Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

3 Απρ 2021
235 193 προβολές

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grworld.info

Σχόλια
 • 7 vu s3 no

  Rudina SahitajRudina SahitajΠριν 5 ημέρες
 • 👋👋 Pershendetje Ne Jeten e njeriut, Humori eshte ilaci me i mire, Kujtojme momentet e Humorit ne Al Pazar,edhe qeshim me veten, Jeni shume te mire, Bravo. Edhe pse Jetojme large vendit tone nuk e harrojme kurre traditen tone, Humourin, Muziken, e vallet tona popullore,...Urimet tona te perzemerta nga Irelanda 🇮🇪

  EdaEdaΠριν 10 ημέρες
  • Visarkrcan Kecaj

   Giulia PavlloGiulia PavlloΠριν 9 ημέρες
 • Agron Llaka Legjenda Humorit 😂😂😂😂😂 Duke pasur perkrah nje Maestro tè taletuar edhe Brezi i ri del i taletuar 👌👏👏👏👏👏👏

  Eli LaçEli LaçΠριν 11 ημέρες
 • Shum bukur

  Violeta SaraciVioleta SaraciΠριν 12 ημέρες
 • INGER SINGER NA HAPE BARKUN ME PERDREDHJET E TUA MOTRA PO ESHTE E MIRE PO TI👎👎

  ela elaela elaΠριν 14 ημέρες
 • Aktoret jane shume te talentuar, me duket se jane me te mire se Goni tani..

  Angjela OneAngjela OneΠριν 14 ημέρες
 • Hahaha 🤣 sate mire jeni eni tu jap ca une hahaha

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiΠριν 14 ημέρες
 • Jeni te mrekullueshem

  Zana AZana AΠριν 14 ημέρες
 • Po kete fustan ku e ke bere nuk te paska arire copa sa gjyna !

  Violeta BoroVioleta BoroΠριν 15 ημέρες
 • 🤣🤣🤣😘❤🎩

  Mirela HysenajMirela HysenajΠριν 15 ημέρες
 • ANEJA ME GRUPIN 💞💞💞💞👏👏👏👏👌👌👌👌

  ela elaela elaΠριν 15 ημέρες
 • Thethja DALLNDYSHE 🤣🤣🤣🤣SA TE MIRE JENI TE DYJA💞💞💞💞👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌😍😍😍

  ela elaela elaΠριν 15 ημέρες
 • INGER AMON MOS FOL GJITHE PERDRIDHESH SE JE ACARUSE SHIF MOTREN TENDE SA E MER ESHTE E NUK PERRIDHET KOT

  ela elaela elaΠριν 15 ημέρες
 • Prezantusen e mban kot Goni se nuk le njeri me fol 😂😂

  Don FabioDon FabioΠριν 15 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 16 ημέρες
 • Ishit I te gjitha kjo haas

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 16 ημέρες
 • I pa vdekshmi Agron Llakaj

  anna nilianna niliΠριν 16 ημέρες
 • Agron neveria

  Nazmi BenoNazmi BenoΠριν 16 ημέρες
 • Nga e keni gjetur kete papagadh

  Ardian ZeneliArdian ZeneliΠριν 16 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 16 ημέρες
 • Hengra dy petdha hahahahahah

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 16 ημέρες
 • Maj gojen one hahahah

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 16 ημέρες
 • Po' ci kini keto budallalleqe se ci avete roro i coglioni

  dionisis nacidionisis naciΠριν 16 ημέρες
 • 🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤

  Emi 000Emi 000Πριν 16 ημέρες
 • Varu lesht na keni car trapin

  Mario MarioMario MarioΠριν 17 ημέρες
 • po kjo vjerra pse nuk meson vajzen e saj po I thot nuses

  tsiou tsioutsiou tsiouΠριν 17 ημέρες
 • Aneja ne minutin e 32🥰 Se ate presim te gjithe😇

  Jeta CiliaJeta CiliaΠριν 17 ημέρες
 • Jeni 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 Agron bej .

  Avni BeqiriAvni BeqiriΠριν 17 ημέρες
 • 👏👏👍

  Valerio FrattarolaValerio FrattarolaΠριν 17 ημέρες
 • Korca Shkodra👏👏👏😂😂😂

  Diana NaikolliDiana NaikolliΠριν 17 ημέρες
 • Ky do te imitoj Arianin. Nuk me pelqen fare

  Diana NaikolliDiana NaikolliΠριν 17 ημέρες
 • 🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣👌👌👌

  Edison NothoriusEdison NothoriusΠριν 17 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👌👌

  Tane ValisiTane ValisiΠριν 17 ημέρες
 • Jeni te mrekullueshem te gjithe po' Agroni eshte mjeshter I mjeshtrave te humorin braviiiii a tutiii🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹

  Vjollca RushaniVjollca RushaniΠριν 17 ημέρες
  • Je i mbrekullushem i ahkelqyer bravo

   Νατάσα ΒιέρηΝατάσα ΒιέρηΠριν 16 ημέρες
  • 0p

   flora bregasiflora bregasiΠριν 17 ημέρες
 • Pjesa me bajate e kesaj familjes

  Ladi XheliliLadi XheliliΠριν 17 ημέρες
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoΠριν 17 ημέρες
 • Agron a e din se kujt i ngjan ti ? Si quhet ai me hunde te kuqe me nje xhakete me kuadrate dhe nje pale kepuce te medhaja ? Zakonisht del tek shfaqjet e cirkut......he mo ai tamam . Fix fare!

  PierChannelPierChannelΠριν 17 ημέρες
 • Nuk ishit gje ket jav

  Tata TataTata TataΠριν 17 ημέρες
 • Pse nuk jan me nxenesit????

  StiviStiviΠριν 17 ημέρες
 • AHAHAHahahah muco ahahahahahaha bshttt ahahah me lot

  Marcy cushiMarcy cushiΠριν 17 ημέρες
 • Ngaqe nuk Jane aktore Jane cveshur

  Lefi SallataLefi SallataΠριν 17 ημέρες
  • 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

   Elisabeta AlibeajElisabeta AlibeajΠριν 14 ημέρες
 • Hi Agro ; A e din ti kujt I njgan ? Jose Feliciano original. Love you nga Cunnecticut USA. Lab Gusmari.

  Leo GoraLeo GoraΠριν 17 ημέρες
 • 😍😍😍😍😍

  Regina HysaRegina HysaΠριν 17 ημέρες
 • Kushë gënjen me shum fiton

  Terezina PulajTerezina PulajΠριν 17 ημέρες
 • Ky esht kania

  Kristi VenguKristi VenguΠριν 17 ημέρες
 • E po Erveheja kepuc burrash vesh haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀👨🧑

  Mirela ÇelajMirela ÇelajΠριν 17 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂

  Aleksandra SandraAleksandra SandraΠριν 17 ημέρες
 • Po astrologen e famshme , PSE Nuk e jepni Me?

  A VA VΠριν 17 ημέρες
  • Bravo

   Fatmira BufiFatmira BufiΠριν 14 ημέρες
 • Humori shqipetare.....vetem leke dhe kurvellek😂😂😂😂

  Altin HalimiAltin HalimiΠριν 17 ημέρες
GRworld