Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)

20 Ιαν 2021
2 905 643 προβολές

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Σχόλια
 • 😙😙😙😙

  Eglantina SinaEglantina SinaΠριν ημέρα
  • 😍😍

   Piano ShqipPiano ShqipΠριν ημέρα
 • YLL🌠

  Falko AlbaneseFalko AlbaneseΠριν 4 ημέρες
 • Ahh qfare kenge!! Ylli shume zanin e bukur dhe fjalt si munden shqiptar me kendu ma bukura gjuhe ne bote per cdo situate

  bucii rebelbucii rebelΠριν 7 ημέρες
 • Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.

  Adi IAdi IΠριν 11 ημέρες
 • Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema

  N.D N.DN.D N.DΠριν 12 ημέρες
  • 🥺👏👏

   Piano ShqipPiano ShqipΠριν ημέρα
 • Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt

  X XX XΠριν 13 ημέρες
 • Je me i miri

  Servis FresiServis FresiΠριν 14 ημέρες
 • Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume

  The CrystalmansThe CrystalmansΠριν 17 ημέρες
 • a

  Vitore DedaVitore DedaΠριν 18 ημέρες
 • Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤

  Xhes BXhes BΠριν 18 ημέρες
 • Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍

  bilishu alissbilishu alissΠριν 18 ημέρες
 • Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄

  Samanta DomiSamanta DomiΠριν 19 ημέρες
 • Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet

  Shine FariziShine FariziΠριν 21 ημέρα
 • Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥

  Aferdita DemirajAferdita DemirajΠριν 21 ημέρα
 • Like ala pa e degju😍

  pida siouypida siouyΠριν 21 ημέρα
  • V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

   bilishu alissbilishu alissΠριν 18 ημέρες
 • Monooinyomomymo

  Arjanit HotiArjanit HotiΠριν 22 ημέρες
 • Yll na mbyte me keto balade

  Bessa MillBessa MillΠριν 22 ημέρες
 • shpirtin ma kalle me ket kang o Yll

  TessaaTessaaΠριν 23 ημέρες
 • Super/No koment

  tiku milantiku milanΠριν 23 ημέρες
  • Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr

   pida siouypida siouyΠριν 21 ημέρα
 • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  alida flusalida flusΠριν 23 ημέρες
 • ❤️❤️❤️😉😇

  Berisha ArianaBerisha ArianaΠριν 23 ημέρες
  • 😣😔😣

   alida flusalida flusΠριν 22 ημέρες
 • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

  Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • dedikuar per mua.

  doire aintudoire aintuΠριν 24 ημέρες
 • Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani

  Jona JonajonaJona JonajonaΠριν 25 ημέρες
  • 💫

   alida flusalida flusΠριν 23 ημέρες
 • we love it

  Shauka HodanShauka HodanΠριν 25 ημέρες
  • 🙈🥰🥰🥰🥺🥺

   alida flusalida flusΠριν 22 ημέρες
 • I love this dude, amazing music

  FOXAMG63FOXAMG63Πριν 25 ημέρες
  • @Shauka Hodan yes 😃

   FOXAMG63FOXAMG63Πριν 18 ημέρες
  • 👑👑super👏

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 24 ημέρες
 • Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira

  Emona ÇotaEmona ÇotaΠριν 26 ημέρες
  • 👑👑super👏

   doire aintudoire aintuΠριν 24 ημέρες
 • Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.

  Afrovita HysajAfrovita HysajΠριν 26 ημέρες
  • me prek ne zemer .

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 24 ημέρες
 • V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

  Vlora KasolliVlora KasolliΠριν 26 ημέρες
  • Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249

   Vlora KasolliVlora KasolliΠριν 26 ημέρες
  • Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i

   Vlora KasolliVlora KasolliΠριν 26 ημέρες
 • Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.

  Ilir MiftariIlir MiftariΠριν 26 ημέρες
  • Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben

   Ilir MiftariIlir MiftariΠριν 21 ημέρα
  • "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

   Shauka HodanShauka HodanΠριν 25 ημέρες
 • ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭

  OLGERT MUSOLLARIOLGERT MUSOLLARIΠριν 26 ημέρες
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Al BeshureAl BeshureΠριν 26 ημέρες
 • When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.

  CristaCristaΠριν 26 ημέρες
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.

  Merita UkaMerita UkaΠριν 26 ημέρες
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • 🙈🥰🥰🥰🥺🥺

  Raela TolljaRaela TolljaΠριν 27 ημέρες
 • 😣😔😣

  Labinora JefkajLabinora JefkajΠριν 28 ημέρες
 • Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissΠριν 28 ημέρες
 • 💫

  Silvana VatajSilvana VatajΠριν 28 ημέρες
 • Si vete emri je

  Silvana VatajSilvana VatajΠριν 28 ημέρες
  • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideΠριν 26 ημέρες
 • me prek ne zemer .

  Xhuljana AgalliuXhuljana AgalliuΠριν 29 ημέρες
  • Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

   opzz xsinopzz xsinΠριν 27 ημέρες
 • 👑👑super👏

  Antonela SinaAntonela SinaΠριν 29 ημέρες
  • Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissΠριν 28 ημέρες
 • 👏🏻👏🏻

  Paola DudaPaola DudaΠριν μήνα
  • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

   opzz xsinopzz xsinΠριν 27 ημέρες
 • "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν μήνα
  • Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideΠριν 26 ημέρες
 • Kur tkujtohet sa kam dasht

  edaar Selaedaar SelaΠριν μήνα
 • Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️

  Lola YmerajLola YmerajΠριν μήνα
 • 😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑

  Kamela RanxhaKamela RanxhaΠριν μήνα
  • Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyΠριν μήνα
 • "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

  niduoe streniduoe streΠριν μήνα
 • ♥️

  Peme DedaPeme DedaΠριν μήνα
 • Llug o ka shkon

  its PimozZits PimozZΠριν μήνα
 • I find myself in every word ❤️

  Riti GertaRiti GertaΠριν μήνα
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • Bravo 👏👏

  biran Damlabiran DamlaΠριν μήνα
  • I'm

   niduoe streniduoe streΠριν μήνα
 • ♥️♥️♥️♥️

  Zenun ZHZenun ZHΠριν μήνα
 • Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

  Elmira KulhekuElmira KulhekuΠριν μήνα
 • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideΠριν μήνα
 • Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

  Adelina KajoAdelina KajoΠριν μήνα
 • diese nicht gut

  Denis EtemiDenis EtemiΠριν μήνα
 • o Yll sa za tembel ke

  Skipeee34Skipeee34Πριν μήνα
 • The best bro🔥

  Sebajdin AliuSebajdin AliuΠριν μήνα
  • Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideΠριν μήνα
 • Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem

  OLGERT MUSOLLARIOLGERT MUSOLLARIΠριν μήνα
 • KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani

  OLGERT MUSOLLARIOLGERT MUSOLLARIΠριν μήνα
 • Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

  Xhejsi KalziqiXhejsi KalziqiΠριν μήνα
 • Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. grworld.info/fund/qtVpltbHeIyMzno/b-nteo

  VeglaVeglaΠριν μήνα
 • 🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥

  JoannaJoannaΠριν μήνα
 • ❤️❤️

  EglaEglaΠριν μήνα
  • Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

   opzz xsinopzz xsinΠριν μήνα
 • I'm

  Baby Lian 2Baby Lian 2Πριν μήνα
  • Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

   opzz xsinopzz xsinΠριν μήνα
 • Mos em myt

  Mira MaalMira MaalΠριν μήνα
 • Te do Valina

  Majlinda KajtaziMajlinda KajtaziΠριν μήνα
  • Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

   JoannaJoannaΠριν μήνα
 • Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli

  Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACGAlbanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACGΠριν μήνα
 • 💕💕

  Besnik IshmakajBesnik IshmakajΠριν μήνα
 • Ylli Limani je nje talent😊😊😊

  Arbana KarakushiArbana KarakushiΠριν μήνα
 • E bukur 👏👏

  Rei BeguRei BeguΠριν μήνα
 • Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

  Atdhe XharavinaaAtdhe XharavinaaΠριν μήνα
 • Bellissima

  Genci MemaGenci MemaΠριν μήνα
 • Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️

  miri jakmiri jakΠριν μήνα
  • Oh, you look cool though.

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν μήνα
 • E du😭🥺❤️

  Âłîśśâ ŠûññßhîńęÂłîśśâ ŠûññßhîńęΠριν μήνα
  • dashni

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν μήνα
 • shum musika e bukur

  qendresa nesaqendresa nesaΠριν μήνα
 • Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq

  soinu foigsoinu foigΠριν μήνα
 • 👍

  Florentina KelmendiFlorentina KelmendiΠριν μήνα
 • Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

  Bessa FeriziBessa FeriziΠριν μήνα
 • Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

  Al VidzAl VidzΠριν μήνα
 • Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

  hen kohen koΠριν μήνα
  • Super

   soinu foigsoinu foigΠριν μήνα
 • You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice

  nuk kam frig kam frig več prej zotitnuk kam frig kam frig več prej zotitΠριν μήνα
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • ❤❤❤🤞😕

  Elona GuriElona GuriΠριν μήνα
 • Your awesome?

  bodoti qwiubodoti qwiuΠριν μήνα
 • 👏👏👏👏👏👏👏

  sidorela bashasidorela bashaΠριν μήνα
  • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

   hen kohen koΠριν μήνα
 • Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt

  Brusilda MarkuBrusilda MarkuΠριν μήνα
 • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

  Sara ArifajSara ArifajΠριν μήνα
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • grworld.info/fund/m5qfnrXWgZWIsI4/b-nteo

  FlordiFlordiΠριν μήνα
 • super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni

  Princi DasaretPrinci DasaretΠριν μήνα
 • Oh, you look cool though.

  opzz xsinopzz xsinΠριν μήνα
 • Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏

  AlSnipexAlSnipexΠριν μήνα
 • 𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺

  Egli ChannelEgli ChannelΠριν μήνα
 • みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.

  Angelina 37Angelina 37Πριν μήνα
  • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

   opzz xsinopzz xsinΠριν μήνα
 • 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

  Μirada LezajΜirada LezajΠριν μήνα
 • Super

  Emanuela SkopeciEmanuela SkopeciΠριν μήνα
 • O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt

  ????????????Πριν μήνα
 • Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli

  Liljana NdoniLiljana NdoniΠριν μήνα
 • KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA

  ermal duzhaermal duzhaΠριν μήνα
 • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  zuygj bnsvzuygj bnsvΠριν μήνα
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation AlbanianΠριν 24 ημέρες
 • Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz

  Say TSay TΠριν μήνα
GRworld