Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

21 Φεβ 2021
129 396 προβολές

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grworld.info

Σχόλια
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  soiung toiuesoiung toiueΠριν 22 ώρες
 • Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

  tani lacitani laciΠριν ημέρα
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  nieooj gotoynieooj gotoyΠριν ημέρα
 • Lere lere nolt

  Entela ShehuEntela ShehuΠριν 2 ημέρες
 • gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

  Tiku2008tikuTiku2008tikuΠριν 2 ημέρες
  • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

   soiung toiuesoiung toiueΠριν 22 ώρες
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoΠριν 2 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂

  bocoy noiubocoy noiuΠριν 2 ημέρες
 • Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  ujori ujoriujori ujoriΠριν 3 ημέρες
  • 😂😂😂😂😂😂

   nieooj gotoynieooj gotoyΠριν ημέρα
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana DidaΠριν 3 ημέρες
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana DidaΠριν 3 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Ana AnaAna AnaΠριν 3 ημέρες
  • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

   bocoy noiubocoy noiuΠριν 2 ημέρες
 • O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

  ardjan ahmetiardjan ahmetiΠριν 3 ημέρες
 • GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

  Murat ShehuMurat ShehuΠριν 3 ημέρες
 • Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

  Dhurata DervishajDhurata DervishajΠριν 3 ημέρες
 • Ku je moj artiste

  numer onenumer oneΠριν 4 ημέρες
 • Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

  IndoDoesStuffIndoDoesStuffΠριν 4 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂

  MiraMiraΠριν 4 ημέρες
 • Jeni fantastik te gjith

  Mine DervishiMine DervishiΠριν 4 ημέρες
 • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

  Koli KolaKoli KolaΠριν 4 ημέρες
 • Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  Arian MucollariArian MucollariΠριν 4 ημέρες
  • Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

   ardjan ahmetiardjan ahmetiΠριν 3 ημέρες
  • Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

   Στεφανος ΛακαςΣτεφανος ΛακαςΠριν 3 ημέρες
 • Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

  Tata TataTata TataΠριν 4 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 4 ημέρες
 • Haa visho me balen ne ashensor haaa

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 4 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 4 ημέρες
 • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

  Marcy cushiMarcy cushiΠριν 4 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  Franga PerajFranga PerajΠριν 4 ημέρες
  • Ft we

   Zana KofsaZana KofsaΠριν ημέρα
 • Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

  lili shytalili shytaΠριν 4 ημέρες
 • Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

  Luljeta LuliLuljeta LuliΠριν 4 ημέρες
 • Ka vdek a ke me jahajaja

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 4 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 4 ημέρες
 • Me makaronat reklam perfekt gone

  Ilirjan NdojaIlirjan NdojaΠριν 5 ημέρες
 • 😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

  Irisa PetoIrisa PetoΠριν 5 ημέρες
 • Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

  Mirela ÇelajMirela ÇelajΠριν 5 ημέρες
GRworld