Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

14 Μάρ 2021
1 764 097 προβολές

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Σχόλια
 • Te faleminderittt alaban per.keto pak min e me cove ne tjtr planet

  dhimo dhimodhimo dhimoΠριν 15 ώρες
 • Vetem mua me ngjason me Colonen zanore" I see Red "te filmit 365 dit?!🤔

  Sofia SofiaSofia SofiaΠριν 3 ημέρες
 • O mbret i muzikes shqiptare qe ruan vlerat e muzikes sone te lehte se na mbyti komercializmi e nudizmi neper kenge. Merr miliona klikime mevlani qe ska ze fare e kendon me playback e ky div i muzikes merr kaq pak klikime , sa turp qe ky popull sdin te vleresoje muziken e vertete nga ajo fallco.

  next nextnext nextΠριν 4 ημέρες
 • Super super kenge

  Rudina XhahysaRudina XhahysaΠριν 5 ημέρες
 • grworld.info/fund/Y7Zph7ezq6iry4o/b-nteo

  jurgen xhaferllarijurgen xhaferllariΠριν 6 ημέρες
 • grworld.info/fund/Y7Zph7ezq6iry4o/b-nteo

  jurgen xhaferllarijurgen xhaferllariΠριν 6 ημέρες
 • grworld.info/fund/Y7Zph7ezq6iry4o/b-nteo

  jurgen xhaferllarijurgen xhaferllariΠριν 6 ημέρες
 • Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.

  Ola JonOla JonΠριν 7 ημέρες
 • Na bane me u dridh😂😂

  Florina LuleFlorina LuleΠριν 7 ημέρες
 • Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰

  Marsida marsiMarsida marsiΠριν 8 ημέρες
 • 💗

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 💝

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 🌟

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 🧡

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 🤍

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • ✨✨

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 🔥

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 🔥🔥

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • 😍😍

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • ♥️♥️

  Anxhela DanellariAnxhela DanellariΠριν 8 ημέρες
 • Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit grworld.info/fund/lsOKpZ2XeKKOm34/b-nteo

  Perputhen PikantPerputhen PikantΠριν 9 ημέρες
 • Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  gioyu comigioyu comiΠριν 11 ημέρες
 • Kush mo Kush eshte ajo bushtra

  Μιρα ΜπαριαμαϊΜιρα ΜπαριαμαϊΠριν 12 ημέρες
 • kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

  bilinas minibilinas miniΠριν 12 ημέρες
 • E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

  Nini LumshiNini LumshiΠριν 12 ημέρες
  • Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

   gioyu comigioyu comiΠριν 11 ημέρες
 • kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

  bilishu alissbilishu alissΠριν 13 ημέρες
 • E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  Anxhela BAnxhela BΠριν 13 ημέρες
  • Kong romantike dashurie

   bilinas minibilinas miniΠριν 12 ημέρες
 • Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  Vlore VloraVlore VloraΠριν 14 ημέρες
  • Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

   gioyu comigioyu comiΠριν 10 ημέρες
 • Love this song❤

  Danjela DomiDanjela DomiΠριν 14 ημέρες
 • dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  doire aintudoire aintuΠριν 15 ημέρες
  • 🥺

   bilishu alissbilishu alissΠριν 13 ημέρες
 • 💖💖💖

  jona lytojona lytoΠριν 16 ημέρες
 • Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  Nida CanaiNida CanaiΠριν 17 ημέρες
  • 😱🤩😱grworld.info/fund/l5edq5S-sYCjvJg/b-nteo

   doire aintudoire aintuΠριν 14 ημέρες
 • Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  polimer habilipolimer habiliΠριν 19 ημέρες
  • Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

   doire aintudoire aintuΠριν 14 ημέρες
 • Ic

  Hajrullah ProkshiHajrullah ProkshiΠριν 19 ημέρες
  • Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

   doire aintudoire aintuΠριν 15 ημέρες
 • Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

  Eliza RraciEliza RraciΠριν 19 ημέρες
  • 😱🤩😱grworld.info/fund/l5edq5S-sYCjvJg/b-nteo

   doliio volaydoliio volayΠριν 13 ημέρες
 • une une mendo\

  Albana TahiricakajAlbana TahiricakajΠριν 19 ημέρες
  • Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

   doliio volaydoliio volayΠριν 13 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  EEΠριν 20 ημέρες
 • Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

  Mary BeshiriMary BeshiriΠριν 20 ημέρες
 • Qq

  Lene MorcajLene MorcajΠριν 20 ημέρες
 • Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

  yuoop nokeyuoop nokeΠριν 20 ημέρες
 • like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

  doliio volaydoliio volayΠριν 21 ημέρα
 • Kong romantike dashurie

  Klodian OsmaniKlodian OsmaniΠριν 22 ημέρες
 • S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

  Pol HasanlliuPol HasanlliuΠριν 22 ημέρες
 • 🥺

  Aurela APAurela APΠριν 22 ημέρες
  • muzika e vjedhur nga “Sail”

   yuoop nokeyuoop nokeΠριν 20 ημέρες
 • Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

  Shauka HodanShauka HodanΠριν 22 ημέρες
  • Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

   doliio volaydoliio volayΠριν 21 ημέρα
 • Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

  Joli HoxhaJoli HoxhaΠριν 22 ημέρες
  • 👏👏👏👏💯💯💯

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 21 ημέρα
 • 😱🤩😱grworld.info/fund/l5edq5S-sYCjvJg/b-nteo

  Anila GegaAnila GegaΠριν 23 ημέρες
  • Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 21 ημέρα
 • Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

  Galerdina DerkaGalerdina DerkaΠριν 23 ημέρες
  • grworld.info/fund/gs6vm9LUhmt-s6g/b-nteo

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 22 ημέρες
 • Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

  Klajdi KaravidhaKlajdi KaravidhaΠριν 23 ημέρες
 • Kenge e aromatizuar

  Miranda LivadhiMiranda LivadhiΠριν 23 ημέρες
 • Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

  dolita windodolita windoΠριν 24 ημέρες
 • lni2I

  Emiljoiljo EmiljoiljoEmiljoiljo EmiljoiljoΠριν 24 ημέρες
 • Pa fjalë!

  Enkel KalemiEnkel KalemiΠριν 24 ημέρες
 • Bravooooo je artist i madh bravoooooo

  behije rucibehije ruciΠριν 24 ημέρες
 • Wow super balada 👏👏👏👏👏

  Selvi TiranSelvi TiranΠριν 24 ημέρες
 • Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

  ARIA ProductionARIA ProductionΠριν 24 ημέρες
 • Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

  Ana HamitajAna HamitajΠριν 25 ημέρες
 • muzika e vjedhur nga “Sail”

  proud albanerproud albanerΠριν 25 ημέρες
 • Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

  Ismy FcimIsmy FcimΠριν 25 ημέρες
 • 👏👏👏👏💯💯💯

  Linda LindaaLinda LindaaΠριν 25 ημέρες
 • Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

  Roku KovaciRoku KovaciΠριν 26 ημέρες
 • Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

  Ladia OswaldLadia OswaldΠριν 26 ημέρες
 • grworld.info/fund/gs6vm9LUhmt-s6g/b-nteo

  All My ShqipesAll My ShqipesΠριν 26 ημέρες
 • dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  soinu foigsoinu foigΠριν 26 ημέρες
  • Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν 25 ημέρες
 • J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

  Martin MarMartin MarΠριν 26 ημέρες
 • gvbb

  Dritan MiciDritan MiciΠριν 26 ημέρες
 • Copy Fifty shades of grey

  Blerta VojaBlerta VojaΠριν 26 ημέρες
 • Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

  JoannaJoannaΠριν 27 ημέρες
  • Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

   soinu foigsoinu foigΠριν 26 ημέρες
 • grworld.info/fund/na56bbiwiZZ624o/b-nteo

  Play with EloisPlay with EloisΠριν 27 ημέρες
 • I love it ❤️ something new 💯

  Miri jetaMiri jetaΠριν 27 ημέρες
 • Sa like per Albanin

  Megisa ShehuMegisa ShehuΠριν 28 ημέρες
 • Strong, beautiful voice

  Elaine CoxElaine CoxΠριν 28 ημέρες
  • Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

   JoannaJoannaΠριν 27 ημέρες
 • Bravooo

  Esmeralda ShtembariEsmeralda ShtembariΠριν 28 ημέρες
 • dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  opzz xsinopzz xsinΠριν 28 ημέρες
 • bravo alban .

  Mitsos MitsiMitsos MitsiΠριν 28 ημέρες
 • Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

  Bruna NBruna NΠριν 28 ημέρες
 • Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν 28 ημέρες
  • cdo fjale nje emocion

   opzz xsinopzz xsinΠριν 28 ημέρες
 • Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

  Pranvera VulajPranvera VulajΠριν 29 ημέρες
 • Kam nevoj per suportin tuaj grworld.info/fund/jJF9eaqVpWxirHo/b-nteo

  Une JamUne JamΠριν 29 ημέρες
 • Jo nuk jetoj pa ty .

  Efi LamajEfi LamajΠριν 29 ημέρες
  • Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν 28 ημέρες
 • Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

  Nati KrosiNati KrosiΠριν 29 ημέρες
 • 😍😍😍

  Klodiana AllaKlodiana AllaΠριν 29 ημέρες
 • Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

  Marsi DineMarsi DineΠριν 29 ημέρες
 • Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

  fouoii gyhhfouoii gyhhΠριν 29 ημέρες
 • Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

  Judina HamzallariJudina HamzallariΠριν 29 ημέρες
 • Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

  alda aldasalda aldasΠριν 29 ημέρες
 • Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.

  Rudina ShabaRudina ShabaΠριν 29 ημέρες
 • Sa kenge e ndjere 😊

  Lindita CaushajLindita CaushajΠριν 29 ημέρες
 • artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban

  Elisabeta SulenjiElisabeta SulenjiΠριν 29 ημέρες
 • Je me i miri Alban ⭐️

  Vasilika PriftiVasilika PriftiΠριν μήνα
 • suuuuperrr keng

  Ida BalliuIda BalliuΠριν μήνα
 • cdo fjale nje emocion

  Bar Kevin FinancaBar Kevin FinancaΠριν μήνα
 • je alban👏👏👏

  bodoti qwiubodoti qwiuΠριν μήνα
 • Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her

  Xhemi SpahoXhemi SpahoΠριν μήνα
 • Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

  DebianDebianΠριν μήνα
 • Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj

  Arbiensa ShahiniArbiensa ShahiniΠριν μήνα
 • @@......

  marieplayroblox deuschmarieplayroblox deuschΠριν μήνα
  • E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν μήνα
 • Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

  Aurora AgoAurora AgoΠριν μήνα
 • P⁹ll⁹l⁹99999

  Beta DervishiBeta DervishiΠριν μήνα
GRworld