Dy shqiptaret vene ne rresht togen greke, terbim ne Greqi | ABC News Albania

15 Ιαν 2021
187 718 προβολές

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:grworld.info
#abcnews #abcnewsalbania

Σχόλια
 • Fuck fasism,,, wherever it comes from

  VyzasVyzasΠριν 11 ημέρες
 • BRAVO STERNIPAT E SKENDERBEUT DHE TE ALI PASHE TEPELENES BRAVO!!

  gilbert kasnijagilbert kasnijaΠριν 22 ημέρες
 • Ca bravo karrin thoni mer se lat nam? Bravo shqipe shqipen po e shqyjn politikanet ska buk me ngron rrota karri komentues qe jeni dele gjith jeten ju qifsha rropt tgjithve beni tifo per shqiprin kur lu futboll ose kur ndodh ndo nje budallik si ky per sa i perket ktyre dy legenave na flliqen emrin qe bojn kshu budalliqesh kalamojn kushedi ku kan kantandis tani

  Telepat TironciTelepat TironciΠριν 26 ημέρες
 • Te paketën vendosë masek more çun , tash te pret gjyqi ushtarak ,keqpërdorim i udhëzimit ligjorë

  Nazmi NafiiNazmi NafiiΠριν 27 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍

  Harry FergusonHarry FergusonΠριν 28 ημέρες
 • Po iki mor laluct e mutit, se greku ju shkerdhen per dit, 👎👎👎👎

  Kim, GaxhaKim, GaxhaΠριν μήνα
 • Po ca bravo i thoni ketyre .keta jan ca kokrra spiunash qe i perdor greku keta kan ber nje betim per tu futur ushtar per cfar per te marr pasaporten gr .e tani na bojne nje video qe tregojne qe jan shqipetar por gabimisht ndodhen ne ushtrin greke .🤦‍♂️ ja kshu tallet greku me ne se dalin ca qyrrash si puna ketyne e na bojne si patrijot .ne kemi qen dhe jemi dhe do mbetemi popull servil .

  Tiku 333Tiku 333Πριν μήνα
 • Kjo. Duhet. Nderimi. Më. I. Madh. Zoti. Është. I. Madh.

  Zamir KrasniqiZamir KrasniqiΠριν μήνα
 • Kjo. Është e. Drejta. Cfar. Ndolli. Kush. I. Jep. Drejtime. Kur. Një. Tradit. Gjithmon. Është. E. Drejta. Vitet. Shkojn. Por. Ilirjaner. Jan. Kudo.

  Zamir KrasniqiZamir KrasniqiΠριν μήνα
 • Rrespekte shqipe

  gazidede mariglengazidede mariglenΠριν μήνα
 • GREECE IS. .ALBANIAN COUNTRY..🇦🇱💪✅🇦🇱

  Erblin King11Erblin King11Πριν μήνα
  • @ΕΛΛΑΣ 1821 grecce is for ever albania

   Erblin King11Erblin King11Πριν 23 ημέρες
 • Me ushtaret shqiptar ne greqi, po' perseritet histori e skenderbeut me turqin 🤣

  Bru VloraBru VloraΠριν μήνα
 • Μπραβο

  marsel marselmarsel marselΠριν μήνα
 • PSE PO KENAQENI A NUK E DINI TE HERNJOT KOMBETAR TE GREKUT JAN SHQIPETAR.......PO TE MOS ISHIN ARVANITESIN NUK KISHIN BA SHTET... SHQIPETARET JAN E MIRA E TE HUJVE , E ZEZA E VEDIT👌🌻

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETESΠριν μήνα
 • Mark Boçari i ri i greqis 🇦🇱

  Albanian'R00tAlbanian'R00tΠριν μήνα
 • Futini në rresht dhe u mësoni shqip pederasteve që ta dinë kush janë shqiptarët.

  Mario RenoMario RenoΠριν μήνα
 • ma knaqet pz ju rujt zoti shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Albania AlbaniaAlbania AlbaniaΠριν μήνα
 • Toga e shqiptarve qe po Marrin pashaporten greke 🤣🤣🤣 shtet I pushter Ky joni as buken njom sna e lan me e hanger ne vendin ton pastaj thon pse ikni

  Pjetergjokaj AleksanderPjetergjokaj AleksanderΠριν μήνα
 • Bravo bravo bravo 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱💓💓💓💓💓

  Tonny IoTonny IoΠριν μήνα
 • Te qifsha greket , rrace pa prejrdhje

  Lefter LaciLefter LaciΠριν μήνα
 • Ahahahahhaaha hec aty shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅👏👏

  Xheni BaliXheni BaliΠριν μήνα
 • Kto jan shqiptar jo si disa laskara shqiptar qe bojn ma grek se grek

  United KindomUnited KindomΠριν μήνα
 • Qijini fisin grekve ne goj qijuni grat se vdesin me ja u qi shqiptart

  United KindomUnited KindomΠριν μήνα
 • Bravo ju thoni ju cunave po cunat aty u riten me ate edukat I Duan pashaportat cunat apo te rinin ne shqipri e te vuanin prandaj Mos gjykoni kshu se gr ose vendet e huaja na Ben njeres ne shqiptarve si na leku e nga te gjitha nuk I Lan kta cuna sic I Le Berisha me shok PA buk e dergojn femijet e Tyre ne shkollat me te Mira, e po shqiptaret greku I beri me Vila e me lek e ta Ken per turp cunat se Kan prindrit ktej dhe ju jep dhe I ndimon greku keq Mir o shqiptar

  martin dumimartin dumiΠριν μήνα
 • Μια ζωή από κατω μας θα είστε ρε ζώα ότι και να κάνετε.Πια Αλβανία και ποιοι Αλβανοί;;Άμα επέμβουμε στρατιωτικά σας φτάνουμε γαμιοντας μέχρι τα Τίρανα

  HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥHELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/Y9d_ncuabKea334/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/e89xiJS8bZdttYY/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
 • Ska Shqipetar qe nuk behet krenar kur shikon flamurin shqipetar ne gdo shtet te botes , ose kur tingellon muzika jone ku do. Por jo dhe keshtu o vellezer te dashur se jemi dhe ne nga ata qe jetojne ne greqi dhe nuk na pelqen me von kur gdo krim qe behet ose dicka e pa ligshme degjohen se ka qen shqipetar . Dhe pastaj pyesim veten perse nuk na duan?! Nuk me intereson te me duan njerez e tj se sa shqipetarit! Por mendoni para se te veproni. Ne vend qe ta ngrejm vendin tone sa me larte neve e ulim akoma dhe me posht. Nuk mbroj asnji dhe mos ma merni per keq , le te vejm dhe njiher mendjen para patriotismit se per ate pun edhe un jam fanatike per atdheun tim por me qellime te mira gjithmone!

  Jetiona BendoJetiona BendoΠριν μήνα
 • Gjak original ilir

  Ernest HamitajErnest HamitajΠριν μήνα
 • I don’t know if the commanders use Vaseline for the 2 Albanians After that

  Chris KiustenoglouChris KiustenoglouΠριν μήνα
 • Bravo

  SparkSparkΠριν μήνα
  • @ΕΛΛΑΣ 1821 that's all in Greek, and I don't understand nor read Greek.

   SparkSparkΠριν 23 ημέρες
 • 👍👍👍🇦🇱

  Altin LleshiAltin LleshiΠριν μήνα
 • Heee mor portale leshi ...shqiptaret ven ne rresht greket..😂😂😂 hikni mor analfabet futni naj tas groshe...qelbesira vetem budlliqe shkruani...

  SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaΠριν μήνα
 • Ju ruajt Zoti dhe mos e harroni shqiperin Vllezer

  Mrtangu TanguMrtangu TanguΠριν μήνα
 • Bravo cuna

  Rushdie ShehiRushdie ShehiΠριν μήνα
 • Ju lumt kari

  Englis HushaEnglis HushaΠριν μήνα
 • Me kete video qe bete i zgjuat nga gjumi Greket u treguat qe mos te ken me besim te shqiptaret se jane te pabese

  Pellasg the GreeksPellasg the GreeksΠριν μήνα
  • Albanian commanders in Greek army 👍🇦🇱

   TeemoTeemoΠριν 29 ημέρες
  • Greece 1821 with 1000 fake accounts. Change your name. Pellasg are Albanian tribe ;) 🦅🇦🇱🦅

   TeemoTeemoΠριν 29 ημέρες
 • Ju lumte dhe hallall e paci qe jeni shiptare

  Muhammed Ali BerberiMuhammed Ali BerberiΠριν μήνα
 • Vetem per diçka me vjen keq qe do ti keqtrajtojne derisa te lirohen nga ushtria per asigje tjeter....

  Dritan ÇekaDritan ÇekaΠριν μήνα
 • Shum prej femijeve tane u linden aty u rriten Greqia esht atdheu i tyre Greqia na ndimoj teritim keta femije ti shkollojm si gjith femijet grek ne nuk munt te beemi bukshkelur te shajm e te urrejm grekun ne jemi shqipar por duet te respektojm dhe Greqin qe na shtriu doren dhe na ndimoj pavarsisht politikave te koherave

  Al PekatoAl PekatoΠριν μήνα
 • Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

  kolim jonekolim joneΠριν μήνα
 • cuna shqiptar ,cuna grek ,,,,njerez jemi te gjithe ,pse keto paragjykime

  ela panxhiela panxhiΠριν μήνα
 • Lat nam dhe ju mediat do I fusni ne burg cunat per shaka qe ben e bet legjende

  GERTI HASAGERTI HASAΠριν μήνα
 • Mu be zëmrra mal

  Fjorela SulaFjorela SulaΠριν μήνα
 • Sa gje te mire i keni bere Greqise dhe Grekeve me kete video nuk e keni idene o cuna i zgjuat nga gjumi dhe qe here tjeter mos te ken besim te shqiptaret tani e pane njehere e mire sa te pabese jane shqiptaret

  Pellasg the Greek'sPellasg the Greek'sΠριν μήνα
  • Tani ja fute pordhës kot.

   Mario RenoMario RenoΠριν μήνα
  • Çfarë bene për mos të pasur besim dhe pse janë të pabesë, një gjë e tillë është shumë normale në një shtet evropian pa asnjë paragjykim, po një primitiv si ty qe mendon si grek i duket pabesi.

   Amanda MerloAmanda MerloΠριν μήνα
  • @kolim jone Now Albanians cry because doit klisma Greek klisma xaxaxaxa

   Pellasg the GreeksPellasg the GreeksΠριν μήνα
  • @kolim jone Albanians cry now let becuarfule next time and i am Greek not Turkalbanian

   Pellasg the Greek'sPellasg the Greek'sΠριν μήνα
  • I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

   kolim jonekolim joneΠριν μήνα
 • Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

  Altea PepmarkuAltea PepmarkuΠριν μήνα
 • Të komentosh në mënyrë cinike është shumë gabim të komentosh për përgatitjen elart që kanë shqiptarët është një meritë

  Batjar DemajBatjar DemajΠριν μήνα
 • Do kish qen me bukur po tu kishit dhen urdher te merrnin armet dhe te vrisnin njeritjetrin se na kan car karin kta greket

  Tony CampioniTony CampioniΠριν μήνα
 • Bravo ju qoft o Djemt e shqipnis

  Aleksander PrengaAleksander PrengaΠριν μήνα
 • Hidhni ne kanal marrsh 1 - 2 - 1 2 te gjithe 💪💪💪💪

  KRAM PignetoKRAM PignetoΠριν μήνα
 • 💪💪

  bcvbb hyuibcvbb hyuiΠριν μήνα
 • Hahaha stratiotet shqiptare ndodhen kudo

  Adrian IllyrianAdrian IllyrianΠριν μήνα
 • Kombin Shqiptare dy grupa njerzish ma anti kombetare shkatrruan kombin Sgqiptare.Politikanet qeveritare dhe hoxhallaret me xhsmija.Anti Shqiotarizmi i njerzve ma anti Shqiptare qe jsne hixhallaret. E tradhtia e tyre kafilluar qe ate dite kur barbaret e zes Otomano mongolet pushtuan kombin Shqiptar.Qe cdo fatkeqesi mjerim ka ardhe nepermjet te 97% te hoxhallarve me xhamija.Se Shqiptari eshte ipa ndalur me mbrojte vatanin e vete .Por hoxhalkaret me xhamija q qeveritaret e shkatrruan Kombin Shqiptare..

  Halil CelajHalil CelajΠριν μήνα
  • @bcvbb hyui ,!!Nandn ta qifshin krejte bota me gjith gjuhen qe ke shkrujte ,shkruaj Shqip e nane wire.Se po moste kishin wene hasmot e kombit Shqiptsre hoxhallarrt dhe qeveritaret .Kurr skishin mujte me pushtia as me coptua kombin shqiptare.

   Halil CelajHalil CelajΠριν μήνα
  • πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

   bcvbb hyuibcvbb hyuiΠριν μήνα
 • Hajde ju lumte bijte e shqipes, rrofshi sa malet o niperit e Kastriotit

  Tony SelmanahTony SelmanahΠριν μήνα
 • Me rr të fortë o njësh😂😂🙏🙏🙏🇦🇱👁️

  Melsen ArapajMelsen ArapajΠριν μήνα
 • Mbetem si ne kohe te Turqise , Ushtare dhe komandate te zote , per Perandorine e Osmane ,heronj te Greqise, ,luftetare ne ushtri te e Mali te Zi, Serbise, Bullgarise, ne garden e ne garden e Rumanise dhe drejtues te Moldavise. Sepse atehere nuk patur as shtet shqiptar as ushtrine tone , aq me keq sot, nuk kemi as ushtri shqiptare , e cila duhet te perbehej nga oficere dhe ushtare nga te gjitha trojet e Shqiptarise ! !✊

  Pavli KostaPavli KostaΠριν μήνα
 • Fuck grecce 🖕🖕

  HitmanGTARPHitmanGTARPΠριν μήνα
 • Hallall ja u boft zoti o cuna 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  HitmanGTARPHitmanGTARPΠριν μήνα
 • I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

  Chris KiustenoglouChris KiustenoglouΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/rZKarsbKmIZrxaQ/b-nteo

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/hMCXh5XPqJV815w/b-nteo

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/e89xiJS8bZdttYY/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/faOueZHQfXWasI4/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/gquLZKy0gZp4y4I/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
 • Akoma ma interesant kish me qen mi komandu shqip If you know what I mean ...

  Toni MontanaToni MontanaΠριν μήνα
 • Shqipfolsa

  Shqipe PuroShqipe PuroΠριν μήνα
 • 😂

  eioshen boboieioshen boboiΠριν μήνα
 • Bravo Djemt e Shqipes! Gjithmone te fort, te menxur e drejtuse. Por keni nje gabime qe shumica e ketyre Shqitarve qe vjene nga Greqia per ne perendim ne i therrasim ''Jorgo'' Vec greqisht flasin.! Eshte vetem nje breze qe ka kaluar ku prindrit e tyre as qe nuk e dinin me pare se cfare ishte greqishta! Por tani femijet e tyre e kane harruar gjuhen e memes! Turp per at prinder edhe per kete brez qe po del. Nderime te thella per Arvanitasit qe me breza te tere edhe pa ndihmen e shtetit nje pjes po e ruan gjuhen etyre..

  Agim LleshiAgim LleshiΠριν μήνα
 • Mire tja ubejne grekeve Shkerdhata

  Arben MyrtajArben MyrtajΠριν μήνα
  • Mire e ke mos tju japin me besim shkerdhatave shqiptare

   Pellasg the GreeksPellasg the GreeksΠριν μήνα
 • Abc news Ju qifsha ROPTT.... KURVA JENI JUU MEDIATTT

  Eris HugoEris HugoΠριν μήνα
  • Bravo. Gjaku.

   eioshen boboieioshen boboiΠριν μήνα
 • ju lumt çuna,,, censura rraciste miks Grek maskara jan për tua shkerdhyer kurvat e tyre jevge mos e rruani karin fare nga fara jevgo mongolve,, bolet do ju han, e fundit do kerkojne gojore se për ate jan profesionist

  arbereshi arbereshiarbereshi arbereshiΠριν μήνα
 • Ju puth ne ball o djema mos haroni gjuhen shqipe ndiheni gjakun ju theret.edhe pse emigrimi eshte i eger mos haroni gjysherit stergjysherit tuaj ketheni koken mbrapa.RESPEKTE

  ali daciali daciΠριν μήνα
 • πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

  Σουζάνα ΧατζιραιΣουζάνα ΧατζιραιΠριν μήνα
  • Shumë nga ju që bëni koment nuk kini djem ushtar në Greqi apo djem për të çuar dhe komentet kur ti bëni kini kujdes mos gjallni urrejtje .

   Batjar DemajBatjar DemajΠριν μήνα
  • @Gladiatori Maksimos Dhe une te pershendes Respekte

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/rZKarsbKmIZrxaQ/b-nteo

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/hMCXh5XPqJV815w/b-nteo

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • @Alexandros Sommeropoulos turkogifti eiste ;-)

   Leves DLeves DΠριν μήνα
 • Hallall e paci mor djem

  Fabio DanFabio DanΠριν μήνα
 • Po osht e sajume nuk e kuptoni

  Anton pika dilliAnton pika dilliΠριν μήνα
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑💪💪💪💪 Μπράβο παιδιά, Bravo cunat

  ZYFER ALBANCKIZYFER ALBANCKIΠριν μήνα
 • albania pellazg yllirian boy forever 💪💪💪💪 respekte arvanites mas to ema den ginete pote nero ♥️😘♥️😘♥️💪💪💪💪

  Adriatik MjeshtriAdriatik MjeshtriΠριν μήνα
  • @che guevara 𝒂𝒍𝒊 𝒑𝒂𝒔𝒉𝒂 𝒕𝒖𝒓𝒌𝒂𝒍𝒎𝒑𝒂𝒏 𝒓𝒖𝒇𝒂𝒈𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒂 𝒕𝒉𝒏 𝒑𝒐𝒖𝒕𝒔𝒂 𝒕𝒐𝒖 𝒔𝒐𝒖𝒍𝒕𝒂𝒏𝒐𝒖 . 𝑲𝒂𝒏𝒆 𝒆𝒏𝒂 𝑫𝑵𝑨 𝒏𝒂 𝒃𝒈𝒆𝒊𝒔 𝒅𝒂𝒈𝒆𝒔𝒕𝒂𝒏𝒐𝒔 ;-)

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • @Leves D po ALI PASH TEPELENA i qiu Greket apo i harrove ,vasilikia12 vjece +100( pallakidhes) gra GREKE, i beri me barre ,rastesi eshte qe ti fol SHQIPEN shko beje testin DNA e shiko se cfare je ,kopil

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • @Adriatik Mjeshtri 🤣 🤣 🤣 🤣

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • @Leves D 🖕🖕🖕🖕

   Adriatik MjeshtriAdriatik MjeshtriΠριν μήνα
  • @Adriatik Mjeshtri pws den asxolisai afou etsi einai to ema sou koroido ahhaahhahaahaaaaa🤣 🤣 🤣 🤣

   Leves DLeves DΠριν μήνα
 • Po pse beni vidjo i hapni pune vete mo vllezer

  Amarildo AmarildoAmarildo AmarildoΠριν μήνα
 • Brava 👏

  Elsa CenajElsa CenajΠριν μήνα
  • Dhe ti bravo kukull

   Gladiatori MaksimosGladiatori MaksimosΠριν μήνα
 • ηρθαν στην ελλαδα και βρομαγε η αναπνοη τους απο την πεινα αλλα ευτυχως μας φερανε και τις γυναικες τους και τις βγαζουμε στην δουλεια....!!!

  SK TUBECHANELSK TUBECHANELΠριν μήνα
  • FUCK GREECE 🤰🤰🤰🤰🤰🥒🥒🇦🇱🇦🇱

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • Εσύ Για να μάθεις καλύτερα και να Μην λες πολλά μάθε αυτό για να ξέρεις ποιος ήσουνα No Greeks no rats all American you tube Το πιο αστείο είναι ότι το παίζεις και πλούσιος Εμείς έχουμε αρχίδια δουλεύουμε να δουλέψεις δεν είναι ντροπή εσείς είσαστε μόνο φιγούρα καλά ρούχα και άδειο πορτοφόλι στα τζάμια και καθόσαστε με ένα καφέ όλη την ημέρα στα καφενεία άσε μας .

   Nik CalamariNik CalamariΠριν μήνα
 • 💪💪

  M MM MΠριν μήνα
 • U lumte Kari Cuna fuck grecia

  S.sistem S.sistemS.sistem S.sistemΠριν μήνα
 • Po ja qr ne kemi qen e do komandojne greqin ku ka grek as ka pas as do ket

  noemi ballanoemi ballaΠριν μήνα
 • Tani te marin valixhet bashke bashke me familjet e tyre e te ikin ne lagjen 5 maji te maloket te mbledhin kanace neper kosha llozdrash kurse keta karafilat te marin kamionat me 25 mije paund e te shkojne ne angli si legena te vadisin lulet 😂😂😂😂😂😂

  Elcapo ColumbiaElcapo ColumbiaΠριν μήνα
 • Bravo. Gjaku.

  Festim KertushaFestim KertushaΠριν μήνα
 • You come here and wear our flag 🇬🇷 with the cross ☦. A Greek will never do the same. Even Greeks in himara or other Greek cities, even when Hodja told them to accept and be Albanians they never did that... Because it's a fake nation made of the USA. In 1940 you ran in mountains together with Italians and Bulgarians.

  Mike TVMike TVΠριν μήνα
  • soon to end up like this ahhahahahahah grworld.info/fund/l5N7e9GebIV3vqg/b-nteo

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • @HellBanians your 'flag' has changed 10 times and it was never yours to start with ;-)

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • @P K no arguing that.

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • We have the oldest flag in the world...and Greece is not included...so if you wanna talk about fake nations talk about yours

   HellBaniansHellBaniansΠριν μήνα
  • @Leves D even in greece albanians are the commandos hahahahhaha grworld.info/fund/hLZlmpXUa5WE3X4/b-nteo

   P KP KΠριν μήνα
 • Ότι και να κάνεις αγορίνα θα πεθάνεις με το κόμπλεξ που κουβαλάει η ράτσα σου. Και προσοχή πάλι σε Έλληνες βαράς.

  Alex kAlex kΠριν μήνα
 • μαγκες ποιος εχει μετάφραση?

  nikosnikosΠριν μήνα
  • @nikos 🇦🇱ALBANIA GANGSTER🇦🇱

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • @ΗELLAS 1821 🇦🇱Alket RIZAI 🇦🇱👉

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/gquLZKy0gZp4y4I/b-nteo,

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/Y9d_ncuabKea334/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • @nikos grworld.info/fund/mJWaa7PTmZZosIY/b-nteo Φάσηηηηηηηηη......💪🏻🇬🇷👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • www.tanea.gr/2021/01/15/greece/to-ges-ereyna-vinteo-sto-opoio-alvanoi-dinoun-stratiotika-paraggelmata-se-ellines/ WE CATCHED Tom & Jerry 🤣 🇬🇷👉🏻👌🏾🇦🇱😭😭

  ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • Dhe tani jane rreshtuar Greket per tu bere stervitjen Speciale xaxaxaxaxa po po po po dhe do i pyesin ponate Alvanoi ? Ponane re i Alvanoi

  Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΠριν μήνα
 • Mos besdisni njerezit o grek bej thirrje gjithve shqiptareve te shikojne mire se kan hyr dy grek ke kanali jone dhe na shajne

  Sergio LukaniSergio LukaniΠριν μήνα
  • @Leves D FUCK GREECE 🐒👈🇦🇱🇦🇱

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/hMCXh5XPqJV815w/b-nteo

   Leves DLeves DΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/e89xiJS8bZdttYY/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/faOueZHQfXWasI4/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/gquLZKy0gZp4y4I/b-nteo

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
 • Bravo shaipe . Roft shqiptaria .

  Sayısal EvrenSayısal EvrenΠριν μήνα
 • grworld.info/fund/p62NpLWdrKhisag/b-nteo RRAC MIXUAR TURKOMUSILMAN ARAB 🇹🇷❤️🇦🇱.....🤣🤣🤣

  ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • μπράβο χάρη σέ εσάς τήν πληρώνουμε όλοι οί υπόλοιποι...

  TzoulianTzoulianΠριν μήνα
  • @Tzoulian i qifsha rracen ku ta ken GREKET 🐒🐒🐒👈

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • @Tzoulian Τzoulian you are ok ;)

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
  • @ΗELLAS 1821 kala esu hremise mhn mas direis mesa apo tn othoni s

   TzoulianTzoulianΠριν μήνα
  • Σίγουρα 👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • 🇦🇱

  Lianos ElianaLianos ElianaΠριν μήνα
 • Edhe Arvanitet komandantet me te mire dhe luftetaret me trima ishin ne vijen e parè te frontit por kur erdhi puna qe kerkuan edhe gjuhè shqipe e shkolla asokohe,u burgosen u diskretituan dhe u poshtèruan me vite me radhè.Nuk jep gjè Greku çuna mbaeni mènd ktè gjè.

  The best OneThe best OneΠριν μήνα
 • Nipat e ali pashait

  Enzo PEnzo PΠριν μήνα
 • Si dikur ali pasha qe bente komanden ne greqi e i mbante greket ushtare e sherbetore njelloj e keta cunat se gjaku rrjedh ne breza

  Enzo PEnzo PΠριν μήνα
  • @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη po qeshe bota me vidion kaq trima jane shqiptaret po thon sa dy ushtare ven nji ushtri greke ne rreshte . Kto jane per te qeshur te tuat jane per te qare Me vjen mire qe di shqipe me mire se mua o sup a xhi.

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • @Antipatrea AntipatreaO Turkalbanian atyre ju djeg bytha tani xaxaxaxaxa u dhemb shume ua kane bere bythet carcaf xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa u kane care sumatricen xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa

   Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΠριν μήνα
  • @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Te dogji bytha me nji here e ndjen dhe vete qe je pushte greke

   Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaΠριν μήνα
  • @Antipatrea Antipatrea U bene me keq se Aliu bythqiri dhe shqiptaret si ty pusht Turqie

   Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΠριν μήνα
  • @Antipatrea Antipatrea 🤣🤣🤣🤣

   Enzo PEnzo PΠριν μήνα
 • Respekt bravo

  Ilirjet DybeliIlirjet DybeliΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/p62NpLWdrKhisag/b-nteo Respekt bravo 🇹🇷❤️🇦🇱🤣🤣🤣

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • Eh e mjera shqiperi u katandise me bijte e saj qe i sherbene shteit greke armikut shekullore

  Adriatik MustafajAdriatik MustafajΠριν μήνα
  • @che guevara grworld.info/fund/lauLcNPIbn2Lzo4/b-nteo 😉

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
  • @che guevara grworld.info/fund/hZh_a6jYr5Vu1oo/b-nteo 🇬🇷👊🏻😭🇹🇷🇦🇱......🤣🤣🤣 RROFT Greek SOULI 💪🏻🇬🇷👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
  • @ΗELLAS 1821 🇦🇱ALI PASH TEPELENA 🇦🇱☝️ju ka qire mire e mire GREKET, dhe u shtua popullsia

   che guevarache guevaraΠριν μήνα
  • Mustafa 🇹🇷😁 Mustafaj 🇦🇱🤣....grworld.info/fund/hZh_a6jYr5Vu1oo/b-nteo.......🤣🤣🤣

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • Meanwhile Greek f-16 fly legally over the Albanian sky. Good night

  toulis zozetoulis zozeΠριν μήνα
  • grworld.info/fund/hZh_a6jYr5Vu1oo/b-nteo Yes good night Albania 🤣🤣🤣

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
 • 🤮🤮🤮

  K AK AΠριν μήνα
 • Hajde Daku hajde n'a e zbardhet faqen bravo jeni njisha jo si keta Jorgot shqipetare qe edhe ne Shqiperi flasin greqisht

  Laurent ShqipoLaurent ShqipoΠριν μήνα
 • GJAKU SBEHET UJ PERSHENDETJE RROFT GADISHULLI ILIRIK RROFT SHQIPRIA E MADHE

  Arjan LekaArjan LekaΠριν μήνα
 • Hallall qumshti i nenes.

  fZarkas1983 fZarkas1983fZarkas1983 fZarkas1983Πριν μήνα
 • Po po ok por shtetit grek i sherbeni vecse kte mos harroni,

  Pieter VijaPieter VijaΠριν μήνα
 • μετάφραση κάποιος

  selestiaaalselestiaaalΠριν μήνα
  • @PSK βλακκκκκκκααααααααααα 👊🏻

   ΗELLAS 1821ΗELLAS 1821Πριν μήνα
  • Στέλνουν χαιρετισμούς σε φίλους τους και ο ένας τους λέει όνομα γνωστού ραππερ να φωνάξουν για να κάνουν μόστρα στο Instagram, τα μέσα των δύο χωρών το έκαναν μεγάλο θέμα ενώ δεν υπάρχει

   PSKPSKΠριν μήνα
  • @Gentian Barone Και τους δείχνανε ότι κάνουν κουμάντο στο Ελληνικό στρατό έτσι νομιζανε τώρα τους κάνουν άλλα βίντεο μέσα Χαχσχαχα

   Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΒόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΠριν μήνα
  • Δεν ιπαν και τίποτα τα πεδία.. απλά χαιρέτισαν κάνα δύο φιλαράκια τους από τα πεδικα χρόνια..

   Gentian BaroneGentian BaroneΠριν μήνα
GRworld