Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

9 Φεβ 2021
188 131 προβολές

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Σχόλια
 • 😂🤣🤣🤣

  Ana AnaAna AnaΠριν 12 ώρες
 • O vella nje bluz me selon

  Eraldooo YmeyEraldooo YmeyΠριν ημέρα
 • hahahahaha 🤣🤣🤣 Baba Selim

  Geraldo GeraldoGeraldo GeraldoΠριν 4 ημέρες
 • Specidjana 🤣🤣

  Sofiana ShkembiSofiana ShkembiΠριν 4 ημέρες
 • Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

  Pamela IbrajPamela IbrajΠριν 6 ημέρες
 • Deka me lot😂😂😂😂😂

  Armanda AlikajArmanda AlikajΠριν 6 ημέρες
 • po Specidjana 🤣🤣🤣

  Gero B&WGero B&WΠριν 6 ημέρες
 • 8:15 hahahahah jeni te medhenj

  Fatjon MuhoFatjon MuhoΠριν 7 ημέρες
 • Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

  Arsen SkenderajArsen SkenderajΠριν 7 ημέρες
 • 0:22😂😂😂 lot fare

  Santi BejkoSanti BejkoΠριν 8 ημέρες
 • Profesori i bije me dor😂😂😂

  Naruto Albania videosNaruto Albania videosΠριν 8 ημέρες
 • Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

  Arben PrengaArben PrengaΠριν 9 ημέρες
 • si e ka emrin ky filmi

  Donald CaniDonald CaniΠριν 10 ημέρες
 • Bravo

  Olsi KumeOlsi KumeΠριν 11 ημέρες
 • Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

  ardjan Hasanpapajardjan HasanpapajΠριν 11 ημέρες
 • 2:25 hahahahahahahahahaha

  hacker dragonshacker dragonsΠριν 11 ημέρες
 • Shumë bukur

  Darlen ManellariDarlen ManellariΠριν 11 ημέρες
 • grkkskskr

  Ervin Spaholli12Ervin Spaholli12Πριν 11 ημέρες
 • O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

  Gezim MyrtajGezim MyrtajΠριν 11 ημέρες
 • Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

  GabrielGabrielΠριν 12 ημέρες
 • Ahaha lajk

  Sara DuciSara DuciΠριν 12 ημέρες
 • Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

  Gerti albaniaGerti albaniaΠριν 13 ημέρες
 • Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

  Relik KotsoRelik KotsoΠριν 13 ημέρες
 • Hahahaaahhahaaah

  Viktor ValdesViktor ValdesΠριν 13 ημέρες
 • 9:37 boll se e theve lott🤣🤣

  Zona BlackZona BlackΠριν 13 ημέρες
 • 3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Arxhes BerishaArxhes BerishaΠριν 13 ημέρες
 • Suusss😂😂😂

  MIMOZAMIMOZAΠριν 14 ημέρες
 • 9:11 ,🤣

  Miri MetolliMiri MetolliΠριν 14 ημέρες
 • Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

  Petrit PaliPetrit PaliΠριν 14 ημέρες
 • 2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

  ΣigmaΣigmaΠριν 14 ημέρες
 • Si e ka emrin filmi

  Mariglen NurceMariglen NurceΠριν 14 ημέρες
 • Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

  Borana JaçajBorana JaçajΠριν 14 ημέρες
 • Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

  Ismail KukesIsmail KukesΠριν 14 ημέρες
 • Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  Lucky YouLucky YouΠριν 15 ημέρες
  • Murgu 😂😂

   Santi BejkoSanti BejkoΠριν 8 ημέρες
 • E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

  MohanMohanΠριν 15 ημέρες
 • 💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

  Paulo ShkarpaPaulo ShkarpaΠριν 15 ημέρες
 • 8:10 parakalo çik 😂😂😂

  Rand SesiRand SesiΠριν 16 ημέρες
 • 5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

  B AB AΠριν 16 ημέρες
 • Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

  Elvis LoliElvis LoliΠριν 16 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ronaldo ZoguRonaldo ZoguΠριν 16 ημέρες
 • O profesor ma ze me dor ahah ahah

  Ledjon SheraLedjon SheraΠριν 16 ημέρες
 • Ekzemplar

  Vlore VelçeVlore VelçeΠριν 16 ημέρες
 • Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

  Tile LazTile LazΠριν 16 ημέρες
 • Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

  DON XHONI 6677DON XHONI 6677Πριν 16 ημέρες
 • Ben nje vidjo tjet

  Natasha CelaNatasha CelaΠριν 16 ημέρες
 • Pjesa e dyte kur fillon???

  xristos keramitzisxristos keramitzisΠριν 16 ημέρες
 • Bos jepi pije drokon

  Mateo BoSiMateo BoSiΠριν 16 ημέρες
 • 2shin 🤣🤣

  gamen tvgamen tvΠριν 17 ημέρες
 • Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

  Eran 007Eran 007Πριν 17 ημέρες
 • sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

  GENAGENAΠριν 17 ημέρες
 • ahahhaha. te medhenj jeni

  GENAGENAΠριν 17 ημέρες
 • Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

  Dyrrah DyrrahDyrrah DyrrahΠριν 17 ημέρες
 • Paulo shkarpa Ju do shume

  Paulo ShkarpaPaulo ShkarpaΠριν 17 ημέρες
 • Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

  Muhamet SpahijajMuhamet SpahijajΠριν 17 ημέρες
 • Specidjana me Specidiskun 🤪

  Komentatori UnikKomentatori UnikΠριν 18 ημέρες
 • specidianaa ahahahahahahhahah

  who am iwho am iΠριν 18 ημέρες
 • Hahahaha

  ERALD 007ERALD 007Πριν 18 ημέρες
 • P.o. ky osht sa. Gallat

  Ergi BodiniErgi BodiniΠριν 18 ημέρες
 • Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

  Gerard GermaniGerard GermaniΠριν 18 ημέρες
 • Si e ka emrin filmi

  [ALB] *JoKeR*[ALB] *JoKeR*Πριν 18 ημέρες
 • 2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

  AA CRIMINALAA CRIMINALΠριν 18 ημέρες
 • 6:55-7:25 Lot

  FF servetiFF servetiΠριν 19 ημέρες
  • Po pjesa me e mire

   HellBaniansHellBaniansΠριν 18 ημέρες
 • O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

  Amarildo JaupiAmarildo JaupiΠριν 19 ημέρες
 • The best man✌🏽

  Adrijan SulejmaniAdrijan SulejmaniΠριν 19 ημέρες
 • Uuuiuuuiii Selua

  Game 4R4Game 4R4Πριν 19 ημέρες
 • Selua is back ❤️👍

  Aras Bulut Iynemli & Hazal KayaAras Bulut Iynemli & Hazal KayaΠριν 19 ημέρες
 • Boni filmin e plot

  Andrea LushaAndrea LushaΠριν 19 ημέρες
 • Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

  Andrea LushaAndrea LushaΠριν 19 ημέρες
 • Hahaha do na cahet sovaja

  Boss BoyyBoss BoyyΠριν 19 ημέρες
 • Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

  Vlora VloraVlora VloraΠριν 19 ημέρες
 • Hahahah

  Vlora VloraVlora VloraΠριν 19 ημέρες
 • 😂😂😂

  Ela LeeEla LeeΠριν 19 ημέρες
 • Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

  david jesedavid jeseΠριν 19 ημέρες
 • Po 2 kur de dali

  kevin canikevin caniΠριν 19 ημέρες
 • SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

  david jesedavid jeseΠριν 19 ημέρες
 • 👑👑👑👑👑👑👑

  R MR MΠριν 19 ημέρες
 • 6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣

  Isi KuciIsi KuciΠριν 19 ημέρες
 • Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  FF ubejdi 189FF ubejdi 189Πριν 19 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha

  Elson MirakaElson MirakaΠριν 19 ημέρες
 • kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu

  nikolin abazinikolin abaziΠριν 19 ημέρες
 • O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

  Lazaj Tv KANALI 2Lazaj Tv KANALI 2Πριν 19 ημέρες
 • U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Seonila GjolenaSeonila GjolenaΠριν 19 ημέρες
  • Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪

   Erind JahajErind JahajΠριν 14 ημέρες
 • 😊😂😂😂

  Terenc MihajTerenc MihajΠριν 19 ημέρες
 • Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”

  Terenc MihajTerenc MihajΠριν 19 ημέρες
 • Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot

  Sara FugaSara FugaΠριν 20 ημέρες
  • Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜

   Erind JahajErind JahajΠριν 14 ημέρες
 • Lol 😆 🤣 😂 😹

  Lusjan ShehuLusjan ShehuΠριν 20 ημέρες
 • Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅

  Saul MucaSaul MucaΠριν 20 ημέρες
 • Ore Qazim Hyseni 🤣

  Another unknoWnAnother unknoWnΠριν 20 ημέρες
 • Selua murgu

  Tila GeniTila GeniΠριν 20 ημέρες
 • Baba selim 😂😂😂😂😂

  Bushi SeitajBushi SeitajΠριν 20 ημέρες
 • 2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂

  Benadio GuzjaBenadio GuzjaΠριν 20 ημέρες
 • Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote

  Aledio SeleniAledio SeleniΠριν 20 ημέρες
 • AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss

  ylber luliylber luliΠριν 20 ημέρες
 • 0:46 me pelqen si budallente

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYΠριν 20 ημέρες
  • Popo si budallenj

   Lazaj Tv KANALI 2Lazaj Tv KANALI 2Πριν 19 ημέρες
 • 0

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYΠριν 20 ημέρες
 • 0.46 me pelqen si budalenj

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYΠριν 20 ημέρες
  • G

   LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYΠριν 20 ημέρες
 • Jeni njeshaaa

  Johny AlbaniaJohny AlbaniaΠριν 20 ημέρες
 • Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav

  Jurgen BeqiriJurgen BeqiriΠριν 20 ημέρες
 • Harrove te besh ate apellasin 😂😂

  Iljant CenolliIljant CenolliΠριν 20 ημέρες
 • Shkolla siri shapllo 😂😂😂

  denis lukedenis lukeΠριν 20 ημέρες
GRworld