TIKA - MY HUANA

12 Μάρ 2021
3 267 987 προβολές

🎋 Stream "MY HUANA" 🌿
tika.lnk.to/myhuana
Follow TIKA on...
IG: smarturl.it/TIKA-IG
YT: smarturl.it/TIKA-Sub
#TIKA #MYHUANA
© & ℗ TIKA. All Rights Reserved

Σχόλια
 • A ka knej naj Ak47 t'ja .. n....ksaj dashnie qe me ka kap😔❤

  Ni TaaNi TaaΠριν 35 λεπτά
 • Telefoni ne uje edhe bie po ska dasht me tmor mo mi non ahahahahhaha

  Pray for AlbaniaPray for AlbaniaΠριν 2 ώρες
 • Bravo tika je 1

  Arenc buziArenc buziΠριν 3 ώρες
 • Shume bukur kenget

  Tiku tushjaTiku tushjaΠριν 9 ώρες
 • Teksti & Zeri Top 👏

  klariiiklariiiΠριν 18 ώρες
 • Big up fort Gang je

  Edison SejdiaEdison SejdiaΠριν ημέρα
 • Këng perfekte

  Valentina NikolliValentina NikolliΠριν ημέρα
 • BIG LIKE from ROMANIAN !!!

  Sasu MarcelSasu MarcelΠριν ημέρα
 • Njk jj 3 gg'lo uuuu re 74 I 2 del fuoco e il re del dei 38ios9sz99zozoq9zopooeo{88889ii999o99999989880pmúi>iibbi88iimu

  Destan MiaaDestan MiaaΠριν ημέρα
 • Loveddd🌟🌟🌟😢🤗😢💛💝💝

  Rigelsa GjokaRigelsa GjokaΠριν 2 ημέρες
 • Like ai qe e degjon akoma kte kenge ne vitin 2021😇

  Banditi OrigjinalBanditi OrigjinalΠριν 2 ημέρες
 • Këng shum e bukur ma mëso edhe mua që t'a këndoj dhe t'a jeth në tik tok

  Fjortis FjortisFjortis FjortisΠριν 2 ημέρες
 • 😘😘

  Desara AlliuDesara AlliuΠριν 3 ημέρες
 • 😅🤣⭐🌟

  Ameli XhaferajAmeli XhaferajΠριν 3 ημέρες
 • LOVE THIS SONG✨

  ema elenaema elenaΠριν 3 ημέρες
 • A tka ra telefoni ne uj qe ske mujt me mthirr me muj a tka humb vedija qe stka ra nermen per mu . 👌💔❤

  Ilir DingoIlir DingoΠριν 3 ημέρες
 • ✌🥰🥰🥰kenge shume e bukur😍😍🍇

  Emanuela perlaEmanuela perlaΠριν 3 ημέρες
 • 🤑🤑🤑🤑🤑🤑😇

  Tefta ZdravaTefta ZdravaΠριν 4 ημέρες
 • WooW ... Respekt per Text ❤️👌 "e di gjuhen e mashtrimeve se Jam rritur Bilingual" 🐻😱🤯🤤

  Shkodran KabashiShkodran KabashiΠριν 4 ημέρες
 • 😍

  Denisa PirjaDenisa PirjaΠριν 4 ημέρες
 • Super kengë

  Ledjana PrengaLedjana PrengaΠριν 4 ημέρες
 • Superrrrrr

  Anxhela AlimemaAnxhela AlimemaΠριν 4 ημέρες
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✨✨✨✨✨✨💜😍 keng super

  Roela MetushiRoela MetushiΠριν 5 ημέρες
 • Shum bukur tika suksese

  Shkelzen KrasniqiShkelzen KrasniqiΠριν 5 ημέρες
 • Liebe es 💚

  Se LSe LΠριν 5 ημέρες
 • Perfekt💖💖💖Superr tekst .

  Janina PrishtinJanina PrishtinΠριν 6 ημέρες
 • Stella si mriuana 🔙🎼🎶🚬

  MMΠριν 6 ημέρες
  • @*Stella* kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sod eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ❣️💔😥 se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marijuana 🚬💔🎼🔙

   MMΠριν 3 ημέρες
  • ..................................................................▫️▫️😶

   *Stella**Stella*Πριν 4 ημέρες
 • Sa super kenge 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💘😍😍😍😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍🌍🌎🌏🌏🌏🌎🌎🌍

  Μαρια ΚορομηλαΜαρια ΚορομηλαΠριν 7 ημέρες
 • Uff me kenaq kjo keng🤩🤩

  Ergesta NaciErgesta NaciΠριν 7 ημέρες
 • Best songg🌹✨

  baby_girlbaby_girlΠριν 7 ημέρες
 • Se ti je si mariuana

  kristine klodkristine klodΠριν 8 ημέρες
 • Tika king 👑👑👑

  Klea KleaKlea KleaΠριν 8 ημέρες
 • From:ALBANIA😁💞💞❤😍👏👏

  Antonela GremiAntonela GremiΠριν 8 ημέρες
 • Loov💛💜

  Antonela GremiAntonela GremiΠριν 8 ημέρες
 • 😘😘😍😍🥰

  Nikolin ZykajNikolin ZykajΠριν 9 ημέρες
 • Dheihnf

  Nikolin ZykajNikolin ZykajΠριν 9 ημέρες
 • HB FOR LIFE

  cosa nostracosa nostraΠριν 9 ημέρες
 • super kenge

  Eldi FejzaEldi FejzaΠριν 9 ημέρες
 • do jete hit i veres Super hit

  Graciela emblaGraciela emblaΠριν 9 ημέρες
 • Profesionale shum nice

  Lorenc AkolliLorenc AkolliΠριν 9 ημέρες
 • Pse spe ngjo crushi ket kongen 😂

  Bleona DedaBleona DedaΠριν 9 ημέρες
 • Je shume e mireee👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  Jonida SpahiuJonida SpahiuΠριν 9 ημέρες
 • Kush po e degjon kengen dhe gjithashtu po lexon komentet

  Valmira AliaValmira AliaΠριν 9 ημέρες
  • Une

   Her TotajHer TotajΠριν 3 ημέρες
 • Marjuana

  fabianfabianΠριν 10 ημέρες
 • 😍😍😍😍😍😍

  SUELA MorinaaSUELA MorinaaΠριν 10 ημέρες
 • 2021 hala ngohet

  Florian BerishaFlorian BerishaΠριν 10 ημέρες
 • Respekte

  Gilo CelaGilo CelaΠριν 10 ημέρες
 • Super hit

  Pranvera SalihiPranvera SalihiΠριν 10 ημέρες
 • se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana

  Enea BegajEnea BegajΠριν 10 ημέρες
 • Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes

  Lori LindrakuLori LindrakuΠριν 11 ημέρες
 • sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿

  Brunilda LamiBrunilda LamiΠριν 11 ημέρες
 • 🐇🐇🐇🐇🐇💚💚

  Don RoiDon RoiΠριν 11 ημέρες
 • 🙏🙏😚😚😚😚😘😘

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniΠριν 11 ημέρες
 • Edhe vet e bukur

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniΠριν 11 ημέρες
 • Mu umpelqen kega shum e mir

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniΠριν 11 ημέρες
 • Gjuujj

  Amelia FierziAmelia FierziΠριν 11 ημέρες
 • ⭐⭐

  KLODIANA ÇOBAJKLODIANA ÇOBAJΠριν 11 ημέρες
 • Tika je e shkelqyer

  Selim BytyçiSelim BytyçiΠριν 11 ημέρες
 • Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee

  Marie MucaMarie MucaΠριν 11 ημέρες
 • Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene

  Gabriela BajazitiGabriela BajazitiΠριν 12 ημέρες
 • Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift

  Fetie LamiFetie LamiΠριν 12 ημέρες
 • Love 😍😍😘😙😙

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniΠριν 12 ημέρες
 • Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll

  ketjona kyçykuketjona kyçykuΠριν 12 ημέρες
 • Love this song.. 💗🇦🇱

  Kristine RKristine RΠριν 12 ημέρες
 • Bravo qe kopjon poni si trendafil😂

  Albanian WarriorAlbanian WarriorΠριν 12 ημέρες
 • Je yll Tiki😘😘😘😘

  Kevi KukaKevi KukaΠριν 13 ημέρες
 • I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️

  Rodgi McklarenRodgi McklarenΠριν 13 ημέρες
 • Super kenge suksese 💋💖💗

  Suela DemiriSuela DemiriΠριν 13 ημέρες
 • Jes beautiful song

  SaraSaraΠριν 13 ημέρες
 • grworld.info/fund/o8yXisXaaoSisII/b-nteo

  Arsen BelbaArsen BelbaΠριν 13 ημέρες
 • this song is a vibe💣

  Ari S AnaAri S AnaΠριν 13 ημέρες
 • shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️

  muller vogel magdalenamuller vogel magdalenaΠριν 14 ημέρες
 • Nice 👍🏻

  alien landed on earth alien landed on earthalien landed on earth alien landed on earthΠριν 14 ημέρες
 • se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja

  Klea VeshiKlea VeshiΠριν 14 ημέρες
 • Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare

  bye!!!!!kanali u fshibye!!!!!kanali u fshiΠριν 14 ημέρες
 • *pure talent!*

  2Fresh2FreshΠριν 14 ημέρες
  • pur e talent

   Ortesia TabakuOrtesia TabakuΠριν 11 ημέρες
 • grworld.info/fund/l5edq5S-sYCjvJg/b-nteo

  Anila GegaAnila GegaΠριν 14 ημέρες
 • 🙈❣🙈

  yll limani16yll limani16Πριν 15 ημέρες
 • Mir

  Klaudia ButhiKlaudia ButhiΠριν 15 ημέρες
 • From Romania🇷🇴❤

  Andrada RoxanaAndrada RoxanaΠριν 15 ημέρες
 • 😇😁

  Anxhela MangaAnxhela MangaΠριν 15 ημέρες
 • Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!

  Info TvInfo TvΠριν 15 ημέρες
 • Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍

  Arsen BajramiArsen BajramiΠριν 15 ημέρες
 • Bravo shume here e degjoj 😘😘

  Fatos BalliuFatos BalliuΠριν 15 ημέρες
 • Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤

  R MR MΠριν 15 ημέρες
  • Un tani😍

   ela elaela elaΠριν 4 ημέρες
 • 😘

  eXtreme OfficialeXtreme OfficialΠριν 15 ημέρες
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😍😙😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😋😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰🥰😍😍

  Burbuqe PeqiniBurbuqe PeqiniΠριν 15 ημέρες
 • wooooow 😱😱😱😱😱

  Berisha BerishaBerisha BerishaΠριν 15 ημέρες
 • i ke shkatru njerizit a e din brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  claudio mececlaudio meceΠριν 15 ημέρες
 • Sa ma shume do pishhh o moter 🦍🦍🦍 kshu e ka jeta 🥴😵🤯

  claudio mececlaudio meceΠριν 15 ημέρες
 • 😘😘😘😘

  Sadete MetaSadete MetaΠριν 15 ημέρες
 • kenge ebukur tika bravo zeri mahnit suksese tika bravo💥💥❤

  akil maliqiakil maliqiΠριν 15 ημέρες
 • Shum talent ke edhe heroina Eshte keng Shum e bukur

  Elisa IbraElisa IbraΠριν 16 ημέρες
 • Ak 47 tjap une po nk eshte zgjidhje ak 47 ta,shif ndnj alternative zgjidhjeje tjeter ,,,

  Eltjon ToshiEltjon ToshiΠριν 16 ημέρες
 • Tika je nje kenketare shum e mire💋💋💋💋💋💋🙋🤗😍

  Lac SerLac SerΠριν 16 ημέρες
 • Dobra, dobra 😊🤙 i pesma grmi 😁

  Timba GokuTimba GokuΠριν 16 ημέρες
 • Kjo tika shume zerin e bukur

  Rama BajramRama BajramΠριν 16 ημέρες
 • Shume e bukur

  GocetironeGocetironeΠριν 16 ημέρες
  • Sub kanali ime iri ermes eleusina

   ermes eleusinaermes eleusinaΠριν 16 ημέρες
  • grworld.info/fund/ZbeOjKm5nZV7p6g/b-nteo

   ermes eleusinaermes eleusinaΠριν 16 ημέρες
  • 😍😍😍

   Edjon KrekaEdjon KrekaΠριν 16 ημέρες
 • Bravo

  umejra veseliumejra veseliΠριν 16 ημέρες
 • Hahah

  Fatlum UksmajliFatlum UksmajliΠριν 16 ημέρες
GRworld