Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

9 Οκτ 2020
5 354 300 προβολές

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
instagram.com/ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
instagram.com/fatjonmiftari
Mixey on Ig:
instagram.com/mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
instagram.com/ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Σχόλια
 • 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIALΠριν 6 ημέρες
  • @Fatmir Fatmir y wdv Xaa

   Xhumadccy ShimaXhumadccy ShimaΠριν 24 λεπτά
  • @Star Girl I 8 8 8 7 I

   Mergim MuqolliMergim MuqolliΠριν ημέρα
  • P

   Violeta KrstanoskaVioleta KrstanoskaΠριν ημέρα
  • Në apple music nuk është akoma!

   Louis LeciniLouis LeciniΠριν ημέρα
  • Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

   Kenan RizahiKenan RizahiΠριν 2 ημέρες
 • Zemer jem

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 50 λεπτά
 • H

  emara mustafaemara mustafaΠριν ώρα
 • Te dua shumm❤😇

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 2 ώρες
 • Shum bukur bravo 👍👍👍

  Flamur HaxhijaFlamur HaxhijaΠριν 3 ώρες
 • Kenge e mrekullueshme

  Miranda HidaMiranda HidaΠριν 4 ώρες
 • Totalno govno

  Filip JovanovicFilip JovanovicΠριν 6 ώρες
  • Zašto govno

   Zemra jemmZemra jemmΠριν 4 ώρες
 • Hahahah nuk ma mban

  Mess LessiMess LessiΠριν 6 ώρες
 • pa lidhje

  sharnebe mustafasharnebe mustafaΠριν 6 ώρες
 • Ja se cilat janë tre llojet e femrave ne takimin e parë 😂👇 grworld.info/fund/oMB-fJvGiaeFnnY/b-nteo

  duaduaΠριν 7 ώρες
 • Shume kenge e bukur 👏👏Fifi gjithmone arrin majat me tekstet qe shkruan....eshte talent

  Anila GremiAnila GremiΠριν 8 ώρες
 • Ich liebe dich überslles fifi bukuroshe vetem se um pelqen kanga ❤❤💋💋😇

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 9 ώρες
 • Super kenge😘😘😘😘😘

  Mida CotaMida CotaΠριν 9 ώρες
 • balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  minij hooiminij hooiΠριν 10 ώρες
 • Sa e bukur eshte kenga me e bukur e fifit

  Zhaku SinajZhaku SinajΠριν 10 ώρες
 • 🕚- 🕗👋🏼

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 14 ώρες
  • @minij hooi po shum kange e mir Fifi si qithmon hite ban😊

   Zemra jemmZemra jemmΠριν 8 ώρες
  • Shum kang e bukur brravo

   minij hooiminij hooiΠριν 10 ώρες
 • Super 👍🇦🇱🥰

  Alb LamiAlb LamiΠριν 16 ώρες
 • Hit hit super muzikë dy zëra të mrrekullueshëm 🔥🔥

  Imer BrrutiImer BrrutiΠριν 16 ώρες
 • E forte

  Arb ArbArb ArbΠριν 16 ώρες
 • Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰

  Plaku dhe DetiPlaku dhe DetiΠριν 17 ώρες
 • A siki Bodyguard me veti a😂😂😂

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 17 ώρες
 • Fifi ✅👌

  Audi RS6Audi RS6Πριν 18 ώρες
 • Jo hiq

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 19 ώρες
 • Super

  Bekim MalushajBekim MalushajΠριν 19 ώρες
 • fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍

  Besanesa BesanesaBesanesa BesanesaΠριν 19 ώρες
 • FIFI ZEMER💖❤️

  Besanesa BesanesaBesanesa BesanesaΠριν 19 ώρες
 • Sa e bukur kenga!!!

  Mira MeramaMira MeramaΠριν 20 ώρες
 • Kulla

  klevis trokaklevis trokaΠριν 20 ώρες
 • Jeta jem

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 21 ώρα
 • O

  Nazife DuriqiNazife DuriqiΠριν 21 ώρα
 • Shum kang e bukur brravo

  Faik ZyberiFaik ZyberiΠριν 22 ώρες
 • 5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹

  couple r.ncouple r.nΠριν 22 ώρες
 • 🥰🥰🥰🥰

  Ervisa kllogjri Ervisa kllogjriErvisa kllogjri Ervisa kllogjriΠριν 23 ώρες
 • Super ta qeteson shpirtin

  Albana DemajAlbana DemajΠριν 23 ώρες
 • grworld.info/fund/Y7udi7W4bHyMzH4/b-nteo Tayna - qe qe remix 2020

  Music RecordsMusic RecordsΠριν 23 ώρες
 • Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

  Mid Side RecordsMid Side RecordsΠριν 23 ώρες
 • Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)

  get a hobbyget a hobbyΠριν 23 ώρες
 • I love this song 🥰

  get a hobbyget a hobbyΠριν 23 ώρες
 • Nuk kam fjale prefekt

  Ιωαννα ΛατσεΙωαννα ΛατσεΠριν ημέρα
 • 2.mne2

  Gjiljeta HajrulahiGjiljeta HajrulahiΠριν ημέρα
 • Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLIΠριν ημέρα
 • 👏👏👏👍👫🙅‍♀️🕑🕖🕛🕠🕒💔👫🏼🧍‍♀️

  Pimi BaSeL- Gjilan-CityPimi BaSeL- Gjilan-CityΠριν ημέρα
 • Best Song Ever

  Liridon SadikuLiridon SadikuΠριν ημέρα
 • 👏👏

  Serva KapriServa KapriΠριν ημέρα
 • Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej

  Elona LonaElona LonaΠριν ημέρα
 • balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν ημέρα
 • Oh god ❤️❤️❤️

  Silviya IvanovaSilviya IvanovaΠριν ημέρα
 • Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo

  Mandi ElMandi ElΠριν ημέρα
  • Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν ημέρα
 • Brovo ju lumt

  XeniXeniΠριν ημέρα
 • Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music

  Fatima AshrafFatima AshrafΠριν ημέρα
  • You welcome..but your name is not Schotish...?

   LucidDreaming XLucidDreaming XΠριν ημέρα
 • Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌

  Faruk OsmaniFaruk OsmaniΠριν ημέρα
 • Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱

  Charles .Charles .Πριν ημέρα
 • Fifi

  Teuta VrekoTeuta VrekoΠριν ημέρα
 • Mishi cop 😍

  Qendresa ElshaniQendresa ElshaniΠριν ημέρα
 • grworld.info/fund/lK1_btG0sWFlmoI/b-nteo

  ina inaina inaΠριν ημέρα
 • 🌹❤

  Flutra TropliniFlutra TropliniΠριν ημέρα
 • Hit vokal zera te bukur

  Musliman TvMusliman TvΠριν ημέρα
 • Sa kenge e bukur

  Zemrie VeliuZemrie VeliuΠριν ημέρα
 • Fifi je ♥️💋

  ardita Shahinajardita ShahinajΠριν ημέρα
 • Kush e kapi pjesen kur Fifi ja bon me kokë asaj vajzes per me reagu me aktru😉 Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

  Sara Usa 12Sara Usa 12Πριν ημέρα
  • @kushtrim curri Ti e paske kuptu ndryshe une ndryshe, une veq po e shoh qe Fifi ja qon 1sms kti djalit edhe ja boni me kry ksaj qikes per me ja nis me lujt lojen kaq.

   Sara Usa 12Sara Usa 12Πριν 16 ώρες
  • Fifi e ka bo me shej ket djalin per unaza kjo qika e kap ket moment edhe prishet surpriza thats it

   kushtrim currikushtrim curriΠριν 17 ώρες
 • Super

  Antika RadoAntika RadoΠριν ημέρα
 • Kong ma t miré, moti skom nij, kush osht qaj budall si ka bo dislike,

  Jon - BrawlstarsJon - BrawlstarsΠριν ημέρα
 • Super keng 😍♥️♥️♥️👌👌👌

  Flora SadjaFlora SadjaΠριν 2 ημέρες
 • Super

  Anisa BiboAnisa BiboΠριν 2 ημέρες
 • Shum te mir jeni ju lumt ❤️

  Nebahate VocaNebahate VocaΠριν 2 ημέρες
 • Super 👌👌🥰

  Dia KokomaniDia KokomaniΠριν 2 ημέρες
 • Kanga diqka perfekt ska dal ma e mir hala. Veq Big Like per aktort ja kan hyp vleten ksaj kange.

  Arianit ShalaArianit ShalaΠριν 2 ημέρες
 • super Fifi dhe Ermal

  Xheni ManeXheni ManeΠριν 2 ημέρες
 • Sabit me fjal te huja eka shkel shpina e vet ti je familje si nuk shkoni per fjal te huja

  Donart ShalaDonart ShalaΠριν 2 ημέρες
 • Ok😀

  Elvin MalokuElvin MalokuΠριν 2 ημέρες
 • Fantastical 😆😆😆

  Ada HaxAda HaxΠριν 2 ημέρες
 • ZQe kxnanz

  Loan NguyenLoan NguyenΠριν 2 ημέρες
 • Mos e moho qe mdo Mos e moho se nsy e shoh Ate qe ti kurr sma ke then Ti zhytesh nshpirtin tem aman Aman...😍💘❣

  hen kohen koΠριν 2 ημέρες
 • Ju dua shummmmmm 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Nita IslamiNita IslamiΠριν 2 ημέρες
 • Mosss e mohooo se mdoo mos mohoo se thyhesh. Nananana

  Lindita KastratiLindita KastratiΠριν 2 ημέρες
  • Hi

   hen kohen koΠριν 2 ημέρες
 • Fifi👍👌👌💞💞💞💞💞

  Kushtrim SalihuKushtrim SalihuΠριν 2 ημέρες
 • KOMBINIM ZËRASH PERFEKT 👌👌JENI SHUMË T.MIR TË DY.😘😘🌟🌟♥️♥️

  Elda *_*Elda *_*Πριν 2 ημέρες
 • Kang shum e bukur qe prek shum ❤️te dyt jeni artista

  Faredin PaqariziFaredin PaqariziΠριν 2 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥

  Manu R.AManu R.AΠριν 2 ημέρες
 • Gjithcka e mjegullt nga ti eshte sot

  Πριν 2 ημέρες
 • Ky e paska vetem xhan 😜

  ogerta vasiliogerta vasiliΠριν 2 ημέρες
 • Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

  Kenan RizahiKenan RizahiΠριν 2 ημέρες
  • Kshtu menoj dhe un Ama dhe kjo asht super🔥

   ina inaina inaΠριν ημέρα
 • Was hat das in den deutschen yt musik trends zu suchen??

  skyminerskyminerΠριν 2 ημέρες
  • Ist ein schönes Lied meiner Meinung nach, auch wenn ich nichts verstehe.

   extreamextreamΠριν 2 ημέρες
 • Brutallll

  Donna S KitchenDonna S KitchenΠριν 2 ημέρες
 • Like,🎆

  Lana MatveenkoLana MatveenkoΠριν 2 ημέρες
 • Hiti i vitit teksti solistet melodia ka koh qe skam degjuar kesi kenge te bukur

  Reshani AvdylReshani AvdylΠριν 2 ημέρες
 • ❤❤❤👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏

  valdete ramavaldete ramaΠριν 2 ημέρες
 • O bre kqyr qka eshte mu ba bashk talentat ..tknaqin ...suksese

  Blerta IsufiBlerta IsufiΠριν 2 ημέρες
 • SKAM FJAL ME PERSHKRU KET MUZIK BRAVO JU KOFT

  MT_ straekiMT_ straekiΠριν 2 ημέρες
 • Hi

  dj sausebrettdj sausebrettΠριν 2 ημέρες
 • Bashkëpunim perfekt .Zëra të mahnitshëm . Urime .❤️❤️

  Lindita SeLindita SeΠριν 2 ημέρες
 • SUPER!

  Tea DemeTea DemeΠριν 2 ημέρες
 • Jo jo nuk e Mohoj qe tkam xhan 🤷‍♀️😉😇

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 2 ημέρες
 • Thjesht Perfekt🥰 👌🏻

  Qendrim SmajlajQendrim SmajlajΠριν 2 ημέρες
 • ❤❤

  Esmerlda AgalliuEsmerlda AgalliuΠριν 2 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Zemra jemmZemra jemmΠριν 2 ημέρες
 • So good. 4.1 mln for 1 weks ❤❤🇽🇰🇦🇱🔥

  SHIKO KUSH LUANSHIKO KUSH LUANΠριν 2 ημέρες
 • Shum bukur ♥️♥️♥️♥️♥️

  Zamira SorraZamira SorraΠριν 2 ημέρες
 • Shum keng e bukur fifi 💜ermali 🧡 te dy perfect ❤️

  Arsi BoboceArsi BoboceΠριν 3 ημέρες
 • Fifi & Ermali nje kombinim i zërave perfekt muzikor. Shum interpretim i bukur .

  Luljeta MuqolliLuljeta MuqolliΠριν 3 ημέρες
GRworld