Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

13 Φεβ 2021
410 491 προβολές

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_boja/
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/
Follow Stine on:
►Instagram: instagram.com/stine_records/
Follow Estia Film on:
►Instagram: instagram.com/estia_film/
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Σχόλια
 • Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...

  jeta ballajjeta ballajΠριν ημέρα
 • :okej

  Vjollca BushatiVjollca BushatiΠριν 3 ημέρες
 • Super keng

  Ana HilaAna HilaΠριν 4 ημέρες
 • Muzik me te lodhur skm egnuar vk

  Kostandin StefaniKostandin StefaniΠριν 5 ημέρες
 • Like

  Джавид ХузахмедовДжавид ХузахмедовΠριν 6 ημέρες
 • Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju aroraΠριν 6 ημέρες
 • 💔💔💔💔💔💘💘💘

  Marinela nelaMarinela nelaΠριν 9 ημέρες
 • Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

  E. D.E. D.Πριν 10 ημέρες
 • Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

  Barbie MelinaBarbie MelinaΠριν 11 ημέρες
 • Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

  balo lokobalo lokoΠριν 11 ημέρες
 • Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

  MargheMargheΠριν 12 ημέρες
 • 🔝

  TONIEL TONITONIEL TONIΠριν 13 ημέρες
 • Nice

  Di KoDi KoΠριν 13 ημέρες
 • Këngë e vjedhur

  S MS MΠριν 13 ημέρες
 • Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

  Bukra AgolliBukra AgolliΠριν 13 ημέρες
 • Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

  Bukra AgolliBukra AgolliΠριν 13 ημέρες
 • Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

  Teresa PjetriTeresa PjetriΠριν 14 ημέρες
 • Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

  Ailsa NiAilsa NiΠριν 15 ημέρες
 • Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

  Alda XhikaAlda XhikaΠριν 15 ημέρες
 • Me te mirët !

  Ludovik KociajLudovik KociajΠριν 16 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  Alda XhikaAlda XhikaΠριν 16 ημέρες
  • 1:14

   Ailsa NiAilsa NiΠριν 15 ημέρες
 • Suksese👌🙌👏👏

  Nora VeseleNora VeseleΠριν 16 ημέρες
 • like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

  visi pashkajvisi pashkajΠριν 16 ημέρες
 • Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

  Marinela kumriaMarinela kumriaΠριν 16 ημέρες
 • Sa bukur 😍

  Ilirjeta ilirjetaIlirjeta ilirjetaΠριν 16 ημέρες
 • U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

  Artemis MarkuArtemis MarkuΠριν 17 ημέρες
 • Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

  Silvana CanakuSilvana CanakuΠριν 17 ημέρες
 • Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 2021Πριν 17 ημέρες
 • Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

  Βαλεντίνα TvΒαλεντίνα TvΠριν 17 ημέρες
 • Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

  seeni gztyseeni gztyΠριν 17 ημέρες
 • Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

  Gerta B.NGerta B.NΠριν 17 ημέρες
 • Suksese 🥰

  Amra DashballaAmra DashballaΠριν 17 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏

  Perla ΠερλαPerla ΠερλαΠριν 17 ημέρες
 • Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  Sigh HrioSigh HrioΠριν 18 ημέρες
  • Super keng krenar dibra me ju

   seeni gztyseeni gztyΠριν 17 ημέρες
 • Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

  bcvbb hyuibcvbb hyuiΠριν 18 ημέρες
 • 1:14

  Ledi LuliLedi LuliΠριν 18 ημέρες
 • Super 👌

  ANIL XHANGOLI OFFICIALANIL XHANGOLI OFFICIALΠριν 18 ημέρες
 • Shum Bukur

  Boni DurresBoni DurresΠριν 18 ημέρες
 • Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  Jo NaJo NaΠριν 18 ημέρες
  • 😍💘

   bcvbb hyuibcvbb hyuiΠριν 18 ημέρες
 • Ca' tipi ky keng pa' lidhje

  Memet RukajMemet RukajΠριν 18 ημέρες
 • Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

  Erjola LlangoziErjola LlangoziΠριν 18 ημέρες
 • 👍🏼

  Dimri ohDimri ohΠριν 18 ημέρες
 • Nice Altin and Stine

  Dimri ohDimri ohΠριν 18 ημέρες
 • Super kong bravo dibraaa

  Alban BitriAlban BitriΠριν 19 ημέρες
 • Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

  Lalala LalalaLalala LalalaΠριν 19 ημέρες
 • 🥇🥇🥇

  Albanian boayAlbanian boayΠριν 19 ημέρες
 • Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

  Olti SdnOlti SdnΠριν 19 ημέρες
 • Super keng krenar dibra me ju

  unlock phonesunlock phonesΠριν 19 ημέρες
 • Giannis ploutarxos fysaei polu

  Giwrgos TsobanisGiwrgos TsobanisΠριν 20 ημέρες
 • Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

  Erikson TolaErikson TolaΠριν 20 ημέρες
 • Superrr👏👏

  Fjoralda LekaFjoralda LekaΠριν 20 ημέρες
 • 😍😍😍

  Zhani BejtoZhani BejtoΠριν 20 ημέρες
 • 😍💘

  E RexhinaE RexhinaΠριν 20 ημέρες
 • Nostalgji Bravo Bisha

  MariaMariaΠριν 20 ημέρες
 • Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

  Arbjol RabijaArbjol RabijaΠριν 20 ημέρες
 • Stine ⭐

  Diana KulliDiana KulliΠριν 20 ημέρες
 • Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  Ina InvaIna InvaΠριν 20 ημέρες
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • HIT🙏🎶

  Rono VataRono VataΠριν 20 ημέρες
 • Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  Rea Ree Rea 777Rea Ree Rea 777Πριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  Albertina QorrajjjAlbertina QorrajjjΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

  Drini TrupjaDrini TrupjaΠριν 21 ημέρα
 • Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  Arjana JakimiArjana JakimiΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  KING EDB ALREAL GKING EDB ALREAL GΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • 👏👏👏👏

  blerim sadikllariblerim sadikllariΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • 💥💥💥💥💥💥💥💥

  Agron VijaAgron VijaΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Super 👑👑

  Klajdi claydeeKlajdi claydeeΠριν 21 ημέρα
 • Super 🔥❤️

  Anja JollaAnja JollaΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  Tia SinaTia SinaΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Erdha per te pare xhenin ❤️

  Muhametaj 07Muhametaj 07Πριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  Ervis OfficialErvis OfficialΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

  Edvini TiraneEdvini TiraneΠριν 21 ημέρα
 • Suksese!

  Jonida KatznerJonida KatznerΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Stine different level 🔥

  Andreas MengriAndreas MengriΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  BllediBllediΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  tiku milantiku milanΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Super keng

  Silva LusiSilva LusiΠριν 21 ημέρα
 • Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

  Genti GentianGenti GentianΠριν 21 ημέρα
 • Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

  Unnamed@KTUnnamed@KTΠριν 21 ημέρα
 • O xheni shaska o yll

  003 Bx003 BxΠριν 21 ημέρα
 • O zot nj mbrekulli 💔💔

  Mariglena RamaMariglena RamaΠριν 21 ημέρα
 • Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

  Gazmir MemaGazmir MemaΠριν 21 ημέρα
 • bravo super 🙏🙏

  Valentin AgoValentin AgoΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  Andy_ 25_alAndy_ 25_alΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  Roli LandiRoli LandiΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Erdhe si era e ike shpejt .

  Eva AlldervishiEva AlldervishiΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

  Kela HajdariKela HajdariΠριν 21 ημέρα
 • Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

  AN ProdAN ProdΠριν 21 ημέρα
 • Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE ALΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  Giulia giulianaGiulia giulianaΠριν 21 ημέρα
  • @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

   Giulia giulianaGiulia giulianaΠριν 21 ημέρα
  • Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

   Adelaida AdaAdelaida AdaΠριν 21 ημέρα
 • Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  Andrej StojanovskiAndrej StojanovskiΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  Besnik HaskoBesnik HaskoΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Suksese! 👑👑

  Daniel ArisDaniel ArisΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

  Tila TilaTila TilaΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Toni AranitiToni AranitiΠριν 21 ημέρα
 • Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

  Anila BacoAnila BacoΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

  Jani TorraJani TorraΠριν 21 ημέρα
  • Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

   VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE ALΠριν 21 ημέρα
 • Like it ❤

  RooviRooviΠριν 21 ημέρα
 • Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

  Antonis TaushaniAntonis TaushaniΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

  ornela belaornela belaΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
 • 🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

  xhuliano mucollarixhuliano mucollariΠριν 21 ημέρα
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grworld.info/fund/aKmHg6yenaOgtpg/b-nteo

   Block Hand TestBlock Hand TestΠριν 20 ημέρες
GRworld