E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

20 Νοέ 2020
1 483 009 προβολές

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Σχόλια
 • Ju kujtoj fjalet e ish te dashurit qe ja kish folur te njetat fjalet si fatjonit edhe kjo ishte arsyje pse kjo reagonte kshtu jom shumm e bindur .

  Bardha PllanaBardha PllanaΠριν 6 ώρες
 • Andi nga aktor eshte ber regjizor,meson te tjeret si te aktrojn hahahahahahha bravo andi m'pelqevi!

  seiom jvonyseiom jvonyΠριν 6 ώρες
 • Emisjon Kurvash🤦👎

  Cimi ArifajCimi ArifajΠριν 19 ώρες
 • Bravo

  Erjon BroshkaErjon BroshkaΠριν 21 ώρα
 • Bravo shyqyr o Melise qe tregove si behet per vehte nje djal. Rrini ngrohni vezet ju tjerat

  doire aintudoire aintuΠριν ημέρα
  • dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me

   seiom jvonyseiom jvonyΠριν 6 ώρες
 • O ana o zombi

  mushkonja __almushkonja __alΠριν ημέρα
 • Sa marketing te vdekur qe beniii, kot fare

  Weak GamerWeak GamerΠριν ημέρα
 • Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

  twentyten pilotstwentyten pilotsΠριν ημέρα
  • @doire aintu mos fol me buke ne goje se ketej nga fundi ste marr vesh

   twentyten pilotstwentyten pilotsΠριν 22 ώρες
  • Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

   doire aintudoire aintuΠριν ημέρα
 • Asigjo spo marim vesh ashtu si flisni ju me zhurm flet njeri hyn tjetri🤮🤮🤮🤮🤮😂😂🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Anita KlaraAnita KlaraΠριν ημέρα
 • Aj u knaq e ana ja bon vetit qefin

  Monica RMonica RΠριν ημέρα
 • Kopi ana...Kaj kaj...🤣🤣🤣

  Monica RMonica RΠριν ημέρα
 • U knaq fationi...a nun esht kjo shejë e nje mashkujt qe te adhuron?

  Monica RMonica RΠριν ημέρα
 • O fation pse anen eshikon aq shum ai mashkull qe shikon ne sy ai dashuron edhe melisa nuk.tupershtatet ty as pak ana esht njefemer shum. Ebukur ka nje karakter te fort osht sinpatike me ebukra der vajzav 🙏 ishall don zoti bashkohuni me anen 🙏🙏

  Lirijana liraLirijana liraΠριν 2 ημέρες
  • Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

   wnnalis cioovwnnalis cioovΠριν ημέρα
 • Fatjonit shum pe dojn po spe shprehin

  Ximi ShalaXimi ShalaΠριν 2 ημέρες
  • Oh, i want it! :)

   wnnalis cioovwnnalis cioovΠριν ημέρα
 • Ana ka te drejte, Melisa eshte una botta e via.

  wilde wildewilde wildeΠριν 2 ημέρες
 • Mevlani si sillet ashtu ne kamera me melisen po ky pa kamera gjdo dit ben gjithqka Ana sikur te isha ne mendjen tende nuk do ta kisha diskutuar ket tem dhe .

  diedon_rmddiedon_rmdΠριν 2 ημέρες
 • Melisa është e rrahur me vaj e uthull. Dhe los me pamjen exsaj. Po një gjë tha me mënd Ana Që fatjoni e shikon si mjet sejsi Nelisën jo se ka gjë aerioze me të.

  Diana OsmenajDiana OsmenajΠριν 2 ημέρες
 • Na ka shemtu vleren e shkodres perzoten ...phyt melis je femer jo loder per meshkuj bravoo

  Arion DyliArion DyliΠριν 2 ημέρες
 • Aktrojn e knaqen😂😂😂

  Lian BrunaLian BrunaΠριν 2 ημέρες
 • Fatjoni :melises cfare ke.fatjoni, prape ra ne dashuri e shkreta:Melissa,ooo dashuria e syve qe te pellcasin😂😂😂

  era Cukaera CukaΠριν 2 ημέρες
  • Melissa ooo trafte pika👆

   era Cukaera CukaΠριν 2 ημέρες
 • Sme pelqen fare *Melisa* me duket rasti i veriores qe zbret ne Tirane dhe behet 100 here me e dalur se Tiransit. Shume e pakaperdishme me duket sjellja saj me thene te drejten. Sidomos nese marrim parasysh qe vec ne televizor e kishte para paraprakisht. 🤮. As Ana sme pelqeu. Mu duk idiotsi ajo qe tha qe femres i shkon te perkedhelet. Perkundrazi ne nje mardhenie asaj nuk i shkon fare te beje gjera te tilla se mashkulli shqiptar dihet qe ka 'seder' e 'burreri' te tepruar. Mendoj qe Ana e ka tepruar me perkedhelite e saj. Melisa po krijon opinionin me te keq te mundur te publiku, ndersa Fatjoni gabon rende por deri diku justifikohet se me te vertete A- ai eshte larguar nga Ana dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me pak me pelqen Melisa, dhe jo pse eshte me e reja po zero permbajtje dmth. Me duket femer e lehte. Dmth nese e pelqen dike morri fund cdo gje pak rendesi kan te tjerat ajo e dorezon veten per cdo gje. Nejse ketyre suksese ne jete se sme duken sjellje normale ato qe bejne aty.

  Clash KingsClash KingsΠριν 2 ημέρες
 • Shumica e juve qe kommentoni ktu sen nuk dini per dinamiken mes Anes dhe Fatjonit. A e dini ju qe me vertet ka Fatjoni hala interes per Anen, por mundohet te ben jeloze Anen me sjelljet dhe fjalet te tij? Ana eshte nji super vajzë dhe ky cuni e din kete, keshtu qe per ta mbulon interesin i tij, ky vepron ne kete menyre katastrofale. Ai bertit “jo nuk e dua Anen” “nuk kemi asgjë me njerin tjetrin” por une e shoh ne syte e tij qe ka hala nje interes per Anen. Dhe kur Ana flet ai i jep asaj vemendje ma shume se sa i jep vemendje Melisses. Dhe nese nje djal nuk te do, ai nuk shkon tek ti per te kerkuar edhe nje shuplak nga teje. Mire a pate Arjani “po luajn nje loje erotike”. Sic qysh ka than edhe Fatjoni ma heret - sikur maca me minen - qashtu e kan kta dy lidhjen med njerin tjetrin.

  Dani HxDani HxΠριν 2 ημέρες
  • Dhe dua te them qe Ana nuk duhet ta lejoje kete loje e Fatjonit. Ma mire eshte per të qe te kete fokus ne nje djal tjeter aty se sa ne nje djal qe vepron keshtu siq ka bere Fatjoni deri tani.

   Dani HxDani HxΠριν 2 ημέρες
 • Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

  Muhamet BeguMuhamet BeguΠριν 2 ημέρες
 • Kush nga ju gjat takimit Melisa-Fation, me shum ka par fytyren dhe reagimin e Anes sesa vet takimin?

  wnnalis cioovwnnalis cioovΠριν 2 ημέρες
 • Mevlanit i duhen llafet k** m***

  Blerim ShehiBlerim ShehiΠριν 2 ημέρες
 • Po ca thot ai ke minuti 35:15 qenke qir mir mashallah se se kuptova😂😂

  Hip Hop ShqipHip Hop ShqipΠριν 3 ημέρες
 • Ana si Nora Istrefi

  Yllka BajramiYllka BajramiΠριν 3 ημέρες
  • Si Xhisiela Maloku

   twentyten pilotstwentyten pilotsΠριν ημέρα
  • e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

   wnnalis cioovwnnalis cioovΠριν 2 ημέρες
 • Nivel me te ulet te femres qe tenton te marre vemendjen dhe perputhjen me nje mashkull permes provokimeve si Melisa nuk kam pare ndonjehere! Turp per te.

  Albina RushitiAlbina RushitiΠριν 3 ημέρες
 • Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

  SpeedManga TvSpeedManga TvΠριν 3 ημέρες
 • Bora mos qaj ti pse iku ana.mos fajso fatjonin se jan ne perputhjen ktu jo perplasjen.me dhun sun mer fatjoni mos ja inponini

  Sami BojaxhiuSami BojaxhiuΠριν 3 ημέρες
 • Perlat e Andit sot: 1.Ne takim te pare pyetet a ke vlla a ke moter 2.Kur i thot Eminit ik cohu se ta futa me karrige😂 3.Ja futi me dack 😂😂

  bilisha colibilisha coliΠριν 3 ημέρες
  • Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

   bilisha colibilisha coliΠριν 3 ημέρες
 • Me pelqen shumm❤️❤️💋

  Era EraEra EraΠριν 3 ημέρες
  • Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

   bilisha colibilisha coliΠριν 3 ημέρες
 • Me t qeshur me t ngjeshur

  Shofim productionShofim productionΠριν 3 ημέρες
 • O ky andi o lot fr

  Shofim productionShofim productionΠριν 3 ημέρες
  • Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

   bilisha colibilisha coliΠριν 3 ημέρες
 • Fatjoni I hedh chokollate ne pantollona Melises. Melisa:Do mi paguash kto Fatjoni : suspanc😂

  Jesmina KataJesmina KataΠριν 3 ημέρες
 • I kan qr tu u kap pr uj nuk e di dmth pr ca e kan hap si emisjon un gera par esht q e shof dh mdha pershtypje shum tkeqe un nuk e shof mo

  Brian ClashBrian ClashΠριν 4 ημέρες
 • Melisa eshte e vetmja qe prish emisionin ketu

  Mevluda KuliqiMevluda KuliqiΠριν 4 ημέρες
 • Un per vete as ni het nuk e kisha pranu ni mashkull qe nuk ka qene i dashuruar. Me qen se as ni fjal nuk nuk i besoj arjonit. Ska mundesi qe ni njeri ska qeni dashuruar. Nese nuk dashuron nuk e din as ndjenjen e xhelozis. Kjo eshte mendimi im. Arjoni shum antipatik.. edhe plus qe luan keso loja budallafta me vajzat. Se kisha lejuar kuuuur

  Swiss Decor PacolliSwiss Decor PacolliΠριν 4 ημέρες
 • 37:18 hahhaah Fatjoni😂😂

  Izet VisoqiIzet VisoqiΠριν 4 ημέρες
  • me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

   mijuo rouimijuo rouiΠριν 4 ημέρες
 • Kush e vuri re ne fund reagimin e Bores kur e pyeti Melisen per zgjedhjen e rradhes dhe tha Fatjonin, sikur doli nga skenari 😜

  soniyu ziuysoniyu ziuyΠριν 4 ημέρες
  • Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te

   mijuo rouimijuo rouiΠριν 4 ημέρες
 • 50:50

  Shkurte ZholiShkurte ZholiΠριν 4 ημέρες
 • Like comment per ti cjerrur masken Emisionit edhe Bores: instagram.com/p/CHyPOHmlK5C/?igshid=9xs7r0fzdap2&fbclid=IwAR16HBQ3xvzYMaFkmWP1Or-JeBmaU0wns-NxcjCBNvMdMHNen1wj0Zp9TYc

  Hulk UnforgivableHulk UnforgivableΠριν 4 ημέρες
  • Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

   soniyu ziuysoniyu ziuyΠριν 4 ημέρες
 • Vk per mendimin tim jeten e ka ne dore cdo njeri,jeten ben si te doje njeriu, ose kafsha ne jemi njerrez si puna e kazmes dhe lopates ne qoftese e kuptoni besoj se cdo njeri qe e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

  kozi kozetakozi kozetaΠριν 4 ημέρες
 • Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise

  Michaili NdresaMichaili NdresaΠριν 4 ημέρες
 • Fatjoni esht Boss hahahha 👏

  Z. Z.Z. Z.Πριν 4 ημέρες
 • Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

  Soinas DoyiSoinas DoyiΠριν 4 ημέρες
 • Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

  Brisilda BrisildaBrisilda BrisildaΠριν 4 ημέρες
 • Iku dhia nga emisioni perqihen.

  robert bardhirobert bardhiΠριν 5 ημέρες
 • Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

  chding zuurechding zuureΠριν 5 ημέρες
  • 👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

   Soinas DoyiSoinas DoyiΠριν 4 ημέρες
 • Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

  Cristos KarazoCristos KarazoΠριν 5 ημέρες
 • 53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

  Mimi BeMimi BeΠριν 5 ημέρες
 • Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

  D KD KΠριν 5 ημέρες
  • @chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

   D KD KΠριν 5 ημέρες
  • @chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

   D KD KΠριν 5 ημέρες
  • ajo do burr e zor ananje gomare

   chding zuurechding zuureΠριν 5 ημέρες
 • ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

  saimir topllarisaimir topllariΠριν 5 ημέρες
 • Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

  Chichu RosieChichu RosieΠριν 5 ημέρες
 • Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

  mariza rrushinimariza rrushiniΠριν 5 ημέρες
 • Nn

  ledi bekteshiledi bekteshiΠριν 5 ημέρες
 • Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

  Bona AmiBona AmiΠριν 5 ημέρες
 • Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

  Dafina PuciDafina PuciΠριν 5 ημέρες
 • Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

  Vjona VjonaVjona VjonaΠριν 5 ημέρες
 • Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

  Rigel HoxhajRigel HoxhajΠριν 5 ημέρες
 • DRAMA this is what I want

  Ornela CajkaOrnela CajkaΠριν 5 ημέρες
 • Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

  mijuo rouimijuo rouiΠριν 5 ημέρες
 • Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

  Sokoli ErgiSokoli ErgiΠριν 5 ημέρες
 • 💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

  Antoni GuraAntoni GuraΠριν 5 ημέρες
  • Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

   mijuo rouimijuo rouiΠριν 5 ημέρες
 • Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

  Mobishop BisaMobishop BisaΠριν 5 ημέρες
 • He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

  chilliwttff04chilliwttff04Πριν 5 ημέρες
 • Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

  Nazmije SulceNazmije SulceΠριν 5 ημέρες
 • Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

  Nazmije SulceNazmije SulceΠριν 5 ημέρες
 • Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

  Nazmije SulceNazmije SulceΠριν 5 ημέρες
 • Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

  Nazmije SulceNazmije SulceΠριν 5 ημέρες
 • Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

  Angi DenajAngi DenajΠριν 5 ημέρες
 • Ana

  herolind xhaferiherolind xhaferiΠριν 5 ημέρες
 • Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

  Diana BonnefoyDiana BonnefoyΠριν 5 ημέρες
 • opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

  Daniel MalisDaniel MalisΠριν 5 ημέρες
 • Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

  Marinela TarajMarinela TarajΠριν 5 ημέρες
 • PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-ITΠριν 5 ημέρες
 • #SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹

  Bes BauBes BauΠριν 5 ημέρες
 • Sa gjyna ana

  Gara EnesaGara EnesaΠριν 5 ημέρες
 • Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂

  Rozina TolaRozina TolaΠριν 5 ημέρες
 • Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

  Emra LameEmra LameΠριν 5 ημέρες
 • Eliminoje melisen se prishi çiftin me te bukur anen me fatjonin

  devi gamesdevi gamesΠριν 5 ημέρες
 • Nese Melisa dhe Fatjoni qenkan Perputhur ather Ska kuptim aspak qe kta te dy ta vazhdojn Emisionin.. Se ndryshe ska kuptim qe cdo dit te shohim Melisen me Fatjonin duke be s... Tregoni qe jeni Emision vertet Real.. Kur dy Persona Perputhen ather duhet te largohen nga Emisioni

  Bes BauBes BauΠριν 5 ημέρες
 • Andi vetem veshet i ka te medhej asgje fare theter ska

  Sandra VelikovicSandra VelikovicΠριν 5 ημέρες
 • Bravo fation je super me melisen te lumt😘😘💋💋💋🙏🙏

  Adriana DyrmishiAdriana DyrmishiΠριν 5 ημέρες
 • Sa i perket takimit te ketyre me mire do ishte te fikeshin kamerat ashtu si edhe kerkonte Fatjoni😂😂😂dhe te vazhdonin takimin me dyer te mbyllura😂😂😂

  Flori FloriFlori FloriΠριν 6 ημέρες
 • O ARIAN KONOMI MOS E PYET MELISEN SE A I VJEN KEQ PER ANEN.. MELISA SKA FIJE KARAKTERI.. AJO NE FUND EDHE FATJONIN DO TA FUNDOS

  Bes BauBes BauΠριν 6 ημέρες
 • OOOOOJJJJ ANA, PO TE DIJA SI NJE FEMER ME KARAKTER TE FORTE.. PER FATJONIN JE BE XHELOZE A? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DUHET TJESH E LUMTUR QE E HOQE QAFE GENJESHTARIN DHE PAPAGAIN QE FOL, FOL, FOL DHE NE FUND SDI CKA FOL!!! 80% E DJEMVE ATY NE PERPUTHEN JAN ME TE BUKUR DHE SJELLSHEM SE FATJONI.. TI SHKON TE 20 %SHI?? NO GO.. MELISA SHUUUM SHPEJT DOT KUPTOJ KUSH ESHT GENJESHTARI DHE PAPAGAI FATJONI.. PASI TA KALON NJE NATE ME TE

  Bes BauBes BauΠριν 6 ημέρες
 • MELISA ME FLOKET E KUQE?? PYETNI PAK PSE?? KJO E VERTETON AKUZEN E BEARTIT SE KY EMISION ESHT TOTAL FAKE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN POR ESHT DERDHUR NEPER PROGRAME TELEVIZIVE.. SHEMBULL TE ZONA E LIRE DHE SHUM FAKTE TJERA.. UN VE BAST 1000€ QE MELISA ME FATJONIN SDOT KET PERPUTHJE.. DOT JU KUJTOHEN FJALET E MIA..

  Bes BauBes BauΠριν 6 ημέρες
 • Sorry Ana fatjoni ste do pranoje

  Shqipe ShalaShqipe ShalaΠριν 6 ημέρες
 • Ketu kan faj te dy Ana edhe Fatjoni Ana doli me meshkujt tjer dhe Fatjoni poashtu me vajzat e tjera Kurse Melisa ne prezantim qa ishte ajo sjellje ashtu hedhja e fundit qe kishte veshur ishe nje sjellje shum e ulet Melisa ne prezantim heqi fundin ne takim do te heq gjith rrobat ë. Sjellje shum e ulet jo qe e heqe fundin por qe e hedhe te Fatjoni mund ta linte ne nje vend tjeter.

  Vlora 177Vlora 177Πριν 6 ημέρες
 • Kjo olsa ka nje stil shume te ulet emisionesh. Vetem me t bertitura e shere i arin klikimet. Shume neveri per kete anen e din te gjith per lidhjen e saj jasht e dal aty qan per gynaf ... 🤮🤮🤮

  Ari AriannaAri AriannaΠριν 6 ημέρες
 • Melisa e pa ftyre

  senadije imerisenadije imeriΠριν 6 ημέρες
 • Arjoni nuk qenka prezent ne studio edhe nuk e permendi askush a thua pse ?🤔

  ALB KOSALB KOSΠριν 6 ημέρες
 • Aqai one shtine n byth oj bora budallica dhe ana pjatèlèpirèsja..Po q' do qaj natyral te dobeson.

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjdΠριν 6 ημέρες
 • Mevlani shum xheloz

  NobodyNobodyΠριν 6 ημέρες
 • Po arbri qfar kerkon ktu di ndokush😂😂🤷🏻‍♀️

  NobodyNobodyΠριν 6 ημέρες
 • Ana vetem sa sqajti nga xhelozia ne kete puntat😂😂

  NobodyNobodyΠριν 6 ημέρες
 • Pseh eben anen te qaj oftjon onjeri mashtrus onjeri papik turpi ti teishe njeri imir tash ekishe anen jo melisen ncncn ana tedua shum💕

  dina dina TAYNA originaldina dina TAYNA originalΠριν 6 ημέρες
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë.* *Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme.* *shërojnë edhe trupat e tyre.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal WizzarakΠριν 6 ημέρες
 • Per gjithe shqiptaret: grworld.info/fund/dJJ_mLPYfo1226A/b-nteo

  Funny BeeFunny BeeΠριν 6 ημέρες
GRworld