Blerina Balili - Si ta genjej zemren (Official Video 4K)

17 Νοέ 2020
333 487 προβολές

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinete: Makis Tsikos
Kitare: Relian Lulo
Video: MaxProduction
Styling: Kondi Vlore
M.U.A: Rozana Cepele
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/si-ta-genjej-zemren-single/1541171033
Spotify: open.spotify.com/album/56rJILiK154tpuUwc9K2JN

Σχόλια
 • shum kenge super kjo 😭😭😭😭😭😭

  ona bleonaona bleonaΠριν 3 ώρες
 • Super keng ❤

  kapo kapokapo kapoΠριν 4 ώρες
 • 😭😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤

  Xhoana ZekaXhoana ZekaΠριν 7 ώρες
 • Nje tjeter perl ne kenget e tua Blerina bravo zmr ..cdo keng qe del nga buzet e tua eshte magjia vet ❤

  Judi KumboraJudi KumboraΠριν 14 ώρες
 • 😥😥😥bravo

  Orinda OrindaOrinda OrindaΠριν 15 ώρες
 • 😢😢

  Renata KamamiRenata KamamiΠριν 17 ώρες
 • Πολύ ωραίο τραγούδι πολύ συναισθημα μόνο αν έχεις αγαπήσει πραγματικά και έχεις πονέσει μόνο τότε θα νιώσεις αυτό το τραγούδι και σίγουρα θα το ακούς και θα το ξαναακους μέχρι να σου φύγει ο κόμπος από το λαιμο....

  Anna MingouAnna MingouΠριν 18 ώρες
 • 🥺🥺

  Megi CunaMegi CunaΠριν 18 ώρες
 • Sa bukur....si ta genjej zemren

  Anila TabakuAnila TabakuΠριν 19 ώρες
 • Jalla jalla mase e sheh zoti edhe ate faqe petullen 😂

  Erjon SakajErjon SakajΠριν 21 ώρα
 • o yll bote na kenaqe si gjithmon super keng me nje vokal te vecante 🎉🎉🎉🎉

  Flabian MusakuFlabian MusakuΠριν ημέρα
 • Te lumte goja Blerina 💙👏👏👏

  Nertila BinajNertila BinajΠριν ημέρα
 • Super keng si gjithmon kengetarja me e mir 🥰🥰🤩

  klara ahmetajklara ahmetajΠριν ημέρα
 • Super ze super tekst Bravo Blerina 👏👏

  Andi AlushajAndi AlushajΠριν ημέρα
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal WizzarakΠριν ημέρα
 • Bravo Blerina e ke qare fare të uroje suksese!🌹🌹♥️♥️👏👏👍👍

  Namik GjolenaNamik GjolenaΠριν ημέρα
 • Είσαι μοναδική 👏👏

  Simka NushiSimka NushiΠριν ημέρα
 • Nje keng me shum kuptime bravo blerina 👏👏👏👏👏

  Mirela GezhilliMirela GezhilliΠριν ημέρα
 • Lemsha ma bere jeten me genjeshtrat e tua...

  Jeta ImeJeta ImeΠριν ημέρα
 • i madhi maqi ciko lezeton cdo keng qe luan ai ❤❤❤❤

  Lorenco LorencoLorenco LorencoΠριν ημέρα
 • Bravo suksese ylli je🥰

  Valentina MandiValentina MandiΠριν ημέρα
 • Edhe un qe nuk degjoj keng popullore kjo me ka fiksuar prz Bravoooooo blerinaaa

  Muhamed CarkanjiMuhamed CarkanjiΠριν ημέρα
 • Blerina gjithmon me e mira

  Zamir CobajZamir CobajΠριν ημέρα
 • Kek me moll

  Drita BreguDrita BreguΠριν ημέρα
 • Te lumte goja Blerina..👏👏👏🥰❤️🌹🌺

  LuzianaLuzianaΠριν ημέρα
 • ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΚΟΣ 🎺🇬🇷

  BILLYBOOBILLYBOOΠριν 2 ημέρες
 • Pershendetje

  shoqeria e vertetshoqeria e vertetΠριν 2 ημέρες
 • Super ✨🎶🎼👏& Super Gjyshe✨❤🌟✌

  Suela BareSuela BareΠριν 2 ημέρες
 • Shum bukur 💋🌹🌹

  Romeo HoxhaRomeo HoxhaΠριν 2 ημέρες
 • Jasu re makis tsikos

  Paraqi FatjonParaqi FatjonΠριν 2 ημέρες
 • Bravo super ❤ suksese te meteshme👏❤

  Alperta MelinaAlperta MelinaΠριν 2 ημέρες
 • 👍

  Erlin ZinxhiriaErlin ZinxhiriaΠριν 2 ημέρες
 • Bravo Blerina lart e me lart

  Jimmy KJimmy KΠριν 2 ημέρες
 • Blerina te me falesh që jam e drejtpërdrejt por nuk këndon moj çupë

  Vasil TarushaVasil TarushaΠριν 2 ημέρες
 • Blerina je shum e mira te rujt zoti❤️🤲

  Klajdi KlajdiKlajdi KlajdiΠριν 2 ημέρες
 • Super kenge bravo blerina

  Soni KorceSoni KorceΠριν 2 ημέρες
 • Shumë bukur të lumtë goja ❤❤👏🌹🌹

  Erina AlushajErina AlushajΠριν 2 ημέρες
 • Te lumt goja ja ke gjetur fjalet kenges eshte tamem historia e jetes time origjinal si kenga me lot she genjeshtra

  Antoneta QerretiAntoneta QerretiΠριν 2 ημέρες
 • Sa kenge prekese por dhe shum e bukur

  Agolli ZenaAgolli ZenaΠριν 3 ημέρες
 • Bilbili muzukes popullore 😘😘😘

  Edison PlakalliEdison PlakalliΠριν 3 ημέρες
 • Shum keng prekse, njekohesisht shum e bukur , bravo blerina super , suksese

  Ylli MyftarajYlli MyftarajΠριν 3 ημέρες
 • Zemra te kendoft gjithmon o yll o bukuri za leszet i jep vlores tiiiii

  Aulona SqilloAulona SqilloΠριν 3 ημέρες
 • Sh bukur Blerina suksese gjigande

  Mbaresa KokajMbaresa KokajΠριν 3 ημέρες
 • Te lumte o yll ska si ty ❤

  Mirela Haxhi82Mirela Haxhi82Πριν 3 ημέρες
 • Super kengre blerina👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Inn ToskaInn ToskaΠριν 3 ημέρες
 • Perfetto 🥰👑👑👑👑👑👑🙏🙏🙏shum kengee e bukur

  Viola UkaViola UkaΠριν 3 ημέρες
 • Sa bukur kjo kenge mi ka mbush syt me lot 😭😭😭😭😭😭 kush ka dashuruar me shpirt e zemer e kupton ket 💔💔💔💔😭😭😭😭😭 bravo komplimente te rujt zoti inshalla yarebin amin 🤲 rsp ⭐😭

  Emine SinametaEmine SinametaΠριν 3 ημέρες
 • Shum keng e bukur bravo zemer ❤🙏🙏

  Zamira BeqiriZamira BeqiriΠριν 3 ημέρες
 • Ha sa me pelqen kjo kenge Nje tekst I kohes dhe nje muzik prefekte. Bravo Vojsava 👏 dhe nje Bravo te madhe kengetares qe e ka qa me ate ze brilant.

  bruna soaresbruna soaresΠριν 3 ημέρες
 • Blerina je e preferuara

  Amelia BodeAmelia BodeΠριν 3 ημέρες
 • Super.

  egla mbratiegla mbratiΠριν 3 ημέρες
 • Super kenge blerina ❤

  Silvana DanoSilvana DanoΠριν 3 ημέρες
 • Like kujte i pelqeu koj super kenge ♡♡

  Berti FierBerti FierΠριν 3 ημέρες
 • Zë të mrekullueshëm dhe këngë shumë të bukur

  Lorenc RukoLorenc RukoΠριν 3 ημέρες
 • BLERINA BALILI ARGJENDI TEPELENES TONE TE PERQAFOJE NGA 🇬🇧🇦🇱

  Geri DervoGeri DervoΠριν 3 ημέρες
 • Super keng te kendoft zemra Blerina Balili

  Armel BuziArmel BuziΠριν 4 ημέρες
 • Shum e bukur kjo kenge,kush London ne dashuri e mallkofte I madhi zote

  Irma MizaIrma MizaΠριν 4 ημέρες
 • 👏👏👏👏lemsh ma bere jeten me genjeshtra

  Ti AllTi AllΠριν 4 ημέρες
 • Te kendoft zmra I yll I muzikes

  Alteoirik KumarakuAlteoirik KumarakuΠριν 4 ημέρες
 • 🌷💚

  Andrea BahaAndrea BahaΠριν 4 ημέρες
 • Te lumte goja zemer e te kendofte shpirti.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🍮

  Anto NetaAnto NetaΠριν 4 ημέρες
 • 👌👌👍👍❤❤

  Xhane XhaneXhane XhaneΠριν 4 ημέρες
 • Ne kadar güzel bir şarkı.👌🏻

  Çivisiz Dünya/ Botë pa studlessÇivisiz Dünya/ Botë pa studlessΠριν 4 ημέρες
 • Blerina super 🔥 Po big up per klarinetistin Makis Tsikos🔥🔥

  steven stavsteven stavΠριν 4 ημέρες
 • 😢😢😢😢

  eljona henajeljona henajΠριν 4 ημέρες
 • Bravo Blerina ..te uroj suksese

  Frida fridaFrida fridaΠριν 4 ημέρες
 • Super👌👌 i uroj qe mos i mjaftofte jeta per tu penduar e mallkoj me shpirt 😥😥

  zana anazana anaΠριν 4 ημέρες
 • Super kenge sukses ylli ✨✨ tepelenes

  Tony TonyTony TonyΠριν 4 ημέρες
 • ...."lëmsh seç ma bën jetën, gënjeshtrat e tua"...,ose "lëmsh ma bëre jetën me gënjeshtrat e tua"....Keshtu do tingellonte me mire ky varg dhe do kendohej saktesisht si nga ana metrike e poezisë, ashtu edhe nga ritmike e muzikore....

  Ilir MuskajIlir MuskajΠριν 4 ημέρες
  • E vertete per sa I perket anes letrare

   Zamir CobajZamir CobajΠριν 20 ώρες
 • Bravooo💗💗💗❤❤

  Xhuhana GordumeXhuhana GordumeΠριν 4 ημέρες
 • Brava 👏👋🇦🇱

  Artan XhafaArtan XhafaΠριν 4 ημέρες
 • C'te duhen keto merselera? - kendo Populloren!

  Fredi TonaFredi TonaΠριν 4 ημέρες
 • Do jete e kopjuar nga ndonje kenge Turke?......

  Fredi TonaFredi TonaΠριν 4 ημέρες
 • ...pafundesisht e bukur Blerina

  Odise PapaOdise PapaΠριν 4 ημέρες
 • super kenge je njeshe te lumt goja

  Apostol DemaApostol DemaΠριν 4 ημέρες
 • Bravo Blerina ❤🥺🥺😭

  Klara XhaferiKlara XhaferiΠριν 4 ημέρες
 • Bravo Blerina 🙏🙏🙏🙏❤

  Blerina GuceBlerina GuceΠριν 4 ημέρες
 • O zot qfar Zani bravo pre goce

  Shkodrane ShkodraneShkodrane ShkodraneΠριν 4 ημέρες
 • 0

  Erjus IdriziErjus IdriziΠριν 4 ημέρες
 • Bravoooo

  Mira KorfuziMira KorfuziΠριν 4 ημέρες
 • Shume kenge e bukure dhe veshja I shkone 🥰😍

  live lifelive lifeΠριν 4 ημέρες
 • Super keng❤️

  Gentiana SubashiGentiana SubashiΠριν 4 ημέρες
 • Bravo 👏👏👏

  Jashari DorjanJashari DorjanΠριν 4 ημέρες
 • Voj

  Marsel AgalliuMarsel AgalliuΠριν 4 ημέρες
 • Bravo yll 😘😘😘😘

  Erlin MullajErlin MullajΠριν 5 ημέρες
 • Bravo 👏👏👏

  Sulo MyftariSulo MyftariΠριν 5 ημέρες
 • Super keng

  Besa XhezajBesa XhezajΠριν 5 ημέρες
 • 😭😭😭😭

  Taulant RustemiTaulant RustemiΠριν 5 ημέρες
 • Blerina je me e mira kengtarja ime preferume

  Emiljano ShahiniEmiljano ShahiniΠριν 5 ημέρες
 • Bravo Blerina te kendofte ❤💙😍😍

  Aldi GoxhajAldi GoxhajΠριν 5 ημέρες
 • Suksese Blerina nje tjeter perl e jotja😍😍😍

  Xhuljeta FileXhuljeta FileΠριν 5 ημέρες
 • Sa bukur zemer sa te shkon dhe ajo veshja 😍🌟sherbet si gjithmon nje perqafim te nis nga Italia Anila ♥️sukseseeeee sukseseeeee paç gjith jeten tende te shikoft zoti 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

  Xheraldo VelajXheraldo VelajΠριν 5 ημέρες
 • Suksese super kenge ❤️❤️❤️

  Eri ManaEri ManaΠριν 5 ημέρες
 • kenga me plq shume..por e vetmja gje qe me cuditi esht qe e ke ber videoklipin me nje kostum 😍

  ALDI KOMBISHTIALDI KOMBISHTIΠριν 5 ημέρες
 • Bravo Blerina te kendoft ❤

  Ada PrastaAda PrastaΠριν 5 ημέρες
 • Te lumte goja blerina 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Anda AndaAnda AndaΠριν 5 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  ΛΟΥΛΙ ΜΙΧΑΣΙΛΟΥΛΙ ΜΙΧΑΣΙΠριν 5 ημέρες
 • Po do vi dhe dita te vuash si mua se te desha me gjith forcen e shpirtit tonin 😪😪😪😪💔💔💔💔

  EFLF FmtEFLF FmtΠριν 5 ημέρες
 • Br Avo

  Kejvina ViniKejvina ViniΠριν 5 ημέρες
 • Bravo 👏 🇦🇱 Shume bukur Urime....

  andi gjataandi gjataΠριν 5 ημέρες
GRworld