Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

3 Φεβ 2021
3 580 796 προβολές

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Σχόλια
 • Nk e kuptoj pse dora shtyp direkt like akoma pa e degju kengen 🥰😍😍

  niduoe streniduoe streΠριν 2 ημέρες
 • I'm from kurdistan❤☀💚 ilove you 😘💜😻❤

  park_kurdish. poppark_kurdish. popΠριν 5 ημέρες
  • Albania loves Kurdistan 🇦🇱

   Piano ShqipPiano ShqipΠριν 2 ημέρες
 • Je yyll zemra ime tije epreferuara iiiimeeee❤

  Drita ZitoDrita ZitoΠριν 5 ημέρες
  • faleminderit yll

   Piano ShqipPiano ShqipΠριν 2 ημέρες
 • Same Albanian beauty type as Dua Lipa, same great talent. Pretty much underappreciated.

  Vitaliy KarbashevskyVitaliy KarbashevskyΠριν 6 ημέρες
  • Elvana hits again 😍👏

   niduoe streniduoe streΠριν 2 ημέρες
 • 🥰😍😇😘🤗👏💋

  anisa muratianisa muratiΠριν 6 ημέρες
  • bitcoin shqiptar 😅

   Piano ShqipPiano ShqipΠριν 2 ημέρες
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   soinu foigsoinu foigΠριν 3 ημέρες
 • 💎

  Gu JoGu JoΠριν 7 ημέρες
  • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

   soinu foigsoinu foigΠριν 3 ημέρες
 • Je me vite large prej te gjithe kolegve

  Small SmokeeSmall SmokeeΠριν 8 ημέρες
 • Shum e bukur

  Flutura SelimiFlutura SelimiΠριν 8 ημέρες
  • faleminderit

   Piano ShqipPiano ShqipΠριν 2 ημέρες
  • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν 5 ημέρες
 • Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  AM13 AM13AM13 AM13Πριν 10 ημέρες
  • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

   soinu foigsoinu foigΠριν 5 ημέρες
 • 👸🏻

  Gersi MerepezaGersi MerepezaΠριν 10 ημέρες
  • DIVA 🎶🖤🎵

   soinu foigsoinu foigΠριν 5 ημέρες
 • Elvana 😍❤

  bodoti qwiubodoti qwiuΠριν 10 ημέρες
  • 💜

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν 5 ημέρες
 • Shume e bukur

  Suada BarciSuada BarciΠριν 10 ημέρες
  • ❤️

   mikin liroumikin lirouΠριν 7 ημέρες
  • ❤️

   JoannaJoannaΠριν 8 ημέρες
  • ❤️

   hen kohen koΠριν 9 ημέρες
 • Love you so much ❤❤🙏🙏

  ardjan Hasanpapajardjan HasanpapajΠριν 10 ημέρες
  • ❤️

   mikin liroumikin lirouΠριν 7 ημέρες
  • ❤️

   JoannaJoannaΠριν 8 ημέρες
  • ❤️

   hen kohen koΠριν 9 ημέρες
 • ♥️♥️♥️♥️♥️

  Romina GjataRomina GjataΠριν 11 ημέρες
 • Dashuri 🥰🥰🥰

  Herbal LifeHerbal LifeΠριν 11 ημέρες
  • ❤️

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν 10 ημέρες
 • Muzika ime 🎶

  Herbal LifeHerbal LifeΠριν 11 ημέρες
 • Elvana 🌹

  Herbal LifeHerbal LifeΠριν 11 ημέρες
 • *Baby🖤*

  αστεγη ¿αστεγη ¿Πριν 11 ημέρες
 • Elvana hits again 😍👏

  Stela LekajStela LekajΠριν 12 ημέρες
 • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

  Odeta OdetaOdeta OdetaΠριν 12 ημέρες
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  CassieCassieΠριν 12 ημέρες
 • 💜

  Xhovana PreknicajXhovana PreknicajΠριν 13 ημέρες
 • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real EstateΠριν 13 ημέρες
 • DIVA 🎶🖤🎵

  MWO Real EstateMWO Real EstateΠριν 13 ημέρες
  • Dashuri je 🥰🥰🥰

   CassieCassieΠριν 12 ημέρες
 • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real EstateΠριν 13 ημέρες
 • Muzika ime 🌹🎵❤️

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
 • ❤️

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
  • Bravo Elvana ...pak feministe ...

   minij hooiminij hooiΠριν 13 ημέρες
 • ❤️

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
  • Amazing voice 🙏

   minij hooiminij hooiΠριν 13 ημέρες
 • ❤️

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
 • The Queen 💎

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
 • Diva 🌹

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
 • Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Music AlMusic AlΠριν 13 ημέρες
 • I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

  Adelisa MustajbegovicAdelisa MustajbegovicΠριν 14 ημέρες
 • 😍😍😍❤️❤️❤️

  Bessy BessyBessy BessyΠριν 14 ημέρες
 • Superstar ✨

  Tiarna TTiarna TΠριν 14 ημέρες
 • THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

  Arton AArton AΠριν 14 ημέρες
 • LEGEND ❤️

  Herbal LifeHerbal LifeΠριν 14 ημέρες
 • Dashuri je 🥰🥰🥰

  Music AlMusic AlΠριν 14 ημέρες
 • Diva 🥺🎶❤️

  Joy MekaJoy MekaΠριν 14 ημέρες
  • G.O.A.T.

   bofooit gojobofooit gojoΠριν 14 ημέρες
 • Elvana 💎

  MWO Real EstateMWO Real EstateΠριν 14 ημέρες
  • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

   bofooit gojobofooit gojoΠριν 14 ημέρες
 • Amazing voice 🙏

  Dashamir CellinaDashamir CellinaΠριν 14 ημέρες
 • Bravo Elvana ...pak feministe ...

  Jani GjoniJani GjoniΠριν 15 ημέρες
 • For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

  mikin liroumikin lirouΠριν 15 ημέρες
 • ALBIN

  Valdete UrajValdete UrajΠριν 15 ημέρες
 • Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

  BESABESAΠριν 15 ημέρες
 • 😘🥰

  Erdi AsaniErdi AsaniΠριν 15 ημέρες
 • Красавица!!!

  soinu foigsoinu foigΠριν 15 ημέρες
 • ♥️🌹🌟

  Arbrona GashiArbrona GashiΠριν 15 ημέρες
 • Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

  Lefterie ShinplakuLefterie ShinplakuΠριν 16 ημέρες
 • Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

  Music AlMusic AlΠριν 16 ημέρες
 • I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

  Music AlMusic AlΠριν 16 ημέρες
 • Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj RotterΠριν 16 ημέρες
 • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  soinhu foitusoinhu foituΠριν 16 ημέρες
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   mikin liroumikin lirouΠριν 15 ημέρες
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   soinu foigsoinu foigΠριν 15 ημέρες
 • G.O.A.T.

  TimCamiliTimCamiliΠριν 16 ημέρες
 • Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

  Music AlMusic AlΠριν 17 ημέρες
 • O DASHURI TI 🥰🌹❤️

  MWO Real EstateMWO Real EstateΠριν 17 ημέρες
 • Dashuri me degjim te pare

  Eda KociEda KociΠριν 17 ημέρες
 • A at

  Amela KAmela KΠριν 17 ημέρες
 • The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

  CarinaCarinaΠριν 17 ημέρες
 • Super kenger

  Emirjeta KoleciEmirjeta KoleciΠριν 17 ημέρες
 • Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

  sacrifice Sh. N. O 007sacrifice Sh. N. O 007Πριν 17 ημέρες
 • Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj RotterΠριν 17 ημέρες
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν 18 ημέρες
 • 🥺🥺🥺 is beautiful

  Sidorela BAD___GIRLSidorela BAD___GIRLΠριν 18 ημέρες
 • kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

  Linda AvdijaLinda AvdijaΠριν 18 ημέρες
 • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  bowen voowybowen voowyΠριν 19 ημέρες
 • Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

  Floriana HoxhaFloriana HoxhaΠριν 19 ημέρες
 • E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  Fredi LupiFredi LupiΠριν 19 ημέρες
  • ❤❤👏👏👏

   opzz xsinopzz xsinΠριν 17 ημέρες
 • Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  MWO Real EstateMWO Real EstateΠριν 19 ημέρες
  • Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

   opzz xsinopzz xsinΠριν 17 ημέρες
 • 😍😍

  Lossy AbaziLossy AbaziΠριν 19 ημέρες
 • Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

  JoannaJoannaΠριν 19 ημέρες
 • Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

  Donnie WienDonnie WienΠριν 20 ημέρες
 • Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  Agnesa annaAgnesa annaΠριν 20 ημέρες
  • DIVA E MUZIKËS 💎

   bowen voowybowen voowyΠριν 19 ημέρες
 • Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

  ximi penguximi penguΠριν 20 ημέρες
 • Kenge super 💖💖💖💖

  ximi penguximi penguΠριν 20 ημέρες
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  Vlora AjvaziVlora AjvaziΠριν 20 ημέρες
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   JoannaJoannaΠριν 19 ημέρες
 • Gegend gut Wollny

  Deva BeganajDeva BeganajΠριν 20 ημέρες
 • 👍🏼👍🏼

  ela kurtiela kurtiΠριν 21 ημέρα
 • Incroyable voice 👌🏻

  Thomas De SousaThomas De SousaΠριν 21 ημέρα
 • Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

  Anita NitaAnita NitaΠριν 21 ημέρα
 • Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

  Aurell FerrugoAurell FerrugoΠριν 21 ημέρα
 • *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

  Mirjado ZeneliMirjado ZeneliΠριν 21 ημέρα
 • ❤❤👏👏👏

  Eda CekreziEda CekreziΠριν 22 ημέρες
 • Zxcc

  Ergen ShiniErgen ShiniΠριν 22 ημέρες
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  Eni EniEni EniΠριν 22 ημέρες
  • true

   BRUNO GJONAJBRUNO GJONAJΠριν 14 ημέρες
 • Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

  hen kohen koΠριν 22 ημέρες
 • DIVA E MUZIKËS 💎

  Herbal LifeHerbal LifeΠριν 22 ημέρες
  • Bravo Elvana e ke qare

   bofooit gojobofooit gojoΠριν 21 ημέρα
 • Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  nalaa ____nalaa ____Πριν 22 ημέρες
  • 🎶

   bofooit gojobofooit gojoΠριν 21 ημέρα
 • 👍

  Shpresa BerishaShpresa BerishaΠριν 23 ημέρες
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  DURO SDURO SΠριν 23 ημέρες
 • kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

  kesulkuqja 98kesulkuqja 98Πριν 23 ημέρες
 • U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  Girls QueensGirls QueensΠριν 23 ημέρες
  • Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

   hen kohen koΠριν 22 ημέρες
 • 🥰

  blerta mehmetiblerta mehmetiΠριν 23 ημέρες
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming RelaxΠριν 23 ημέρες
 • super

  kristina durdajkristina durdajΠριν 24 ημέρες
  • O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

   bofooit gojobofooit gojoΠριν 23 ημέρες
 • Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  bofooit gojobofooit gojoΠριν 24 ημέρες
  • 🤩🤩

   bofooit gojobofooit gojoΠριν 23 ημέρες
 • 😭😭😭😭😭

  Sandra LameSandra LameΠριν 24 ημέρες
 • 10-10

  Sabrina HoxhaSabrina HoxhaΠριν 24 ημέρες
 • 8⁴

  Eneo ToçilaEneo ToçilaΠριν 24 ημέρες
 • Ço

  Fashion Styl16Fashion Styl16Πριν 24 ημέρες
GRworld