Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021

4 Απρ 2021
299 610 προβολές

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Σχόλια
 • grworld.info/fund/mKiyeLmqemSPznY/b-nteo Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

  LaaL . infoLaaL . infoΠριν 8 ημέρες
 • grworld.info/fund/mKiyeLmqemSPznY/b-nteo Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

  LaaL . infoLaaL . infoΠριν 8 ημέρες
 • U care tip fustani provokues la veshur kjo llapa haha.

  gandia playagandia playaΠριν 9 ημέρες
 • Rama ik

  Elfons elfonsElfons elfonsΠριν 9 ημέρες
 • Lot

  Albi AlbiAlbi AlbiΠριν 9 ημέρες
 • 🐦🐥🎼grworld.info/fund/m7l-aqWchamJsIY/b-nteo🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi GogoliΠριν 9 ημέρες
 • Asnji nuk e kopjon dot Meten... sepse sado te mundohen aktoret e portokallise... nuk e arijne dot sepse ai rezaton vetem poshtersi dhe makuteri

  Bujar NallbaniBujar NallbaniΠριν 10 ημέρες
  • Emo se shoke Jane, me thuaj me ke rri te te them se cili je,dhe likja me keta rri ka 40 vite.

   Daily ThingsDaily ThingsΠριν 9 ημέρες
 • Sa t'a shpifin këto maskat që vendosin aktorët. Shumë amatoreske vendosja e maskave...

  Alban BalaAlban BalaΠριν 11 ημέρες
 • Beni rtv kashari

  Tefta KacaTefta KacaΠριν 11 ημέρες
 • Jeni argetimi jone

  Parim DishaParim DishaΠριν 11 ημέρες
 • Ju lutem sillni xhemin ajo esht per kete pune e duan te gjithe 🙏

  gloria gjecigloria gjeciΠριν 12 ημέρες
  • E drejt

   jam unejam uneΠριν 2 ημέρες
 • Riktheni skrapin

  Tefta KacaTefta KacaΠριν 12 ημέρες
 • Portokalli.. Jeni super mjeshtra... Jeta e shqiptare humori ilaci me i mire..

  ADRIAN CecollariADRIAN CecollariΠριν 12 ημέρες
 • une vdes per violincelin

  Gesi BekiariGesi BekiariΠριν 12 ημέρες
 • Gjith kandidatet me cepa tamam 😂😂

  Roland MadhiRoland MadhiΠριν 13 ημέρες
 • Bukra dhe familja super

  Elsa L3!u!Elsa L3!u!Πριν 13 ημέρες
 • Familja e Llanes fantastik jeni 😁😁😁

  Vjollca RushaniVjollca RushaniΠριν 14 ημέρες
 • Top Halja. Neveri si nje media kaq e madhe ti sherbej nje Diktatori.

  Toto lokuToto lokuΠριν 14 ημέρες
 • 🇽🇰🇦🇱

  Drilon KrasniqiDrilon KrasniqiΠριν 14 ημέρες
 • bark deri esht lot aktron shum bukur

  Lorenco LorencoLorenco LorencoΠριν 14 ημέρες
 • 🤣🤣🤣nasi dhe doki 🤣🤣🤣🤣

  Irena CorteseIrena CorteseΠριν 14 ημέρες
 • ilir meta dhe mua me trembi😂😂😂

  Reyan ReyanReyan ReyanΠριν 14 ημέρες
 • i bukur kostumi nasit

  Reyan ReyanReyan ReyanΠριν 14 ημέρες
  • Edhe ti je e mir 🌹

   Adem jashariAdem jashariΠριν 11 ημέρες
 • Familjen parsh e mrapsh presidentit ku ti ket .

  John JohnJohn JohnΠριν 14 ημέρες
 • Futi 100 euro te na vej mbare hahahhahaha

  Jonid HyseniJonid HyseniΠριν 14 ημέρες
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoΠριν 15 ημέρες
 • Hahaha sa e fort ajo pjesa me të bërtitur tek cifti i lumur U shkriva gazit

  Cc EzCc EzΠριν 15 ημέρες
 • Mjaft me ju lutem na beni humor dhe jo politik

  Kateria RanxhaKateria RanxhaΠριν 15 ημέρες
 • Aha te forta

  AFRIM ZIKAAFRIM ZIKAΠριν 15 ημέρες
 • Familja astari super e fuqishme 😂😂😂😂😂😂

  Saldi TropliniSaldi TropliniΠριν 15 ημέρες
 • na hapet barkun me keto budalliqe,,piken e humorit nuk keni!!

  arben hysiarben hysiΠριν 15 ημέρες
 • O vdes kur thot qerrateshk

  Aldo KacanolliAldo KacanolliΠριν 15 ημέρες
 • Ku jan dy policet

  Alba_ArberAlba_ArberΠριν 15 ημέρες
 • Pse e hiqni zèrin?

  Shpresa LoshiShpresa LoshiΠριν 16 ημέρες
  • esht copyright-i youtubit

   Alex TutorialsAlex TutorialsΠριν 15 ημέρες
 • Bravo presidentin e ke qare bravo!!!!!

  Viovan CiciViovan CiciΠριν 16 ημέρες
 • Po pse e keni felliq emisionin me kte antonelen?edhe pse e keni thirr per te tall trapin , por gjithsesi nuk mendoj qe duhet felliq portokalli me keta lloj tipesh.e degjuat qe vet tha me pelqejne pleqet sepse ja shum pervoja ne milano.

  Njeri MirNjeri MirΠριν 16 ημέρες
 • I pa parë ky babai i familjes astari

  Leras BeratiLeras BeratiΠριν 16 ημέρες
 • Familja Astari sa me pelqen😂😂😂😂

  Erina E.E.AErina E.E.AΠριν 16 ημέρες
  • Edhe ti me pelqen shume Erina E.E.A si drita je, te bekoft zoti 😊

   Key BoardKey BoardΠριν 15 ημέρες
 • Fjoralba super pjeshk si gjithmone

  Rimi RjRimi RjΠριν 16 ημέρες
 • Tani per votimet ta mbajn ne goj pd dhe ps

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅΠριν 16 ημέρες
 • BRAVO SHUME BUKUR KAPO HEKRI MELAMINI I SUKSESHMI ME NASIN PERTHITHEN SHUME BUKUR

  Aldo VrapiAldo VrapiΠριν 16 ημέρες
 • Sa humor pa lidhje! Hajt mo, e shohim me shty kohen se per te qesh, fareeee.

  M.HM.HΠριν 16 ημέρες
 • Fjori Krejt ne rregull por si prezantuese me kete veshje katastrofe mini mini nuk je e vetmja te gjitha prezetueset kshtu pa hijeshi turp turpi ne Eu.kurr nuk isheh te zhveshura.. nuk do te thot se demokracia eshtt me zhveshje....pershendetje nga Luxemburgi 👍

  Flora TahiriFlora TahiriΠριν 16 ημέρες
 • Te vi ne londer ky legeni qelbesina idioti Fundrrrina spihuni muhamet veliu

  Nebi DedaNebi DedaΠριν 16 ημέρες
 • E keni kthyer portokallinë show të rilindjes duke u përdorur keq fare për fushatën e Ramës. Mos i thoni vetes aktorë humori se jeni bërë lëpirës loqesh

  Semafori AlbaniaSemafori AlbaniaΠριν 16 ημέρες
  • Vdesin dhe per tope keta dhe vrima bythe.

   Daily ThingsDaily ThingsΠριν 9 ημέρες
  • Top Kanalizimi ka qen çdo here i PS

   Kodi Pagan ShqiptareKodi Pagan ShqiptareΠριν 14 ημέρες
 • Fjori ,me vjen keq ama si prezanatuese ne portokalli disi nuk shkon, nuk mund ta zavendsosh Eneden edhe Xhemin. Salsano eshte metvertet King. Ju pershendes nga München Germany

  Agron BujupiAgron BujupiΠριν 16 ημέρες
  • Te pershendes nga Wiesbaden.. a keni naj pllakaxhi qe do pune?

   Key BoardKey BoardΠριν 15 ημέρες
 • fijori salsano jane me te mire si presantuse te portogallia fijori eshte ylle i hymorit shume mire si presantuse 👌👌👌👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 16 ημέρες
 • edi rama gjikande i madhe

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 16 ημέρες
 • lulezime basha te mesoje tabelen shumzimit 7=7 42

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 16 ημέρες
 • dy polica gjikante te medhenje te te forte emisioni te portogalle te forte jane huomrin bajne gjalle emisionin portogallin 💪👌👌👌👌👍👍👍

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 16 ημέρες
 • ilire meta te humorin te portogallia me te mire ne shqiperi humoristike

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 16 ημέρες
 • KIA MOTREN NGJAK ME TE PAME CA EUROPE DONI JU PO BLLOKOJI FARE

  Rrjeti ShiutRrjeti ShiutΠριν 16 ημέρες
 • 📌 1 8 + -S"E`X`--D`A"T`ING-------- Here ↪ XXCLUB.CYOU/BUIGWT 8:01 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

  Rhett SheppardRhett SheppardΠριν 16 ημέρες
 • Antonela shume e mire I shkon shume humori 🥰

  Ena EnaEna EnaΠριν 16 ημέρες
  • Edhe ti Anale shume e mire je 😊

   Key BoardKey BoardΠριν 15 ημέρες
 • Larg duart nga doktori o karagjoza

  billis sbillis sΠριν 16 ημέρες
  • tashi keta tallen me doktorin . po te mos ishte doktori salsanleshi as me grupin artistik te kooperatives se peqinit sdo ishte . tashi ky na del e shan salen hajde hajde .

   멜론과쭈꾸미멜론과쭈꾸미Πριν 16 ημέρες
 • Duhet mbyllur portokalli si show e keni zgjatur si shume! U ben disa vite qe nuk beni me humor!

  Alpha LAlpha LΠριν 16 ημέρες
  • Me vite bohet nga qejfi jo nga halli

   Eno Eno88Eno Eno88Πριν 15 ημέρες
  • @Esmeralda Sali e shikoj per te matur nivelin e rrotkarizimit te shoqerise

   Alpha LAlpha LΠριν 15 ημέρες
  • Po mos e shiko pra

   Esmeralda SaliEsmeralda SaliΠριν 15 ημέρες
 • Dy policet?????

  CRISTIANOBEAST MODECRISTIANOBEAST MODEΠριν 16 ημέρες
  • Aaa@

   Taze GjiniTaze GjiniΠριν 15 ημέρες
 • grworld.info/fund/fbpvo660fYmDs6w/b-nteo Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

  TIKI . InfoTIKI . InfoΠριν 16 ημέρες
 • grworld.info/fund/fbpvo660fYmDs6w/b-nteo Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

  TIKI . InfoTIKI . InfoΠριν 16 ημέρες
 • Jeni te mrekullushem

  Tata TataTata TataΠριν 16 ημέρες
 • Mjaft me vaksinat Pune per ne, ju ikni vaksinohuni , pa propagande ju lutem

  Ingrid5 IngridIngrid5 IngridΠριν 16 ημέρες
 • Vazhdoj edhe Fjori me harru me vesh pantollonat nga nxitimi😉

  Arjan DArjan DΠριν 16 ημέρες
 • Vdeksha siper teje o fjoralba

  Ergit KorbiErgit KorbiΠριν 16 ημέρες
  • Ouu 😂😂😂

   Anna AnnaAnna AnnaΠριν 15 ημέρες
 • Fjoralba me te bardha me te bardha veshur ooo. 🌟 me xixa ke qene sot

  Ada92 BeqiriAda92 BeqiriΠριν 16 ημέρες
 • Gilberta më e mira zemër ❤️❤️

  perputhen sotperputhen sotΠριν 16 ημέρες
  • Ti je me e mire😍

   Zoni BushZoni BushΠριν 16 ημέρες
 • Fjori je shume po shume e mire 🥰🥰🥰

  Ina KaboIna KaboΠριν 16 ημέρες
 • Me vjen keq ,po Xhemin se zevendeson kush

  Flutura DukaFlutura DukaΠριν 16 ημέρες
  • Kjo eshte nje kalamo i llastuar me sy te shtremte. Qe bertet ne fund te cdo fjalie. Ka per ti rene ndonje infart nga frika salsanos se do ta kapi pa mendje. Rrofte babi qe e mban ne ajer me lek. Sa vajza te talentuara ka. Me kujtohet ajo komedia "tela per violine", qe i thoshte ai gruas. Ca po bejme i grua, nje gagac per aktor vetem se kane 2 miq. Tani qe ndrroi koha eshte kthyer, vetem se kane leke.

   Koko LokoKoko LokoΠριν 16 ημέρες
  • @Mira Nuk kishte me nerva. Dhe mori pushime te perhershme.

   Michael DeleonMichael DeleonΠριν 16 ημέρες
  • Une tani po e shoh Po xheni ku vajti ?

   MiraMiraΠριν 16 ημέρες
  • Xhemi ishte e nona e portokallis, ishte kurora. Ndersa kjo hingellin fallco, ben veprime fallco, flet pa lidhje dhe shpesh her ja terhek frenat Salsano. Kjo ka paraqitje por fallciteti se le dot te ngrej koken. Por sonte po ve re qe spaska komentet e nxenesve nga emisioni i meparshem.

   Michael DeleonMichael DeleonΠριν 16 ημέρες
  • ​@Ina Kabo Fjoralba shum e mir dhe te gjithe e duam dhe portokallia kishte nevoj per kte ndryshim por nga pjesa e aktrimit Fjori eshte shum larg Xhemit mbase me kalimin e kohes do ja marri doren me mir.

   Doubledown CodesDoubledown CodesΠριν 16 ημέρες
 • Please subscribe

  video te ndryshmevideo te ndryshmeΠριν 16 ημέρες
 • First comment ora 00.00

  Luan BoyLuan BoyΠριν 16 ημέρες
GRworld