Al Pazar - Best of nr.4 | 23 Janar 2021 - Show Humori - Vizion Plus

23 Ιαν 2021
193 087 προβολές

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
Çdo te shtune, ora 21:00 ne Vizion Plus
#alpazar #vizionplustv #agronllakaj
---------------------------------------------------------
Subscribe: grworld.info

Σχόλια
 • Po p....n kësaj goces me fustan të kuq kur do ja tregoni?

  agapi giapantaagapi giapantaΠριν 21 ημέρα
 • 😅🤦‍♀️😅

  Amazing ViewAmazing ViewΠριν 24 ημέρες
 • ""

  Dita PeratiDita PeratiΠριν 28 ημέρες
 • B

  Dita PeratiDita PeratiΠριν 28 ημέρες
 • 999

  Dita PeratiDita PeratiΠριν 28 ημέρες
 • Yyyyyyyyyyyy//yyyy/9999999

  Dita PeratiDita PeratiΠριν 28 ημέρες
 • Ndihet mungesa e beharit apo jo o goni dhe ti e di shume mire po pse e perzure nuk pezihen aktoret e mire

  ARDJAN KUQJAARDJAN KUQJAΠριν 29 ημέρες
 • AGRON LLAKAJ TE LUMT !! TI DHE STAFI JOTE JENI TE PAPAR ,UA KALONI TE GJITHVE.,ESHTE KENAQESI KUR JU SHIKOJEM .JETE TE GJATE JU DHENT ZOTI .

  Ben OsmaniBen OsmaniΠριν μήνα
 • i

  Vasil PolenaVasil PolenaΠριν μήνα
 • Sthsdet

  Elisabeta AlibeajElisabeta AlibeajΠριν μήνα
 • I

  Elisabeta AlibeajElisabeta AlibeajΠριν μήνα
 • Po Behari dhe Vako ku Jane?

  Leticia 22Leticia 22Πριν μήνα
  • @Sefide Qose Çfar eshte Ronan J? Me fal per mos dijen e ketij termi

   Leticia 22Leticia 22Πριν 27 ημέρες
  • Ronan J

   Sefide QoseSefide QoseΠριν 27 ημέρες
 • Po ksaj virgjëreshës pse i vendosni logon Vizion plus sa herë del përball me gjoks? Apo ngaqë është pa të 🤣🤣🤣🤣

  Pol HasanlliuPol HasanlliuΠριν μήνα
  • 000pp

   Orchidea BlueOrchidea BlueΠριν 14 ημέρες
 • Ma bere mishin kokerr tule haàaaa thethe dhe Saliu haàaaa edvin ziu.persh italia 😀😀

  Mirela ÇelajMirela ÇelajΠριν μήνα
 • Jane perserijtje,

  Etleva EminiEtleva EminiΠριν μήνα
  • Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkjjjjjjkjjjnjjkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

   Albina VokajAlbina VokajΠριν 14 ημέρες
  • Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkjjjjjjkjjjnjjkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

   Albina VokajAlbina VokajΠριν 14 ημέρες
  • Jjjjjnjjjjjjjjjjjjjnjjnjjjjjkkjnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjnjjjnjjjjjjjjjjjjjjnjj

   Albina VokajAlbina VokajΠριν 14 ημέρες
  • Jjjjjnjjjjjjjjjjjjjnjjnjjjjjkkjnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjnjjjnjjjjjjjjjjjjj

   Albina VokajAlbina VokajΠριν 14 ημέρες
  • Jjjjjjjjjjjjjjjnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkjjjjjjjjjkjjjjjjkjjj

   Albina VokajAlbina VokajΠριν 14 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Megi MataMegi MataΠριν μήνα
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoΠριν μήνα
 • Thethe👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  ela elaela elaΠριν μήνα
 • Desi Dyshja👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  ela elaela elaΠριν μήνα
 • Neveri deri ne dhimbje per kete emision

  Nazmi BenoNazmi BenoΠριν μήνα
 • Turp shaka leshi

  Ladi XheliliLadi XheliliΠριν μήνα
 • Ademi SIBJA, TIRONCJA, E TJERA SKECE BUKRA KENI PSE SBEHNI TE REJA MOS U MESNI ME POLITIK SE NE SHOFIM HUMOR TE HAROJM POLITIKERN JU NA E KUJTONI

  ela elaela elaΠριν μήνα
 • PO KEO JANE PERSERITJE SKAN BOH TE REJA🙉🙉🙉🙉

  ela elaela elaΠριν μήνα
  • AMONG US

   Elisabeta AlibeajElisabeta AlibeajΠριν μήνα
  • 😍😍😍😀🤩

   Serena Shuli4tSerena Shuli4tΠριν μήνα
 • Agron mire do te beje qe t'i permbahesh humorit familjar,shoqeror.e te tjera tema te pergjithshme qe per hir se vertetes i interpretoni mrekullueshem komplett si staf.Pra e kam fjalen qe te mos luash me zjarrin e mos e ven "DAJEN' ne nje rol pozitiv se perqesh zemra te vuajtun nga daja .Ajo figure historike negative ne se do te duhet te kujtohet per gafat e cmendurite qe i ka me tonelata duhet te tregohet mizor ne fuqine e dragoit te ngordhur sot.Dhe jo te kerkosh dajen qe shkatarroi vendin per te pastruar vendin nga pasardhesit e tij. Uroj te pendoheni per kete humor te keq e te qellimte qe beni.

  Rita KalajaRita KalajaΠριν μήνα
  • 🍕🍕🍕

   Elisabeta AlibeajElisabeta AlibeajΠριν μήνα
  • 👍👍👍👍👌👌👌👌👌

   ela elaela elaΠριν μήνα
 • Shume egoist A Llakaj...per vete ka Fake Off disa here gjate javës (bashke me Xhevon e përzene nga USA) dhe aktoret e tjere jane pa pune(?!) Krijimataria paska arritur fundin. Turp!

  Rud WatRud WatΠριν μήνα
 • 😂😂😂

  Vjollca RushaniVjollca RushaniΠριν μήνα
 • Po pse kopjoni te emisjoni perputhen cdo gje te kopjuar emisjon mere me leng se mishi u barua nuk shikohet me al al as nje person aty nuk eshte artist

  Sidita DMSidita DMΠριν μήνα
 • si peshku pa uje jeni pa Beharin . po ngordhni me keta varu karin trapa te rinj

  Mario MarioMario MarioΠριν μήνα
 • SHQIPTAR MOS E HARO SHQIPTARIN . "KUJTOHET NJE NGA FIGURAT QE KA DASH POPULLI SHQIPTAR I NDJERI KOÇO DEVOLLE " ZOTI GONE, JU KUJTONI SHOQERIN E VJETËR , DHE NJE NJERI ,QE E MORI HERA , SA HAP E MBYLL SYTË. NGA NJE SEMUNDJE E KEQE QE PO MER JETE NJERZISH .. DHE NE SI PUBLIKUN SHQIPTAR NUK KEMI PER TA HARUAR EMRIN E TIJ. NJERI QE MBUSHTE SKENAT TONA , DHE NA JEPTE NJË KENAQESI TE PA PARE, DHE NE E KUJTOM GJITH MON QE VJEN EMISJONI JUA AL PAZAR LIVE TV NGA Z.AGRON LLAKAJ. QOF I NDERUAR , QE NDERON NJERES , TE RESPEKTUAR NGA GJITH POPULLSIA SHQIPTARE.. EMER QE DO MBAHET MEND .

  H HH HΠριν μήνα
  • B. 0.

   Cristina crisCristina crisΠριν μήνα
  • Figura dhe artiste te pa harruar. Keta jane legjendat e shqiperise,te pa zevendesuar..!

   Coli LoliColi LoliΠριν μήνα
 • Emision leshi. Ne nje brim i bie apo publikon te njejtin emision ne youtub gjasme si i ri per klikime

  Nick NickNick NickΠριν μήνα
 • Vl emission pa lidhje tralala è blablabla

  Lorenc ProtoduariLorenc ProtoduariΠριν μήνα
 • 🤣🤣🤣😅😂🤣🤣😅

  Antonelo LamajAntonelo LamajΠριν μήνα
GRworld