Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

13 Φεβ 2021
335 096 προβολές

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Σχόλια
 • Zjarr cunat e fierit

  Jetmir VloreJetmir VloreΠριν 5 ημέρες
 • ❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Marion KameriMarion KameriΠριν 6 ημέρες
 • Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟

  essaessaΠριν 6 ημέρες
 • Bravo cuna na kenaqet jeni m t miret .ju jeni artistet me t mir t fierit krenohemi m ju suksese n kenget e tjra presim kngen e radhes ..☺

  dorela memajdorela memajΠριν 7 ημέρες
 • Braviiiiiiiiiiiiiiiii

  Shqiponja StefaShqiponja StefaΠριν 9 ημέρες
 • 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiΠριν 9 ημέρες
 • Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

  Guri BeqirajGuri BeqirajΠριν 10 ημέρες
 • SUKSESE!

  Lela LelaLela LelaΠριν 11 ημέρες
 • Bravooo shume bukur.

  Anxhela XhelaAnxhela XhelaΠριν 11 ημέρες
 • Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

  Romeo RukaRomeo RukaΠριν 21 ημέρα
 • SUPER DUPER KENG

  John CinaJohn CinaΠριν 21 ημέρα
 • 👏👏

  Benardo GjokaBenardo GjokaΠριν 21 ημέρα
 • Super🔥🔥

  Aristo bezhanic947Aristo bezhanic947Πριν 21 ημέρα
 • Super 😍😍😍😍

  Maria ZeneliMaria ZeneliΠριν 21 ημέρα
 • Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

  Enny ThiagoEnny ThiagoΠριν 21 ημέρα
 • Ka lezet kshu🔥🔥🔥

  Nertil ZeneliNertil ZeneliΠριν 21 ημέρα
 • Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

  Toni KlintoniToni KlintoniΠριν 21 ημέρα
 • Bravo çuna ju pershendes...

  Ledjan RociLedjan RociΠριν 21 ημέρα
 • Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

  Jeta CalaJeta CalaΠριν 21 ημέρα
 • Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  KIDDA LOVE0KIDDA LOVE0Πριν 21 ημέρα
 • Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

  Dalip SalliuDalip SalliuΠριν 21 ημέρα
 • No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

  Elisabeta MetushiElisabeta MetushiΠριν 21 ημέρα
 • Super jeni me te miret 🥰

  Denada OparakuDenada OparakuΠριν 21 ημέρα
 • Jeni me te miret 🥰

  Arentina GjoniArentina GjoniΠριν 21 ημέρα
 • Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

  Laura LauraLaura LauraΠριν 21 ημέρα
 • Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

  Nurie AgarajNurie AgarajΠριν 21 ημέρα
 • 👏👏👏👏

  Bruna BanushiBruna BanushiΠριν 21 ημέρα
 • Si gjithmon gjiganda bravo cuna

  lida lazajlida lazajΠριν 21 ημέρα
 • 🔥🔥🔥🔥🔥✌

  Sokol KararajSokol KararajΠριν 21 ημέρα
 • Super na kenaqet

  Myftarago LorenaMyftarago LorenaΠριν 21 ημέρα
 • Jeni me te miret 😍

  Kristo MarkuKristo MarkuΠριν 21 ημέρα
 • Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

  Redian XhafajRedian XhafajΠριν 21 ημέρα
 • Sukse me teja

  Ili OsmanajIli OsmanajΠριν 21 ημέρα
 • Ju lumt goja

  Eljo EljoEljo EljoΠριν 21 ημέρα
 • Bravo SUKSESE cuna

  Keli KeliKeli KeliΠριν 21 ημέρα
 • Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

  Mixalis KurraMixalis KurraΠριν 21 ημέρα
 • Shume kenge te bukura suksese cuna

  Xhezo EmlXhezo EmlΠριν 21 ημέρα
 • Bravooo

  Bl BlBl BlΠριν 21 ημέρα
 • super keng suksese

  elvi elvielvi elviΠριν 21 ημέρα
 • Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

  PewPew AlboPewPew AlboΠριν 21 ημέρα
 • Super I malli Bardhi Naka

  ff sakerff sakerΠριν 21 ημέρα
 • Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

  Amoremio SyzanaAmoremio SyzanaΠριν 21 ημέρα
 • Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

  Astrit MeidaniAstrit MeidaniΠριν 21 ημέρα
 • Po Endrin ku e keni

  ARMAND LLUSHAARMAND LLUSHAΠριν 21 ημέρα
 • Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

  Klejdiseiti KlejdiseitiKlejdiseiti KlejdiseitiΠριν 21 ημέρα
  • Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

   Astrit MeidaniAstrit MeidaniΠριν 21 ημέρα
 • Shume e bukur kjo kenge o cuni

  Erion MajkoErion MajkoΠριν 21 ημέρα
 • Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

  Albi CakajAlbi CakajΠριν 21 ημέρα
 • Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

  Ilir GjoncariIlir GjoncariΠριν 21 ημέρα
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Arif BalaArif BalaΠριν 21 ημέρα
 • Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

  CECILIA AYALACECILIA AYALAΠριν 22 ημέρες
 • Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

  Elidon BrakaiElidon BrakaiΠριν 22 ημέρες
 • Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

  Flori CaushiFlori CaushiΠριν 22 ημέρες
 • Shum bukur bravo cuna..

  Vullnet LAMAJVullnet LAMAJΠριν 22 ημέρες
 • Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

  Eriselda SeldaEriselda SeldaΠριν 22 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏

  Anxhela AbazajAnxhela AbazajΠριν 22 ημέρες
 • Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

  Regiela KastleRegiela KastleΠριν 22 ημέρες
 • Fieri brravo

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLEΠριν 22 ημέρες
 • Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

  VloreVloreΠριν 22 ημέρες
 • Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

  Tila TilaTila TilaΠριν 22 ημέρες
 • Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

  Zeni BeshajZeni BeshajΠριν 22 ημέρες
 • 😍😍😍👏👏

  Ana TaullarajAna TaullarajΠριν 22 ημέρες
 • 💃🙃

  Matilda XhardjaMatilda XhardjaΠριν 22 ημέρες
 • Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

  Enkileda CakajEnkileda CakajΠριν 22 ημέρες
 • Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Andrea PriftiAndrea PriftiΠριν 22 ημέρες
 • Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

  romeo bidaromeo bidaΠριν 22 ημέρες
 • Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

  Argyro VasiliArgyro VasiliΠριν 22 ημέρες
 • Bravo cuna

  Jetmir MusagalliuJetmir MusagalliuΠριν 22 ημέρες
 • Bravo

  Erlind MerajErlind MerajΠριν 22 ημέρες
 • Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

  amore Arce Awardamore Arce AwardΠριν 22 ημέρες
 • Njesha bravo

  Bledar PaneBledar PaneΠριν 22 ημέρες
 • Suksese te metejshme

  Enver DemaliaEnver DemaliaΠριν 22 ημέρες
 • Legjend çunat nga patosi

  Doni DoniDoni DoniΠριν 22 ημέρες
 • Bravo cuna

  Dorela CelaDorela CelaΠριν 22 ημέρες
 • Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

  Drita BullaDrita BullaΠριν 22 ημέρες
 • Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

  Dj NikollaDj NikollaΠριν 22 ημέρες
 • Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

  Teuta GjekaTeuta GjekaΠριν 22 ημέρες
 • Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

  Ermir MecajErmir MecajΠριν 22 ημέρες
 • Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

  Klajdi KoromonajKlajdi KoromonajΠριν 22 ημέρες
 • Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

  Rezarta BazoRezarta BazoΠριν 22 ημέρες
 • Shum bukur bravo

  Sonila ShehajjjSonila ShehajjjΠριν 22 ημέρες
 • Suksese çuna Jeni më të mirët

  refit nuhajrefit nuhajΠριν 22 ημέρες
 • 👏👏

  Lorimeti HazizajLorimeti HazizajΠριν 22 ημέρες
 • Bravo djema👏👏👏

  O bektashO bektashΠριν 22 ημέρες
 • Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Ladii Danaj vizion plusLadii Danaj vizion plusΠριν 22 ημέρες
 • 💥💥💥💥

  Eneida RuçiEneida RuçiΠριν 22 ημέρες
 • Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

  Mikel HariziMikel HariziΠριν 22 ημέρες
 • Bravo

  Gaming Official EnglishGaming Official EnglishΠριν 22 ημέρες
 • Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

  maria kolamaria kolaΠριν 22 ημέρες
 • Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

  Kleo BlloshmiKleo BlloshmiΠριν 22 ημέρες
 • Jeni me te miret

  Art PrengaArt PrengaΠριν 22 ημέρες
 • Bravo cuna

  Aziz VrapiAziz VrapiΠριν 22 ημέρες
 • Historia juaj ne vite ,suksese djema

  Kleanthi MiciKleanthi MiciΠριν 22 ημέρες
 • Para fieriiii

  Skifo AmsSkifo AmsΠριν 22 ημέρες
 • ❤❤

  Ermela ErmelaErmela ErmelaΠριν 22 ημέρες
 • Kot fare

  bella bellabella bellaΠριν 22 ημέρες
 • Bravo 🎶

  MelisaMelisaΠριν 22 ημέρες
 • 💥🎶💥💥

  Mari LiliMari LiliΠριν 22 ημέρες
 • Super 💥💥💥

  Ali 3690Ali 3690Πριν 22 ημέρες
 • E keni qare 🎶

  Ola OlaOla OlaΠριν 22 ημέρες
 • 🎶🎶🎶🎶

  Elena ElaElena ElaΠριν 22 ημέρες
GRworld