Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

10 Ιαν 2021
1 403 712 προβολές

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Σχόλια
 • Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi

  AlmaAlmaΠριν 2 ώρες
 • Io faccio tifo sempre per Melisa

  Klaudeta HakaniKlaudeta HakaniΠριν 7 ώρες
 • Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..

  marsela kocimarsela kociΠριν 13 ώρες
 • Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte

  Eli ImEli ImΠριν 17 ώρες
 • Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare

  Eli ImEli ImΠριν 17 ώρες
 • Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja

  Eli ImEli ImΠριν 17 ώρες
 • Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin

  Eli ImEli ImΠριν 17 ώρες
  • Love this show, wake up early just to watch it ??

   Rock girlRock girlΠριν 16 ώρες
 • O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋

  Erion dodaj 1989Erion dodaj 1989Πριν ημέρα
  • Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

   Rock girlRock girlΠριν 16 ώρες
 • Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️

  Bora BeqiriBora BeqiriΠριν ημέρα
 • Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰

  Ylli KumarakuYlli KumarakuΠριν ημέρα
 • Ku është edukacioni këtu.

  Shkodra AlbaniaShkodra AlbaniaΠριν ημέρα
 • Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.

  Zaim ZaimajZaim ZaimajΠριν ημέρα
 • Eneida danjeli perputhen

  Daniel DolliaDaniel DolliaΠριν ημέρα
 • 1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3

  Cuci FeritiCuci FeritiΠριν ημέρα
 • Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?

  Cuci FeritiCuci FeritiΠριν ημέρα
 • Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.

  Aaa LlldAaa LlldΠριν ημέρα
 • Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃

  Qani AlijiQani AlijiΠριν ημέρα
 • O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.

  Blerim ZendeliBlerim ZendeliΠριν ημέρα
 • O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee

  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesKlaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesΠριν 2 ημέρες
 • Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮

  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesKlaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesΠριν 2 ημέρες
 • Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer

  Shpetim elshaniShpetim elshaniΠριν 2 ημέρες
 • Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

  jos bosmanjos bosmanΠριν 2 ημέρες
 • A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin

  jos bosmanjos bosmanΠριν 2 ημέρες
 • Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa

  Halit QejvaniHalit QejvaniΠριν 2 ημέρες
 • Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉

  Jorida ShabanajJorida ShabanajΠριν 2 ημέρες
 • Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍

  Mevlan ShabaMevlan ShabaΠριν 2 ημέρες
 • Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.

  Njoni Si AsnjoniNjoni Si AsnjoniΠριν 2 ημέρες
 • i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush

  Njoni Si AsnjoniNjoni Si AsnjoniΠριν 2 ημέρες
 • Bravo shumë këngë e bukur

  vana tsouentarivana tsouentariΠριν 2 ημέρες
 • Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄

  Mimoza BerishaMimoza BerishaΠριν 2 ημέρες
 • Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂

  Irfan OsmaniIrfan OsmaniΠριν 2 ημέρες
 • "seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani

  Adela FAdela FΠριν 2 ημέρες
 • Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin

  VVΠριν 2 ημέρες
 • Rrasjav

  Enver DautiEnver DautiΠριν 2 ημέρες
 • Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...

  Jorida ShabanajJorida ShabanajΠριν 2 ημέρες
 • Perseri ju ikni se lat name

  F. BresaF. BresaΠριν 2 ημέρες
 • Llldkkdllgkldĺll

  Majid MadounMajid MadounΠριν 2 ημέρες
 • Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf

  Kaltrina KrasniqiKaltrina KrasniqiΠριν 2 ημέρες
 • Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?

  e hoxxae hoxxaΠριν 2 ημέρες
 • Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit

  Savjola KadiuSavjola KadiuΠριν 2 ημέρες
 • Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂

  Savjola KadiuSavjola KadiuΠριν 2 ημέρες
 • E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre

  Unknown accountUnknown accountΠριν 2 ημέρες
 • Ana duhet te hiqet

  FARMACI NEOFARMACI NEOΠριν 2 ημέρες
 • Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂

  eioshen boboieioshen boboiΠριν 2 ημέρες
 • Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi

  Zaimir Musaku Zaimir MusakuZaimir Musaku Zaimir MusakuΠριν 2 ημέρες
 • Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎

  Dona PrengaDona PrengaΠριν 2 ημέρες
 • ana 2..........vdekshhh

  FabiolaFabiolaΠριν 2 ημέρες
  • @eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗

   FabiolaFabiolaΠριν 2 ημέρες
  • po ju nuk kuptoni gje

   eioshen boboieioshen boboiΠριν 2 ημέρες
 • sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut

  xhevxhet durmishixhevxhet durmishiΠριν 2 ημέρες
 • Anna 1

  Sejdi BejtullahiSejdi BejtullahiΠριν 2 ημέρες
 • Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!

  Ilda KodraIlda KodraΠριν 2 ημέρες
 • Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini

  Arburim MusliuArburim MusliuΠριν 2 ημέρες
 • Ana po nxiton teper moj vajz

  Duffy 7Duffy 7Πριν 2 ημέρες
 • Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna

  Gjani BushatiGjani BushatiΠριν 3 ημέρες
 • Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare

  Arburim MusliuArburim MusliuΠριν 3 ημέρες
 • Melisa qafen si mashkull e ka

  Arburim MusliuArburim MusliuΠριν 3 ημέρες
 • Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj

  melisa abdullaimelisa abdullaiΠριν 3 ημέρες
 • U shashtis Murati shkret

  Lued BaniLued BaniΠριν 3 ημέρες
 • gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa

  beni bibabeni bibaΠριν 3 ημέρες
 • Brava

  Sadik LahaSadik LahaΠριν 3 ημέρες
 • po ju nuk kuptoni gje

  Ap AlphaAp AlphaΠριν 3 ημέρες
 • po ju nuk kuptoni gje

  Ap AlphaAp AlphaΠριν 3 ημέρες
 • ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

  Ap AlphaAp AlphaΠριν 3 ημέρες
 • ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

  Ap AlphaAp AlphaΠριν 3 ημέρες
 • ska faji fatjom ni ne ket rast

  Ap AlphaAp AlphaΠριν 3 ημέρες
 • jfjth htyt htyt htyt ❤️💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌💄💄💄💄💄💄💄💄💋💋💋💋💋💋💋💋😂😂🥰🥰💕💙💙💙💓💓🌲🤣🤣🦩💐💐♥️😍😍😍👑🩰🩰🦩💪🖤😘😘😎😎🚘🚘💝💝🚘🚘💝💝😎😎👑👑👑👑👑👑👑👑😎😎😎😎😎😎😎😎🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘💝💝💝💝💝💝💝💝👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💄💋😂😂🥰🥰💕💕💙💓💓🌲🤣🤣🦩🦩💐💐♥️♥️♥️😍😍👑😘🩰🥂💪💪💪💪😘😘😎🚘🩰🥂🥂💪😘😘😎😎🤣🤣🦩💐♥️😍👑👑👑😂😂🥰🥰🥰💕💙💙💓💓🌲🌲🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💋💋🖤🖤💝💝👌👌👌🙏🙏👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida BallaΠριν 3 ημέρες
 • Merre ate fatjonin e qelbur se te dyt njesoj jeni moj ana edhe krrisni byth nga programi. Rop te shpif te dyt. Ti ana po loz loj po hell balte mbi Melisen per te marr pak vemendje moj legene femer se sta var njeri ty jooooo 😏

  Enkeleta BeqirajEnkeleta BeqirajΠριν 3 ημέρες
 • Melisa esht ka lun k...... me gjith qunat por jam krenar per vllaqkon qe ka zbuluar melisen se qar rrace e bordelit stil mashtruse. Te lumt Fatjon koqari respekt vllaqko

  Arburim MusliuArburim MusliuΠριν 3 ημέρες
 • Ti vet je fallco moj ana qelbesira

  Enkeleta BeqirajEnkeleta BeqirajΠριν 3 ημέρες
 • Ana kush leshin je ti qe kerkon qe njerzit te sillen siç do ti edhe si te pelqen ty moj rop i shpif moj njeri fallco. Per Zotin ti vet je shume femer fallco moj ana e nga ana tjeter i akuzon gocat e tjera qe jan fallco. Ik moj legene femer se ma shpife fare moj ana legene.

  Enkeleta BeqirajEnkeleta BeqirajΠριν 3 ημέρες
 • Ana kerkon vemendjen e fatjonit nepermjet melises. Ajo eshte e vetmja qe shtiret aty brenda

  Davi HoxhaDavi HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • Ana esht shume e pasigurt ne vetvete dhe mundohet te fajsoj te tjeret nderkoh qe ato nuk kan faj

  Davi HoxhaDavi HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • Oj kaqurrele oj lop mbille gojen

  Arburim MusliuArburim MusliuΠριν 3 ημέρες
 • Ana ka shume zili melisen dhe do kapet tek gjeja me e vogel per ta ofenduar ose per ti ven dicka ne dukje

  Davi HoxhaDavi HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • Melisa dubsi dubsi me andin😂

  Marco SoleMarco SoleΠριν 3 ημέρες
 • Hik me gjith kto opinjonist koti i kam inot vk

  Klaudio LilaKlaudio LilaΠριν 3 ημέρες
 • Me vjen keq per gocat qe jane ne emision dhe kane te bejne me mevlanin i cili esht shum ofendues sidomos me shprehjen "qetesohuni o karamele" kur Ana , Melisa dhe Sindi po bertisnin ne studio . Ajo shprehje ka nje kuptim shum ofendues duke marr parasysh qe kur i drehtohet nje femre ka per kuptim vetem tre germat e para te fjales karamele dhe fjalen femer pra shkurt muhabeti qetsohu o k**e femer kete kuptim ka kjo shprehje ne shoqeri . Kshu qe Mevlani është shum ofendues dhe arrogant .

  Joel Bk236Joel Bk236Πριν 3 ημέρες
 • Domethen keto kerkojn burra .. Po vdiq Shqiperia per meshkuj .. uhhh hapu dhe.. ke t zgjedhi keto Aman Jan ber lara lara nga surrati.. tjetra nxjer shalen tjera gjoksi😳.. Kush e di se cju duket vetja ketyre qe mbajnë 1 byth vend aty .. Rinia Shqiptare🤷🏻‍♀️

  Redjona SejkoRedjona SejkoΠριν 3 ημέρες
 • Ana 100% me fallco atje

  Artan 05Artan 05Πριν 3 ημέρες
 • tt55

  Elli MilloElli MilloΠριν 3 ημέρες
  • t5

   Elli MilloElli MilloΠριν 3 ημέρες
 • Me duket se te gjethe ju keni qene grup para se te fillonte programi dhe gjithcka shete nje telenovele per 80 vite me vaone

  Rei BosiRei BosiΠριν 3 ημέρες
 • E vetmja gje qe po me vjen keq ketu jan djemt se po degjojne vetem vajzat te bertasin, nuk durohen aman, sidomos sindi ma ka heq trurin.

  Roza ShermadhiRoza ShermadhiΠριν 3 ημέρες
 • Aman kto buzet a Anes 🤦🏼‍♀️

  Esja DanoEsja DanoΠριν 3 ημέρες
 • sedi qish mendon kjo Ana se vec vet po din krejt te tjeret nuk din ma fallco se ana nuk ka aty sa eshof une

  Muhamed MustafaMuhamed MustafaΠριν 3 ημέρες
 • Mashtruse kta nihen shume mire shife pak ne insta ca videosh bashk bajn kta

  London BoyLondon BoyΠριν 3 ημέρες
 • 🥲🥲🥲

  VaLi77 HoxhaVaLi77 HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • Ana shum llapazane pppuuuuu😂😂😂

  Valbona GjokejaValbona GjokejaΠριν 3 ημέρες
 • Mir andi qe ishte pa qef po Emini nga u zhduk??

  Denis EleziDenis EleziΠριν 3 ημέρες
 • Po cfare duhet te beje Fatjoni,ti Bora je me arrogantja ketu.

  Aria XhemoAria XhemoΠριν 3 ημέρες
 • Ajo fatma edhe aj Murmurim a hamom qysh e pat emrin kta i paska fshir kokerrat nuk e di i ftojn kai lloj komentatoresh analfabet

  Labinot BerbatovciLabinot BerbatovciΠριν 3 ημέρες
 • Ana 💗💗

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaΠριν 3 ημέρες
 • Ana 💗💗

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaΠριν 3 ημέρες
 • Ana 💗💗

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaΠριν 3 ημέρες
 • Melisa 👎👎

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaΠριν 3 ημέρες
 • Melisa eshte nje lop e gjall

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaΠριν 3 ημέρες
 • Na i hiqni kte opinionisten se na acarovi po shemtoni emisionin nuk e kuptoni qe po e ktheni me zenka cdo dit ku eshte romantizmi dhe lidhjet aty?

  Anxhela EmiAnxhela EmiΠριν 3 ημέρες
 • Melisa tallet me të gjith çunat kush e kupton duet të distancohet prej saj ..

  rage mp3rage mp3Πριν 3 ημέρες
 • Ore sikur do hikte ky fatjoni ne Janar zuri dhe be

  Rei MatoRei MatoΠριν 3 ημέρες
 • Bravo mevlan

  ZORIJANI NUSRETZORIJANI NUSRETΠριν 3 ημέρες
 • Ne cilen minute ariani e ndihmon boren me pije?

  Rita ShRita ShΠριν 3 ημέρες
  • Qe ne fillim

   jet jetjet jetΠριν 2 ημέρες
 • Po pse moi sindi ti kerkon falje mevlanit nuk ivjen te kishti vogel

  ZORIJANI NUSRETZORIJANI NUSRETΠριν 3 ημέρες
GRworld