vajzat QE kan mare pjes ,kan qen te mrekullueshme por edhe ti buk ke te share . Por te njohja me gocat duhet te ishe me i sakte. Qe edhe gocat ta dinin Se cfar kerkon ti . Gje QE ecila do te tregonte ne fund QE vajzat Jane Ndryshe NGA njera tjetra. Dhe ne cdo takim Do te ishin vetvetja Dhe jo binjaket ne takim me te Dashurin APo kalimtare Dhe per kete jam me Robertin Dashuia nuk do te ja dije per Kamerat apo publikun Se per se ke vajtur atje ju A e kuptoni ? Do lidhesh jeten o djal Apo vajze . Ñuk eshte sot per neser Jeta eshte e shkurter jetoje.

  Meje MecajMeje MecajΠριν 8 ημέρες
 • Eshte show..Eshte i lidhur me Genarden

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 2Πριν 8 ημέρες
 • Sajmir mer Generden,se Meri eshte jevge Elbasani,mos u zhgenje...

  Olsi DorriOlsi DorriΠριν 8 ημέρες
 • Saimiri meri jeni cift simpatik 👌do keni nje te ardhme te bukur bashke❤️❤️

  Adelina CekreziAdelina CekreziΠριν 8 ημέρες
 • Meri j e ma me mira 👑te uroj shume fat .....💖.

  Florie IsufiFlorie IsufiΠριν 8 ημέρες
 • Nuk pershtaten fare. , si nga karakteri dhe nga ana fizike. , shume e shkurter eshte. , shume e shtirur nuk ben per saimirin, . , asnjera nuk eshte per sajmirin. , . Edhe genarden qe do zgjedhi ne fund e do vetem si te dashur jo se do krijoj familje me ate. , ,

  Xhulietaxhuli XhuliXhulietaxhuli XhuliΠριν 8 ημέρες
  • @Xhulietaxhuli Xhuli se e njoh mire Prandaj nga afer eshte e pakta 178. Nuk Po them me saimirin Po them qe Meri eshte e gjate dhe se Luan topi.

   Helen TsHelen TsΠριν 4 ημέρες
  • @Helen Ts ja ke futur ti kot me duket ver syze dhe shikoje sa te larta i ka takat dhe nuk e arrin sajmirin, , pale pa taka si xhuxhe

   Xhulietaxhuli XhuliXhulietaxhuli XhuliΠριν 4 ημέρες
  • Meri e shkurter? Ja ke fut kot

   Helen TsHelen TsΠριν 7 ημέρες
 • Sa maniak ngeli duke u puthur me te gjithe

  noku nokunoku nokuΠριν 8 ημέρες
 • Kta të Klanit na hapën k@rin bashkë me ktë Sajmirin, i bëjn takimet sikur jetojn Dubai me helikoptera 🚁anije ⛴ vila🏦 me ballo me maska vk.😡 Pse ky është raliteti shqiptar!!

  Richi RichiRichi RichiΠριν 8 ημέρες
 • Sa fallco kjo o zot

  Anila KurtiAnila KurtiΠριν 8 ημέρες
 • Mirmbrema doja te thoja qe kur shkruajn disa kamente disa persona me bejn shum per te qeshur saqe nk ndalem dot. Saimo me fal qe te quaj keshtu hec para vella dhe leri te tjeret te han fara🤤😋🤣🤣 zgjith ke te doj e bardhe ❤ Me merin ne krah shderrin vendi ku do qe te jeni

  nikanikaΠριν 8 ημέρες
 • Me shume pamje nga helicopteri do doja, me mungon vendlindja

  A NilaA NilaΠριν 8 ημέρες
 • O njerz mos ofendoni se jan vajza te reja jo humbi Meri ajo ashtu i shpreh ndjenjat se normal jetojm ne Shqiperi Generda ka flutra se jeton jasht dhe aq me teper thuhet se asht e dashura e Sajmirit qe po te jet kjo skandal per produksionin

  Flora QitajFlora QitajΠριν 8 ημέρες
  • Normale,Generda ka flutura sepse eshte e dashura e Saimirit, ajo flen tek shtepia e Saimirit,vjen dhe aktron ne emision,eshte e sigurte ne ato qe thote....?

   Michaili NdresaMichaili NdresaΠριν 6 ημέρες
 • Përshtaten Saimiri me Merin. Meri e bukur, e qetë, e sjellshme. Saimiri me përvojë jete. Mund t'i ofrojë shumë mbështetje Merit në jetë, mbështetje emocionale, profesionale, për të cilën Meri ka shumë nevojë, sidomos tani që nuk e ka as babanë. Duket që ka tërheqje fizike midis tyre dhe karakteriale.

  enke kaenke kaΠριν 8 ημέρες
 • Sa shum shko me merin o zott❤❤

  Hane LleshiHane LleshiΠριν 8 ημέρες
 • femer komplet pa emocion,do bej gabim nqse e zgjedh.

  Anisa BegolliAnisa BegolliΠριν 8 ημέρες
 • Love story eneida danjeli emila aris1 kavaje1

  Daniel DolliaDaniel DolliaΠριν 8 ημέρες
 • Supozohet te jet takimi para finalizimit dhe kto flasin sikur u takun rastesisht tani ne rruge NO EMOTION !pleaseeee

  The AnalystThe AnalystΠριν 8 ημέρες
 • Sme plq takimi e merit sot

  eva 30eva 30Πριν 8 ημέρες
  • Takim koti vetem ndjenja nuk ka

   Nepi NakaNepi NakaΠριν 7 ημέρες
 • Javen Tjeter Meri shkon PaPa !

  Llajna LlajnaLlajna LlajnaΠριν 8 ημέρες
  • 😜😜😜😜😜

   Alba LenaAlba LenaΠριν 8 ημέρες
  • Hahahaha Lajna😂😂

   Berisha MeriBerisha MeriΠριν 8 ημέρες
 • Njeher nuk folen mire shqipot. Ajo esht super goce. Yll e bukur ke qejf ta shohesh. Sa mllef keni o njerez.

  hdjsksksl hdjsjjskshdjsksksl hdjsjjsksΠριν 8 ημέρες
 • Takim me tshhtyme

  Anisa GjoniAnisa GjoniΠριν 8 ημέρες
 • Bota po vdesin keta e bejne emisionin si hirushja ,,perralla me mbret .Edhe sajmo sulltani qe ska ca te bej andej dhe tallet me keto idotet . Ai se ka gjetur me lidhje te gjata dashurin ,po do ja gjej vera qe u rri ne kok ça te thon e ça te bejn .Lesh arapi me nje fjaleeeeeee

  its meits meΠριν 8 ημέρες
 • Sikur si pelqeu Merit qe e coj ne Elbasan

  Rise And ShineRise And ShineΠριν 8 ημέρες
 • Ky Saimiri esht pyk mor xhan

  bella bellabella bellaΠριν 8 ημέρες
  • Ky sajmiri jo pyk por bash pyk kari

   Gili GiliGili GiliΠριν 7 ημέρες
  • Te genarda me pelqen buzeqeshja dhe ka komunikim edhe xhesi ishte me horizont vajze me vlera te meri me ben pershtypje qe sajmiri e puth po sha vlen

   Nepi NakaNepi NakaΠριν 7 ημέρες
 • 🥰🥰

  Blerina AllmetaBlerina AllmetaΠριν 8 ημέρες
 • Skeni faj ju jo e ka faj korona qe su ze e ta shikoni pastaj 😜😜😜

  its meits meΠριν 8 ημέρες
 • Kjo meri ku t gjej t puthi

  Elisa IsaElisa IsaΠριν 8 ημέρες
 • Me takim kot se ky skam par

  LinaLinaΠριν 8 ημέρες
 • Po ik ore se na hapet barkun gjith ato vajza e vajte zgjodhe kete qe sdi te flas fare

  LinaLinaΠριν 8 ημέρες
  • 😜😜😜😜😜

   Alba LenaAlba LenaΠριν 8 ημέρες
  • @Ada adushe po ca trupi ka ajo m aman derras, meshkujt duan b*th gjoks ca ka kjo e shkreta

   ggcc jhhhggcc jhhhΠριν 8 ημέρες
  • Po vertet ashtu mendoj edhe un kjo si tralala nga mendja y rroft trupi se mendja fyell , nga fry era fryn veriu kesaj

   Ada adusheAda adusheΠριν 8 ημέρες
 • Generda esht vajz e sinqert ..kjo meri komplet fallco...generdes i lexohet dashuria ne sy....po ti m duket o sajmir nk ke mend ne kok ...meri nje cop injorante pa shkoll ..i pelqe gjermania jo ti se as nje lloj emocjoni nk percjell

  pami pamyypami pamyyΠριν 8 ημέρες
  • Meri ka menden me gjet nje djal me shetit boten 😂

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaΠριν 8 ημέρες
 • Meri u duk pak e trembur sot.. por Sajmiri duket qe ka shume terheqje fizike ndaj teje.

  Aa KAa KΠριν 8 ημέρες
 • Meri edhe nese te zgjedh do jet vetem per show dhe mbas 2 muajsh max do te bej bye bye esht teper kurvar 😂

  Lia LinLia LinΠριν 8 ημέρες
 • Ik o sajmo mere jevgen çkerbythe se ajo vdiq e zeza ,te shikon te hidhet persiper ,po ajo eshte e vogel na mosha per tu martuar ? Si mendoni apo mir edhe kaq se ato marthen qe ne djep 😠😠😠😠

  its meits meΠριν 8 ημέρες
 • Belsh qyteti ime i dashur😍 Meri e thot sakte,ne njerin liqen eshte statuja e Aferdites,ajo eshte ne seferan Meri. Ndersa me lart keni liqenin e deges ne formen e hartes se shqiperis mbuluar me zambak te verdhe. Ne total ke 84 liqene. Sajmiri eshte djale super. Por edhe meri eshte vajze me vlera. Shpresoj te jeni zgjedhje e njeri tjetrit

  joanna jonajoanna jonaΠριν 8 ημέρες
  • Shume Interesant 🥰

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaΠριν 8 ημέρες
 • Me e mira Gjesi 👑

  kosova pejakosova pejaΠριν 8 ημέρες
 • Rome jo ishalla Sajmiri nuk merr , Jevge , Rome si thoni ktu ne shqipri

  kosova pejakosova pejaΠριν 8 ημέρες
  • @kosova peja injorant..e keni nga injoranca qe keni qe ofendoni femrat...derrat e 💩💩

   Lola KrekaLola KrekaΠριν 8 ημέρες
  • @Lola Kreka 🤮🤮

   kosova pejakosova pejaΠριν 8 ημέρες
  • boll ti ore boll se nuk esht jevg e mos i ofendo femrat..derr i eger...yyyyy🤮🤮🤮🤮

   Lola KrekaLola KrekaΠριν 8 ημέρες
 • Meri eshte e humbur por vetem per nje jave dhe po e gjen Sajmiri 😍Jane sh.te mire 👏👏👏👏

  Marije GeshtejaMarije GeshtejaΠριν 8 ημέρες
 • Po ju lutem.ne leshojeni takimin me generden

  Fatmire MuharemiFatmire MuharemiΠριν 8 ημέρες
 • Po ju lutem.ne leshojeni takimin me generden

  Fatmire MuharemiFatmire MuharemiΠριν 8 ημέρες
  • Y

   Sami VociSami VociΠριν 6 ημέρες
 • Sa film I bukur per femije, uaaa u madhengjeva sa pashe helikopterin, ,,, Genarda you are the best,,,,,,

  Megi JoniMegi JoniΠριν 8 ημέρες
 • Sajmir meri ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Sanie SulollariSanie SulollariΠριν 8 ημέρες
 • Sa e bukur me duket kjo vajza

  Ukaj ShpresaUkaj ShpresaΠριν 8 ημέρες
 • Qe te bej nje karier Sajmiri duhet te ket nje modele ne krah se lek ka vet

  ioanna122ioanna122Πριν 8 ημέρες
 • 1,2,3ja kush eshte perpara:helikopteri wauuuuuuuu. Sa fallco jeni per zotin ,thua qe erdh nsekond pasi i mbylle syt.aman aman.keshtu vetem femijte mund tmashtrohen🤣🤣🤣🤣

  Aana hyseniAana hyseniΠριν 8 ημέρες
 • Tani Sajmiri nqs e merr Merin do qe ta kete si nen vehte si e urte e pak fjale.Por per mendimin tim kjo mMeri eshte kot fare ad ndjenje as di te flase ska llafollogji...Ky me duket sikur ka rene brenda me kte..Gabimmmmm

  Enkeleda CaciEnkeleda CaciΠριν 8 ημέρες
  • Ajo ben byrek vajze per shpi ahaha Pa komunikim fare eshte

   n Hn HΠριν 8 ημέρες
 • Se kuptoje kte pjese qe duan te njihen dhe ne cdo takim permendin gjithe kohen se si ndihen takim dhe nuk bejne pyetje te njihen , nuk jane real ose sdine te njihen

  Era AlenomreEra AlenomreΠριν 8 ημέρες
 • Meri Sajmir 👌👌🥰🥰💞💞💐

  Miside KoraqiMiside KoraqiΠριν 8 ημέρες
 • Me kot per te vjell

  Mimoza IseiniMimoza IseiniΠριν 8 ημέρες
 • Sajmiri perfundon me genarten se ca asht me za sesht pa gja

  Sabahet HasajSabahet HasajΠριν 8 ημέρες
 • Oj meri ti je fallso nga koka ke kembet moj e shkret. Erdhe per te mar pak fam. Qe te ngresh pak modelingun. Ik mi zhele

  beti elbeti elΠριν 8 ημέρες
 • Saimri ka dyshime per vajzat ne finale me dy menje,!! Saimir meri te dyja vajzat mblidh menjen😍😀

  kastriot jahollikastriot jaholliΠριν 8 ημέρες
  • 😂😂😂😂

   E KE KΠριν 8 ημέρες
 • 0:23 von.in.net

  Jason JonesJason JonesΠριν 8 ημέρες
 • Sa pa vlera je sajmir nuk di ti ndash ndjenjat te gjithave ju thu e kemi kalu super je shum e mire po jo mo se nuk jan njesoj te gjitha ndaj gjerat mos i genje kot gocat

  Ida IdaIda IdaΠριν 8 ημέρες
 • Meri jam nje grua nga korca te simpatisoj shum edhe kur ecni ecni njesoj shkoni shum dua te perfundoni te dy mir shum mir qe nuk flet shum je perfekt do doja tju shikoja bashke superrr por shikoj qe dhe Sajmiri ta beri nje suprize shum te bukur bravooo

  Ylli TajariYlli TajariΠριν 8 ημέρες
  • Doe qet llapn pasi ta fitoj Sajmirun se nuk do rrin pa folur kesaj fare nuk iqeshen fytyra lol

   latife lamajlatife lamajΠριν 8 ημέρες
 • Ohrid lake Pogradec grworld.info/fund/ZLCtn9rWh52uvG0/b-nteo

  alban boyalban boyΠριν 8 ημέρες
 • As qe i meriton kjo Meri ktij Sajmirit ,Generda eshte zgjedhja me e duhur

  Sorin DumiSorin DumiΠριν 8 ημέρες
 • Me ne fund dole gomar sajmir

  Mary OxaMary OxaΠριν 8 ημέρες
  • grworld.info/fund/n9SLrqnWpoKC2GU/b-nteo Gomarlliku ka filluar qe ne 2014 ne Gjermani dhe ky vazhdon shtiret....

   Feri NikollaFeri NikollaΠριν 8 ημέρες
 • Sajmir ke bo zgjedhen me te peshtir qe prmban kombi dihet se ti me genarden erdhe dhe do ikish por ke len vajzen me te siqert paç veten ne qaf po asnjera nga tedyja nuk kan me nejt me njra prej ktyre vetem pasurija i itereson ginerdes i fute nje te qir ne hotel mbaje tani se xhesin nuk pate shanc

  Mary OxaMary OxaΠριν 8 ημέρες
 • Po Muratin mi o Meri e harrove

  Ani NilaAni NilaΠριν 8 ημέρες
  • @Ani Nila ska lidhje edhe nese eshte ashtu , gjithkush ka te kalume , Sajmiri mu sme duket fare i mire me i mire prap se prap Murati ..

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaΠριν 8 ημέρες
  • @Llajna Llajna po kan dal fotot e tyre ne rrjet bashk ne lokale nate

   Ani NilaAni NilaΠριν 8 ημέρες
  • @Ani Nila Seriozisht , ate e ka pas te dashur Meri a ?

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaΠριν 8 ημέρες
  • @Llajna Llajna po Murati i perputhen

   Ani NilaAni NilaΠριν 8 ημέρες
  • kush eshte Murati i perputhen hahaha

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaΠριν 8 ημέρες
GRworld