Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Me zuri rakia (Official Video HD)

8 Ιαν 2021
388 720 προβολές

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Audio & Video: Elite Production
Orkestrimi: Rino Boci
Muzika: Ergys Hyka
Teksti: Armand Trebicka
Videographer: Ledio Guri

Σχόλια
 • berat fier mallakaster tepelen repskete 👑👑👑👑

  kastriot beratkastriot beratΠριν ημέρα
 • Shume bukur

  Zana DokoZana DokoΠριν ημέρα
 • Bravo ju lumte djema na kenaqt shpirt..suksese

  Shqiponja StefaShqiponja StefaΠριν ημέρα
 • i wish i knew what they were saying. i like the song

  Phaze 114Phaze 114Πριν ημέρα
 • Shum bukur

  Elona ShabanajElona ShabanajΠριν 2 ημέρες
 • Keshtu te kendoft zemra perher Blerina me grupin tend 👏👏👏👏

  Alma gorrejaAlma gorrejaΠριν 2 ημέρες
 • A me ju lumte goja o bilbilat e shqiperise jete e shendet paci gjithmon ju këndofte zemra

  Liljana MusajLiljana MusajΠριν 2 ημέρες
 • Nuk e kam harruar zakonin e vjeter /e jo avazin e vjeter,Vetem shqip e jo turqisht.

  Nermin muratiNermin muratiΠριν 3 ημέρες
 • E pa mundur ti besh 👎 opaaaaaaa🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Maliq JakllariMaliq JakllariΠριν 3 ημέρες
 • ZJARR 👏👏👏👏

  Muzik live ShqipMuzik live ShqipΠριν 3 ημέρες
 • Rakia Değil Rakı 😂

  Şakacı ŞeyŞakacı ŞeyΠριν 3 ημέρες
 • Kleandro je 1

  gazmir ramajgazmir ramajΠριν 4 ημέρες
 • Filxhanin e dyte do e ngre per vete se ja piva lengun kesaj jete zjaaaaaaarrrrrrr ju lumt goja

  Eugen BeshelloEugen BeshelloΠριν 4 ημέρες
 • Eme ju lumte goja .na kenaqet me zerin tuaj

  Nertila KazaferiNertila KazaferiΠριν 5 ημέρες
 • Rakia me dolli pihet dhe me pak meze ,dhe ec te te mbaj njeri , e keni thare fare kete kenge , si ne krijim dhe interpretim . Bravo

  Jacaj KujtimJacaj KujtimΠριν 5 ημέρες
 • Po hani nga pak mish jo vetem Raki.

  Mirgen MilajMirgen MilajΠριν 5 ημέρες
 • Po e pini rakin si blerina me filxhan hahah

  Fatos AlushajFatos AlushajΠριν 5 ημέρες
 • Rrofshi o ju yjet e jugut☀️☀️☀️

  Rajmonda KominiRajmonda KominiΠριν 5 ημέρες
 • Nice! Rakija connects people ❤️🇷🇸🇲🇪🇧🇦🇭🇷🇦🇱🇧🇬🇲🇰

  Hajdana VukčevićHajdana VukčevićΠριν 6 ημέρες
 • Jeni te gjithe 🌟 🌟 🌟 🌟 o

  Jimmy KJimmy KΠριν 6 ημέρες
 • Bravooo

  Αρτέμις ΆρτεμιςΑρτέμις ΆρτεμιςΠριν 6 ημέρες
 • Ju lumte

  Hekuran KrasniqiHekuran KrasniqiΠριν 6 ημέρες
 • Suksese te metejmshe jeni te mrekullushm 🇦🇱🇦🇱❤️❤️🍾

  Adelina KamberajAdelina KamberajΠριν 6 ημέρες
 • Truir7retiyr8y8u

  Regbin VataRegbin VataΠριν 6 ημέρες
 • Ju kendoft zemra o yjeni 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

  Fier FierFier FierΠριν 6 ημέρες
 • ,/££\\££\\\£\£^={°\}}}

  Luli RamaLuli RamaΠριν 7 ημέρες
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Silvana HykaSilvana HykaΠριν 7 ημέρες
 • O zoti shendet u dhent o florinj se na kenaqet

  Perparim TafaPerparim TafaΠριν 7 ημέρες
 • Ju kendofte zemra

  Marina XhemollariMarina XhemollariΠριν 7 ημέρες
 • Ju lumte goja !!!!!!!

  Yllka GjergjiYllka GjergjiΠριν 7 ημέρες
 • Suksese Grupi me mir

  Vasilika MetkajVasilika MetkajΠριν 7 ημέρες
 • Treshja fantastike te kenaqin shpirtin

  Todo en AlbanésTodo en AlbanésΠριν 7 ημέρες
 • We have a singer in the United States called Stevie Nicks and she reminds me of her!

  Mike PoznanovichMike PoznanovichΠριν 7 ημέρες
 • Love blerina from the United States. I don’t know Albanian but her voice is great 👍

  Mike PoznanovichMike PoznanovichΠριν 7 ημέρες
 • Hajde jasha bravoooo thjesht jeni me te miret e vilajetit te jugut

  Lulzim ThaciLulzim ThaciΠριν 7 ημέρες
 • ie,rar č

  bardha selfobardha selfoΠριν 8 ημέρες
 • Na kënaqet jeni me te miret

  Gazmend QamaGazmend QamaΠριν 8 ημέρες
 • Oooopaaa super kenge serish 👏👏 Bravooo bravooo jeni te vetmit qe i qani kenget ❤ Suksese suksese 😍😍

  Judi KumboraJudi KumboraΠριν 8 ημέρες
 • Shum shum bukur

  Fatjo BejdajFatjo BejdajΠριν 8 ημέρες
 • Shum shum bukur

  Fatjo BejdajFatjo BejdajΠριν 8 ημέρες
 • Ju lumte goja per kete grup 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊😊♥️♥️🌲🌲

  Mario ArmitranoMario ArmitranoΠριν 8 ημέρες
 • Kengetare te pavdekshem ju lumte goja bravo suksese 👏👏👏

  Frida ToskaFrida ToskaΠριν 8 ημέρες
 • Bravos na kenaqet💗💓💞💕❣

  Matjana MukajMatjana MukajΠριν 8 ημέρες
 • Bravo kleo je super pershndetje na Milano

  Nardi AndiNardi AndiΠριν 8 ημέρες
 • Oo

  Renaldo DuroRenaldo DuroΠριν 9 ημέρες
 • Keng shumë e bukur ju lumt goja

  Gurie HasaGurie HasaΠριν 9 ημέρες
 • Bravo kleandro sukse. Me tej vlla

  Ili OsmanajIli OsmanajΠριν 9 ημέρες
 • 💥💥💥💥💥💥❤️❤️❤️

  Bledjana KasaBledjana KasaΠριν 9 ημέρες
 • Bravo nje super keng just lumt grupi atmosfera 💥💥💥💥💥💥💥💥💥

  Bledjana KasaBledjana KasaΠριν 9 ημέρες
 • Kush bo like dhe subscribers kanalin tim e shef zoti me gjith familje ❤❤❤

  BB4LIFEBB4LIFEΠριν 9 ημέρες
 • Opa bujur

  Braxai PaulinaBraxai PaulinaΠριν 10 ημέρες
 • Ju lumte goja hopa hopa

  Melissa RivaMelissa RivaΠριν 10 ημέρες
 • Suksese legjend

  hyka AGhyka AGΠριν 10 ημέρες
 • Ju lumt goja bravo e kenaqet popullin me kto kenge. Je me e mira blerina balili.

  adriana backaadriana backaΠριν 10 ημέρες
 • 💣💣💣💣🎆🎆💥💥

  Joni LatifiJoni LatifiΠριν 10 ημέρες
 • Eeee me ju lumte mendja qe e keni si gjyle topi dhe zerin si bilbila more kapetaner se na kenaqet shpirtin me kete keng te mbrekullushme... pershendetje me respekt nga ATHINA Birbil Kadena Rexhin Tepelen

  Anastas KadenaAnastas KadenaΠριν 10 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Bledi PajaBledi PajaΠριν 11 ημέρες
 • Shum kenge e bukur ju lumte goja

  Tina MetushiTina MetushiΠριν 11 ημέρες
 • Super

  Anila TabakuAnila TabakuΠριν 11 ημέρες
 • Bravo ju lumte goja

  Kristina DemajKristina DemajΠριν 11 ημέρες
 • Bravo Grupi 😍

  vee sinanivee sinaniΠριν 11 ημέρες
 • bukur

  Marjus HasajMarjus HasajΠριν 11 ημέρες
 • Ju lumte goja yje na kenaqet ne ktu ne korfuz

  Riza PetritiRiza PetritiΠριν 11 ημέρες
 • 🇦🇱🌈🎖Ergysi 🍁Blerina 💥Kleandrooo 💥Fantasticccc 🌈Ju lumteee gojaaaa Sa bukuroooooo Ju kemiii ne ❤️Zemerrr 🍁Me te mirettt 🍁Ju duam shumeeee🎖🔥🌈🙏🌈

  Diana TelegrafiDiana TelegrafiΠριν 11 ημέρες
  • Shume bukur zera te vecante

   Aldo KociAldo KociΠριν 10 ημέρες
 • Bravo 👏👏👏

  Lorenc GorrejaLorenc GorrejaΠριν 11 ημέρες
 • Traditat tona me të bukura në botë 😍😍😍Zjarr u lumt goja🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Doni Bedi SelimajDoni Bedi SelimajΠριν 11 ημέρες
 • Super super keng bravo bilbila ju kendofte zemra gjith jeten jini yje👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Nila DalipajNila DalipajΠριν 11 ημέρες
 • Filxhani e trrete jet e shendete😍😍😍😍

  Enkelid KasaEnkelid KasaΠριν 12 ημέρες
 • kenge shum e bukur bravo.

  Ajli HoxhajAjli HoxhajΠριν 12 ημέρες
 • Bravo e tundet na nderuat labe rin ju lumte goja te tre bilbila

  sotilda gjuzisotilda gjuziΠριν 12 ημέρες
 • Kendoni,po ate viktimen mi sofer pse e filmoni o mishngrenesa.

  Qamil BreguQamil BreguΠριν 12 ημέρες
 • Bravo vella

  Muhamet FejzajMuhamet FejzajΠριν 12 ημέρες
  • Bravo vella

   Muhamet FejzajMuhamet FejzajΠριν 12 ημέρες
 • Bravo shum bukur suksese 👍👍

  Lusian CaushajLusian CaushajΠριν 12 ημέρες
 • Shume e bukur

  Shateri ShateriShateri ShateriΠριν 12 ημέρες
 • Ju lumte goja. Na kenaqet tani ne karatine qe jemi

  violeta Trekovioleta TrekoΠριν 12 ημέρες
 • digje blerina digje super

  kastriot beratkastriot beratΠριν 12 ημέρες
 • Po kjo këng ka lezet dhe veshja me këngët popullore kështu duet 👏👏👏👏👏

  Majlida BejajMajlida BejajΠριν 12 ημέρες
 • Ju lumt goja superrrrrr 👏👏👏👏👏👏

  Gentian HaliliGentian HaliliΠριν 12 ημέρες
 • E ka hallall Blerina...

  alfred bilbilialfred bilbiliΠριν 12 ημέρες
 • Hajde gezuar me fund. Bravo ju lumt kenge qe nuk ka per te vdekur kurre

  Mirela lisiMirela lisiΠριν 12 ημέρες
 • Suksese

  Irena IrenaIrena IrenaΠριν 12 ημέρες
 • Ju lumt goja djema, bravo. Respekte per Blerinen ta gezoj.

  Kristo ZiuKristo ZiuΠριν 12 ημέρες
 • Jkwmanloltd

  Daniela DemirajDaniela DemirajΠριν 12 ημέρες
 • Hallalle

  Agim KlanxhiAgim KlanxhiΠριν 12 ημέρες
 • Bravo mua me pelqen shume urime grupit

  Flatun DedejFlatun DedejΠριν 12 ημέρες
 • Siç e do banketi😂😂😂😂

  Genti MitreGenti MitreΠριν 12 ημέρες
 • Super keng urime 👏👏👏👏🥳🥳🥳🎊🎊

  Mbaresa KokajMbaresa KokajΠριν 12 ημέρες
 • u bet tap me uji

  Caush CelajCaush CelajΠριν 12 ημέρες
 • Bravo na kenaqet ju lumt goja jeni te pa pare🔥🔥🔥🔥opa opa

  Sazan CokuSazan CokuΠριν 12 ημέρες
 • Ju.Kndofte.zemra.jete.eshndete.per.gjithe.Miqsi.❤❤

  Eriona SinanaEriona SinanaΠριν 12 ημέρες
 • Bravo jeni me te mirët 👏👏👏👏👏

  Nev iljaziNev iljaziΠριν 12 ημέρες
 • Mbushe Flori Mbushe suksese

  Erion HoxhaErion HoxhaΠριν 12 ημέρες
 • Shume bukur brovo jeni super te 3 te lumte goja

  Donika BelckaDonika BelckaΠριν 12 ημέρες
 • E ju lumte goja na kenaqet 👏👏👏

  Ersid DokoErsid DokoΠριν 13 ημέρες
 • JU KENDOFT ZEMRA GJITHMON O MJESHTRA

  Edmir TabakuEdmir TabakuΠριν 13 ημέρες
 • Ju lumt goja jeni me te miret

  ami varfiami varfiΠριν 13 ημέρες
 • Sa bukur bravo .Super jeni . Hopa 💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥🔥🔥🥂🥂🥂🥂

  Era VeliuEra VeliuΠριν 13 ημέρες
 • 🤗👏👏

  Doriana MinoDoriana MinoΠριν 13 ημέρες
 • Hallall ua bëftë zoti , ju këndoft shpirti

  Artur SikoArtur SikoΠριν 13 ημέρες
 • Super super super ju kendoft zemra perher Jeni super grup suksese t metejshme dhe me sa m shum kenge respekte

  blerta likajblerta likajΠριν 13 ημέρες
GRworld