Big Kik | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

22 Νοέ 2020
607 735 προβολές

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Big Kik | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: facebook.com/gjoniblackent/
Instagram: instagram.com/gjoniblackent/
#gjoniblack #onima #meritonmjekiqi

Σχόλια
 • RRESPEKT

  Alpi MavriqiAlpi MavriqiΠριν 2 ώρες
 • King je Big Kik !! Mirë se vjen ne Dardani

  In OmIn OmΠριν ημέρα
 • Freaking Talented Beast! Respect

  Oscar ThanoyannisOscar ThanoyannisΠριν 3 ημέρες
 • Big Kik meriton Rrespekt...

  Alkohol Gotat Rrnoft KOSOVA.Alkohol Gotat Rrnoft KOSOVA.Πριν 4 ημέρες
 • Noizy ta kakajt nonej

  Gold MobileGold MobileΠριν 4 ημέρες
 • Big kik

  Gold MobileGold MobileΠριν 4 ημέρες
 • Shuj

  Gold MobileGold MobileΠριν 4 ημέρες
 • Hallall♨️🎯❤

  FF GAMERFF GAMERΠριν 6 ημέρες
 • fmi I karit shkon rrehet me fmi 10 vjet e Kisha vra

  erion lipovicaerion lipovicaΠριν 7 ημέρες
 • Kolopuqa tvegjel I keni buzt hala me qumesht

  Arbri MemaArbri MemaΠριν 8 ημέρες
 • That's the point. Real talent no autotune needed

  Evisa PrengaEvisa PrengaΠριν 15 ημέρες
 • Shum i talentum djali

  Neka NekaNeka NekaΠριν 24 ημέρες
 • I madh boli suksese ke talent

  Toni RomaToni RomaΠριν 24 ημέρες
 • Rrespekt Boli🥇

  Alfred StafajAlfred StafajΠριν 25 ημέρες
 • Wow far talenti ne RAP..edhe pak bitte trashe zonin edhe tamon..ONYX dame i madh koke vazhdoo bravos

  Ilir MaliqiIlir MaliqiΠριν 27 ημέρες
 • Bravo

  Led LedLed LedΠριν μήνα
 • Fansat e'juv kur trriten bohen tmit 🤣mirë e ka pas Katili

  Vlerson LikaVlerson LikaΠριν μήνα
 • 29:55 🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Myte Beatin Braaaaaaaahhhhhhhhhhh

  A.T.I WestGangA.T.I WestGangΠριν μήνα
 • grworld.info/fund/npKRcLbPnmWb25w/b-nteo Qeshni me lot🤣 subscribe 🙏

  HABERET E FSHATITHABERET E FSHATITΠριν μήνα
 • 34:07 e deri 34:25 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Lujtaaaa tu kesh

  A.T.I WestGangA.T.I WestGangΠριν μήνα
 • Ky a dissi ma i madh qa ja ba najher noizyt

  erjon aliajerjon aliajΠριν μήνα
 • Ik re

  Naim KasaNaim KasaΠριν μήνα
 • Nje Drite jeshile per repin Shqiptar 💪🇦🇱

  Gjovalin DedaGjovalin DedaΠριν μήνα
 • Ndreqni Mikrofonin se nuk po nihet paster

  Salja ProductionSalja ProductionΠριν μήνα
 • Noyzi bederasti te ka hek s se ja ke marr hip hopin ntavolin! Se noizi sdin me me i lidh dy lafe kengtari me fake qe ka ba fam ne shqipri dhe arsyeja esht se ne ate ko skishte shqiperia rrep perveq kosoves.!! Keep going kick 👌 you are real dude

  Stefanos SulajStefanos SulajΠριν μήνα
 • o ky pe hajka ni mshtjerr javt qata skan pas hesap me majt gagaaggagaga

  Florian RexhepiFlorian RexhepiΠριν μήνα
 • Respekte për talentin qe ke 👊👊

  Avdulla DulloAvdulla DulloΠριν μήνα
 • legend Koka 🔥🔥🔥

  Leo MorinaLeo MorinaΠριν μήνα
 • Bravoooo

  B RaB RaΠριν μήνα
 • Eshte e cudicme ta mendosh nje njeri me nje talet te till 16 vjec bravo!!

  ANOMAL FFANOMAL FFΠριν μήνα
 • Noizy e ka kuptu qe ky djali ka telent dhe ka mendu me e heq prej grupit se po ja dhi karrieren 😂😂😂

  Mr likeMr likeΠριν μήνα
 • Qiky Kika paska me myt Repin Shqip sa vjet i ka

  Keqani07Keqani07Πριν μήνα
 • Never seen such a talented boy! Big Kik good luck 🍀. Nje dite d jesh I madh!

  entzi tereziouentzi tereziouΠριν μήνα
 • Bravo

  Xhemile SaqipiXhemile SaqipiΠριν μήνα
 • Kiku paska qen reper edhe para se te vije ne ket bote dhe do jete reper edhe ne boten tjeter. Talenti ma i forte deri sot.

  Arian NitArian NitΠριν μήνα
 • Ec ne rrugen e Unikkatil , fol per gjera te verteta, rri njerezor Dhe ke per te pare se sa do degjohet arti yt. Ke talent Big Kik thjesht ji Vetevehtja, asgje me shume 👍

  Danjo JaceDanjo JaceΠριν μήνα
 • The Future o nona ca bone pantera pantera 💣😂

  TREBOR XTREBOR XΠριν μήνα
 • Kaloni knej ja vlen grworld.info/fund/ldGJadCpiIKBy3o/b-nteo

  #Albanian boy#Albanian boyΠριν μήνα
 • O broo a me beni substrike ❤️ kush ka mundesi ju rujt ZOTI ku jeni ❤️

  Bʟᴀcᴋ 777Bʟᴀcᴋ 777Πριν μήνα
 • "fansat e juj kurr rriten bohen tmit" U N I K A T I L👌

  UNIKATILUNIKATILΠριν μήνα
 • Ka ardh koha me thon. KATILI KA CEK "Fansat e tuj kur rriten bohen tmit" GJOJA MA E PASTERT QE OSHT THON NRREP. KTU TREGOHET QE KATILI SKA FOL KOT. Mad Respect for Unikkatil bro.

  LOVE IS WAR, WIN ITLOVE IS WAR, WIN ITΠριν μήνα
 • Broooo this is hard as fuck

  LuisjanoLuisjanoΠριν μήνα
 • 29:15 gave me goosebumps

  LuisjanoLuisjanoΠριν μήνα
 • 33:37

  Vini OfficialVini OfficialΠριν μήνα
 • Nese sdo kishe permend noizy, jo vec qe s’do merrje emer. As nuk do hyje ne emision. Taktik e vjeter kjo plako

  DoniMusicDoniMusicΠριν μήνα
 • Super 👌

  neli iksdneli iksdΠριν μήνα
 • Killed it biggie ⚰️

  K HK HΠριν μήνα
 • Wowwwwwww 💣💣ky djal ka per me kap yjet,💥esht shm i talentuar esht si 1 kombinim i eminem ,dj khali versioni shqiptar qe esht super,suksese edhe 1 her talent per at zot🤘👌✌️✌️✌️✌️💥🧨

  fationa karriqifationa karriqiΠριν μήνα
 • Super talent super bor

  Adrian KorraAdrian KorraΠριν μήνα
 • Yeahh biggie kick diftoju iher o.t kurvave, se kush osht n'studjo gangsta big kick

  Dita NataDita NataΠριν μήνα
 • fatty

  waterpipeewaterpipeeΠριν μήνα
 • Kush kari o bre kuu, mincxi frym osht tu mar

  Mixi x Bleki OfficialMixi x Bleki OfficialΠριν μήνα
 • Nuk mundem me e qujt diss thjesht bravo per ate qe e pranon se ka pas deshir me paa veten n majet mat larta me OTR , i hope u the best big kik . Ke talent por tkisha lut pak ma shum me kthy shqip ⚡️

  Qlirimtar AvdiuQlirimtar AvdiuΠριν μήνα
 • ⚡🔝🔝🔝🔝🔝

  Klarita MyrtollariKlarita MyrtollariΠριν μήνα
 • 🔫🔫

  Nelion CelikuNelion CelikuΠριν μήνα
 • Noizy eka ni te keqe nuk don me pa shokin ne maja 👎🏼 ashtu ja beri edhe shum tjereve bravo per guximin dhe vullnetin presim HITE nga ti. My albaninan nigga🙌🏿

  MrMrΠριν μήνα
 • 33:15 😂😂😂 ti koke i trent more 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ky eshte Fat Joe✌🏼😁👍🏼👍🏼

  MrMrΠριν μήνα
 • Albanian Fat Joe 🤩

  MrMrΠριν μήνα
 • Bravo Bik kiku e ke myt veq kontrollo emocionet

  Ardit CotaArdit CotaΠριν μήνα
 • Qa kari po hateni? Veq se mbi pesh a? Mos hani kar se ky djaloshi e paska myt edhe real shit tu ba keep going up bro! Mos u nal e sa ma nalt tpafsha🔥👑👊🏼

  mikea hiooimikea hiooiΠριν μήνα
 • Bigg : a ta mysim bro?! ( after 30 min freestyle) Gjoni : po myte se spo muj ma 😂😂

  Lorenc GjekaLorenc GjekaΠριν μήνα
  • 🔥🔥🔥🔥

   Valbona PashajValbona PashajΠριν μήνα
 • OTR lind,,,, Nuk boheshh.

  Mergim MorinaMergim MorinaΠριν μήνα
 • Kam cuar dislike per studion me varikars me beat me dhiera n bot

  weed smokerweed smokerΠριν μήνα
  • Jepini nji sufllaqe se vdiq

   mikea hiooimikea hiooiΠριν μήνα
 • BIG KIK rrespekte shoku per ty G hec perpara dhe lere Noizy sepse ai e ka mbaru kapitullin e vet . je super talent dhe shpresoj qe mos te perfundosh si kto rreperat e karit qe zdin gjo tjeter vec makina e pare drog e pilla, por te bosh rrep taman me realitet dhe jo me andrra .. rrespekt G jepi vetes se ke kohen qe ri tregosh noizyt qe i ka maru koha dhe tani e kan rradhen te tjert . TI pse jo 👍🏻

  DJ SONIDJ SONIΠριν μήνα
 • me i miri i te gjitha hohrave ne shqipri bravo suksese bossi vetem sa me pak fjal banale do ishte me mir 👍

  UK ALUK ALΠριν μήνα
  • Rrepi kudo ka fjal banale,s eshte puna per te ofenduar po rrepi zakonisht ka fjal banale.

   Led LedLed LedΠριν μήνα
 • Respect bikik. Talent no comment e ke mbyt dhe Eminemin

  flori smithflori smithΠριν μήνα
 • Te lumt zoti ta baft mbar ne muzik .

  Elidon JakuElidon JakuΠριν μήνα
 • Qa kari po hateni? Veq se mbi pesh a? Mos hani kar se ky djaloshi e paska myt edhe real shit tu ba keep going up bro! Mos u nal e sa ma nalt tpafsha🔥👑👊🏼

  doire aintudoire aintuΠριν μήνα
 • Brravo

  Huljus LebaHuljus LebaΠριν μήνα
 • Bravo Nona super ...

  hames sulahames sulaΠριν μήνα
 • Bravo nish 🤴🤴

  kd_arkimed_kdkd_arkimed_kdΠριν μήνα
 • Brrr brrr❤️

  iamdrybabyiamdrybabyΠριν μήνα
  • Big Men liit👍😁🖐️💪💪🔥🔥🔥🔥 suksese keep IT up Grinding Love your music

   doire aintudoire aintuΠριν μήνα
 • Ky ja merr noizyt e tanve ne kthes omgg super talent👍👏👏

  Mirela SoMirela SoΠριν μήνα
 • Talent 👏👏

  Remi LenaRemi LenaΠριν μήνα
 • Feker nese je syn sen ky su kan kurr otr

  Eldion GashiEldion GashiΠριν μήνα
 • E pashe te gjithe Big Kikkkklkk je duke u ngritt larttt

  Annoying BBBAnnoying BBBΠριν μήνα
 • Jepini nji sufllaqe se vdiq

  DarlinDarlinΠριν μήνα
 • Si bole asht ky Per rrep duhen me fol me fakte jo tu hanger sufllaqe

  Leonard GjoniLeonard GjoniΠριν μήνα
 • To bad that i can't react to this 😐 But keep up the 🔥

  ARI-ONE ENTERTAINSARI-ONE ENTERTAINSΠριν μήνα
 • Kur rrepon big kik duket sikur se ka lan kush me fol tash 10vjet 😂😂

  MarkMarkΠριν μήνα
 • Me lekt e babit behesh ca te duash

  Lost SpiritLost SpiritΠριν μήνα
  • Nuk qendron fare kjo qe thoni. Big Kik eshte super talent ne ate qe ben.

   Valbona PashajValbona PashajΠριν μήνα
 • Fansat e juj kur rriten bohen tmit respek Katil ❤️👑

  Enndrit BekolliEnndrit BekolliΠριν μήνα
 • Noizy King ☝🏼🇦🇱

  Nderim KrasniqiNderim KrasniqiΠριν μήνα
 • we love it

  doliio volaydoliio volayΠριν μήνα
 • Big Men liit👍😁🖐️💪💪🔥🔥🔥🔥 suksese keep IT up Grinding Love your music

  Elmedin MediuElmedin MediuΠριν μήνα
 • Ooo rrobt ti qifsha ooo gjoni black

  Olek BerishaOlek BerishaΠριν μήνα
 • si lop

  Artan mustafiArtan mustafiΠριν μήνα
 • E ka myt 🔥🔥🔥🔥🔥

  Elton NokaElton NokaΠριν μήνα
  • Te uroj shum suksese Qenke me vlera Te mdhaja Shum edhe talentin e ke ne max, mashum se 95% e reperav ,,, Uaaa uaaa Para

   doliio volaydoliio volayΠριν μήνα
 • Ai vet u largua nga O.T.R DHe Noizy I dua mbeshtetjen e par dhe vet hapi studio dhe iku Por duan fam 😏😎🤫

  GT NO3LGT NO3LΠριν μήνα
 • Ti..je... një... djalë...me.. shumë... vlera.. të... uroj.. suksese 🔥🔥✨🔥. mëtej♥️♥️♥️♥️♥️👏🤩

  Universale DurresUniversale DurresΠριν μήνα
 • Wowowowoa respekt per kta a djemt qe pot perkrahin edhe prej sodit naper rrug canades ka met knue kjo muzik real muzik veq kanuni katilit kanuni bikit ktu e ke myt krejt at shklepsin e durrsit

  Valon SylaValon SylaΠριν μήνα
 • 👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👌❤

  mami imammami imamΠριν μήνα
 • Djali i UNIKATILIT Babes BIG KIK ♥♥♥♥

  dani bozhdarajdani bozhdarajΠριν μήνα
 • ne vend me respektu qunin noizy aj e hoqi nga grupi vend se me punu e me bo lek sebashku por aj u tut se po i ja hup famen ky DJALI BIG KIK XD

  mrgjk01mrgjk01Πριν μήνα
 • Popullore

  Emiljano AlimucajEmiljano AlimucajΠριν μήνα
 • Përmendni Noizyn për me pas klikime ndryshe jeni të dështuar

  Just BELIEVEJust BELIEVEΠριν μήνα
 • Tash 6 muaj prova,tash paska mbaru provat ky🤔

  Just BELIEVEJust BELIEVEΠριν μήνα
 • Nuk duhet sen Noizy o g , Je shummm nelt 💦💯💯💯

  oiuet souiuoiuet souiuΠριν μήνα
 • zot na fal sa i shemtut esht

  Cel SinaCel SinaΠριν μήνα
 • U killing it

  Ramazan PalushiRamazan PalushiΠριν μήνα
GRworld