Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

10 Φεβ 2021
663 915 προβολές

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Σχόλια
 • Flamuri ma i bukur ne bot eshte flamuri jon 🇦🇱 Like kush mendon kshtu Komento me flamur 🇦🇱

  Muhamed GashiMuhamed GashiΠριν ημέρα
 • Fire 🔥 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  S LoS LoΠριν ημέρα
 • Jem teuta

  Bukurie KaqamakiBukurie KaqamakiΠριν ημέρα
 • HALLALL JU QOFT

  C O B R AC O B R AΠριν ημέρα
 • Kangë,për mi Lotu Sytë.Shumë, Respekt.

  Abedin ArifiAbedin ArifiΠριν ημέρα
 • Maj Miri Nikolle Noshi Per Gjithmone!

  Anton MarashajAnton MarashajΠριν 2 ημέρες
 • Përshëndetje nga Zagrebi për vëllezërit shqiptarë 🇽🇰👐🏼🇦🇱❤️

  Ado KarabegovicAdo KarabegovicΠριν 2 ημέρες
 • Keng autentike Shqipe .

  Elidon JakuElidon JakuΠριν 2 ημέρες
 • 🇦🇱✝️🤝☪️🇦🇱

  Kreno kren0Kreno kren0Πριν 2 ημέρες
 • Shume kenge e bukur. Nje perpunim fantastik prej dy patriot Shqiptar. Urime Shqipe

  Reigert PoneReigert PoneΠριν 3 ημέρες
 • Ju lumtë goja😍

  Leonardo MetaLeonardo MetaΠριν 5 ημέρες
 • Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin

  Lodi LodiLodi LodiΠριν 6 ημέρες
 • Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve

  Nimet LjimaniNimet LjimaniΠριν 6 ημέρες
 • Super

  Samuel KoroSamuel KoroΠριν 6 ημέρες
 • ❤❤❤💪💖

  Fatmir KFatmir KΠριν 7 ημέρες
 • ❤️🖤

  Bâ Grudë SumaBâ Grudë SumaΠριν 7 ημέρες
 • Te dy muta si njani dhe tjetri

  Sokol KolaSokol KolaΠριν 7 ημέρες
 • Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

  altin tolaaltin tolaΠριν 7 ημέρες
 • Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

  altin tolaaltin tolaΠριν 7 ημέρες
 • Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

  J SJ SΠριν 9 ημέρες
 • Lumt Goja Bilbili i Malsis!

  doire aintudoire aintuΠριν 9 ημέρες
 • Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

  Mina AbcMina AbcΠριν 10 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  gesti hoxhagesti hoxhaΠριν 10 ημέρες
 • Te lumt gold a dg

  mikea hiooimikea hiooiΠριν 10 ημέρες
  • ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

   doire aintudoire aintuΠριν 9 ημέρες
 • Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

  Xhery SylaXhery SylaΠριν 12 ημέρες
 • .......Veq ni Nane!

  Komandant Bjeshka-1Komandant Bjeshka-1Πριν 13 ημέρες
 • Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

  Walid ChaathaneWalid ChaathaneΠριν 13 ημέρες
 • 🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

  Youtube YoutubeYoutube YoutubeΠριν 13 ημέρες
  • Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   mikea hiooimikea hiooiΠριν 10 ημέρες
 • BRAVO SHQIPE RESPEKT

  Xhevdet MuliqajXhevdet MuliqajΠριν 13 ημέρες
  • 🇦🇱👐🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn coseΠριν 12 ημέρες
 • Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Shqipetare 777Shqipetare 777Πριν 14 ημέρες
 • Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

  Bon BonBon BonΠριν 14 ημέρες
  • This was fun!

   abbsnn coseabbsnn coseΠριν 13 ημέρες
 • Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Shauka HodanShauka HodanΠριν 14 ημέρες
  • Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn coseΠριν 13 ημέρες
 • Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

  Day LightDay LightΠριν 14 ημέρες
 • Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

  Arber LecajArber LecajΠριν 14 ημέρες
 • Teper kang e mir ku asht ky vend

  samir zymerisamir zymeriΠριν 14 ημέρες
  • Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 14 ημέρες
 • Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

  Nora LumajNora LumajΠριν 14 ημέρες
 • Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

  Mimoza UkaMimoza UkaΠριν 14 ημέρες
 • Jeni 1shi

  Afrim HasanmetajAfrim HasanmetajΠριν 14 ημέρες
 • ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

  Altin HaliliAltin HaliliΠριν 15 ημέρες
 • Te lumt gold a dg

  yuoop nokeyuoop nokeΠριν 15 ημέρες
 • Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  Meso GjermanishtMeso GjermanishtΠριν 15 ημέρες
  • Ich habe am bißchen deutsch gelernt, aber ich bin stolze Albaner 🇦🇱 ,und möge Gott Albanische Länder🇦🇱 werden stark werden 🤲

   Muhamed GashiMuhamed GashiΠριν ημέρα
 • Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Bardhok PrengaBardhok PrengaΠριν 15 ημέρες
 • Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

  O KO KΠριν 15 ημέρες
 • 🇦🇱👐🇦🇱

  CookieCookieΠριν 15 ημέρες
  • Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

   yuoop nokeyuoop nokeΠριν 15 ημέρες
 • Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

  Marsel MetaMarsel MetaΠριν 15 ημέρες
 • This was fun!

  aola wiliaola wiliΠριν 15 ημέρες
 • Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

  Sweet LoveSweet LoveΠριν 15 ημέρες
 • Suksese Dyve👏👏❤❤

  AlbflixAlbflixΠριν 16 ημέρες
 • Suksese

  Arjeta Gigollaj-IbrahimiArjeta Gigollaj-IbrahimiΠριν 16 ημέρες
 • Mir shum

  Arjeta Gigollaj-IbrahimiArjeta Gigollaj-IbrahimiΠριν 16 ημέρες
  • 👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

   aola wiliaola wiliΠριν 15 ημέρες
 • Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

  Ana LleshiAna LleshiΠριν 16 ημέρες
 • Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Steph IvanajSteph IvanajΠριν 16 ημέρες
 • Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

  Drejtësi BaraziDrejtësi BaraziΠριν 16 ημέρες
 • Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

  miko foinmiko foinΠριν 16 ημέρες
 • Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Flora HalimiFlora HalimiΠριν 16 ημέρες
 • Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

  Aurel GjoniAurel GjoniΠριν 17 ημέρες
 • Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

  abbsnn coseabbsnn coseΠριν 17 ημέρες
 • Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

  Alberita SelmanAlberita SelmanΠριν 17 ημέρες
 • Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

  Ad Mirro05Ad Mirro05Πριν 18 ημέρες
  • Nje Zot Nje Nan Nje Bab Nje Komb Nje Gjuh Nje Flamur Inshallah sa ma shpejt nje shtet 🤲

   Muhamed GashiMuhamed GashiΠριν ημέρα
 • Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

  Shqipetare 777Shqipetare 777Πριν 18 ημέρες
 • Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

  Shqipetare 777Shqipetare 777Πριν 18 ημέρες
 • Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

  Shqipetare 777Shqipetare 777Πριν 18 ημέρες
 • 👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

  Vera LirschVera LirschΠριν 18 ημέρες
 • bravooo!!

  sandra msandra mΠριν 18 ημέρες
 • 🇦🇱🇽🇰

  Valmira LikaxhiuValmira LikaxhiuΠριν 18 ημέρες
 • Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

  Nik KodraNik KodraΠριν 19 ημέρες
 • Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

  Lumbardh KryeziuLumbardh KryeziuΠριν 19 ημέρες
 • Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

  Shark Next DoorShark Next DoorΠριν 19 ημέρες
 • Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

  Luarezi H10 HotiLuarezi H10 HotiΠριν 19 ημέρες
  • ❤❤❤

   misolou foutmisolou foutΠριν 19 ημέρες
 • Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

  The AlbanianThe AlbanianΠριν 19 ημέρες
  • 😍😍😍😍

   misolou foutmisolou foutΠριν 19 ημέρες
 • ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

  annag coclannag coclΠριν 19 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  alex kocialex kociΠριν 19 ημέρες
 • Hajde shqipe hajde 👌

  Teuta UkshiniTeuta UkshiniΠριν 19 ημέρες
 • Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

  Qazim HajzerajQazim HajzerajΠριν 19 ημέρες
  • 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

   annag coclannag coclΠριν 19 ημέρες
 • Bravo ju qoft

  butti fdftbutti fdftΠριν 19 ημέρες
 • Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

  Shqipetare 777Shqipetare 777Πριν 19 ημέρες
 • Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

  blueibabygirl07blueibabygirl07Πριν 20 ημέρες
 • Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  nijuo joingnijuo joingΠριν 20 ημέρες
  • Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

   butti fdftbutti fdftΠριν 19 ημέρες
 • Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

  WALLTER P38WALLTER P38Πριν 20 ημέρες
 • ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

  Driton RexhepiDriton RexhepiΠριν 20 ημέρες
  • njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

   nijuo joingnijuo joingΠριν 20 ημέρες
 • 👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

  Seladin DalipiSeladin DalipiΠριν 20 ημέρες
 • Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

  laskin riubnlaskin riubnΠριν 20 ημέρες
 • 😍😍😍😍

  Tina GjoniTina GjoniΠριν 20 ημέρες
 • ❤❤❤

  Liridona SinishtajLiridona SinishtajΠριν 20 ημέρες
 • Hajdin linda MujaHajdin linda MujaΠριν 20 ημέρες
  • eiekck j5k

   laskin riubnlaskin riubnΠριν 20 ημέρες
 • Bravo ju qoft

  cnmmd qiuoocnmmd qiuooΠριν 20 ημέρες
 • Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

  dolimi jotoodolimi jotooΠριν 21 ημέρα
 • 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

  Geg.& ToskGeg.& ToskΠριν 21 ημέρα
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

  mitro Kosovamitro KosovaΠριν 21 ημέρα
  • Bravo teper kang e mir hallall ju koft

   cnmmd qiuoocnmmd qiuooΠριν 20 ημέρες
 • 🔥 🇦🇱

  Kristjan PetaKristjan PetaΠριν 21 ημέρα
  • Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

   dolimi jotoodolimi jotooΠριν 21 ημέρα
 • OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

  misolou foutmisolou foutΠριν 21 ημέρα
 • Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

  Drilon PlavaDrilon PlavaΠριν 21 ημέρα
 • Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

  Francesco FalcoFrancesco FalcoΠριν 21 ημέρα
 • 👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

  Liridon ShatriLiridon ShatriΠριν 22 ημέρες
  • Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   misolou foutmisolou foutΠριν 21 ημέρα
 • Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

  Engji RamajEngji RamajΠριν 22 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

  NKN.VIRALS Video'sNKN.VIRALS Video'sΠριν 22 ημέρες
 • Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

  Elza HadergjonajElza HadergjonajΠριν 22 ημέρες
 • 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

  Teouta MisimiTeouta MisimiΠριν 22 ημέρες
 • Pp . P. Llpppplppp

  Naser GuriNaser GuriΠριν 22 ημέρες
 • eiekck j5k

  lulzim morinalulzim morinaΠριν 22 ημέρες
GRworld