Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬

14 Φεβ 2021
212 356 προβολές

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Σχόλια
 • Ca qefin e semesss 😂

  Erdo TollumiErdo TollumiΠριν 4 ώρες
 • Je e madhe pzz

  Arigona KasajArigona KasajΠριν 4 ώρες
 • Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

  Kanina AlbaniaKanina AlbaniaΠριν 20 ώρες
 • ok

  Bariam DervishajBariam DervishajΠριν 21 ώρα
 • Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

  Lord NewpenaLord NewpenaΠριν 22 ώρες
 • Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

  Selim TroqeSelim TroqeΠριν ημέρα
 • Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

  Arjana SinaArjana SinaΠριν ημέρα
 • O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

  Negi BullaNegi BullaΠριν ημέρα
 • Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

  Artemisia RamaArtemisia RamaΠριν ημέρα
 • Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

  Laura FilajLaura FilajΠριν ημέρα
 • Ahahaha

  Aseljana SelaAseljana SelaΠριν ημέρα
 • mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

  Lusi LusiLusi LusiΠριν ημέρα
 • O Zot lot fare kjo video🤣

  Nikolaos ChindelisNikolaos ChindelisΠριν ημέρα
 • I love both of them 💓mother and daughter

  Merita fushaMerita fushaΠριν ημέρα
 • Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

  Ali BeratAli BeratΠριν ημέρα
 • O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

  Ali BeratAli BeratΠριν ημέρα
 • Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

  Ali BeratAli BeratΠριν ημέρα
 • Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

  Ali BeratAli BeratΠριν ημέρα
 • Hahaha

  TristaTristaΠριν 2 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

  Dea BarttoliniDea BarttoliniΠριν 2 ημέρες
 • Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

  Lolo 82Lolo 82Πριν 2 ημέρες
 • O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

  Sara RizajSara RizajΠριν 2 ημέρες
  • Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

   Myrto libertaMyrto libertaΠριν 18 ώρες
 • 😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

  Genta HaxhiuGenta HaxhiuΠριν 2 ημέρες
 • Qefin e semes 😂

  Xhulia RamaXhulia RamaΠριν 2 ημέρες
 • Turi spinaq 😅😅😅😅

  IriniIriniΠριν 3 ημέρες
 • Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

  Bardha 1Bardha 1Πριν 3 ημέρες
 • Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

  TIRONCI !TIRONCI !Πριν 3 ημέρες
 • E gjithe kjo biseda ishte dashuri

  Mario YzajMario YzajΠριν 3 ημέρες
 • Hahah sa gallat

  Devil YTDevil YTΠριν 3 ημέρες
 • Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

  Smart InvestingSmart InvestingΠριν 3 ημέρες
  • 😂😂😂

   Being PavliBeing PavliΠριν 3 ημέρες
 • A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

  Ummu ShabaniUmmu ShabaniΠριν 3 ημέρες
 • Bravo 😂😂

  Shpendi ZhupaShpendi ZhupaΠριν 3 ημέρες
 • 🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

  Shpendi ZhupaShpendi ZhupaΠριν 3 ημέρες
 • Ghhaaa😂😂😂

  RELI SaureliRELI SaureliΠριν 3 ημέρες
 • Cagallate

  Bihane CiliBihane CiliΠριν 3 ημέρες
  • 😂😂😂😂

   Bihane CiliBihane CiliΠριν 3 ημέρες
 • Ri me lopen mire thet mami

  Petrit MejdaniPetrit MejdaniΠριν 3 ημέρες
 • Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

  Engel CjapiEngel CjapiΠριν 4 ημέρες
 • Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

  Ruejda RazaRuejda RazaΠριν 4 ημέρες
 • Mua me kenaq theksi I Tyre.

  Albana SNALLAAlbana SNALLAΠριν 4 ημέρες
 • O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

  donald koronidonald koroniΠριν 4 ημέρες
 • Fantastike fare kjo mami ksaj

  Mariglen DomiMariglen DomiΠριν 4 ημέρες
 • Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

  Jonnaa JoniiJonnaa JoniiΠριν 4 ημέρες
  • @Valter V lol

   Jonnaa JoniiJonnaa JoniiΠριν 3 ημέρες
  • Jonnaaaaa??????????????

   Valter VValter VΠριν 3 ημέρες
 • Një she je

  Marsel KamolliMarsel KamolliΠριν 4 ημέρες
 • Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

  Linda A.Linda A.Πριν 4 ημέρες
  • Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

   T ShT ShΠριν 19 ώρες
  • Tamam ashtu

   IriniIriniΠριν 3 ημέρες
 • Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

  Markel BrahasaniMarkel BrahasaniΠριν 4 ημέρες
 • Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

  Grizela BardhiGrizela BardhiΠριν 4 ημέρες
  • E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

   Grizela BardhiGrizela BardhiΠριν 4 ημέρες
 • Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

  11Πριν 4 ημέρες
 • Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

  22Πριν 4 ημέρες
 • Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

  22Πριν 4 ημέρες
 • I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

  DeboraDeboraΠριν 4 ημέρες
 • Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

  Atrwihxxhh GiduibdgAtrwihxxhh GiduibdgΠριν 4 ημέρες
 • Hahahahahahahha sa me lot

  Albina RredhiAlbina RredhiΠριν 4 ημέρες
 • Best mama ever for you 💎💎💎💎

  Francesko TottiFrancesko TottiΠριν 4 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂

  Puma 1Puma 1Πριν 5 ημέρες
 • lot shqipe

  Devi HoxhajDevi HoxhajΠριν 5 ημέρες
 • hhahahahahahahashahaha

  Lorena SalikajLorena SalikajΠριν 5 ημέρες
 • Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Angjelina ShtetoAngjelina ShtetoΠριν 5 ημέρες
 • Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

  Shero AvdoShero AvdoΠριν 5 ημέρες
 • Po lopen ku do e lësh;

  The protector of the truthThe protector of the truthΠριν 5 ημέρες
 • Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

  Medi DamaniMedi DamaniΠριν 5 ημέρες
 • Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

  Medi DamaniMedi DamaniΠριν 5 ημέρες
 • 😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

  Mariglen ShenajMariglen ShenajΠριν 5 ημέρες
 • Gallat ini per zotin🤣🤣

  Bleona LuesaBleona LuesaΠριν 5 ημέρες
 • 😂😂😂 bravo mama

  Julia PalluqiJulia PalluqiΠριν 5 ημέρες
 • Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣

  Indrit MuraciIndrit MuraciΠριν 5 ημέρες
 • 😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂

  sava Beratsava BeratΠριν 5 ημέρες
 • 4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.

  Brunilda BogdaniBrunilda BogdaniΠριν 5 ημέρες
 • 😅😅😅🤣🤣🤣

  Murati GentianaMurati GentianaΠριν 5 ημέρες
 • Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 5 ημέρες
 • Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 5 ημέρες
 • Hahahahaha hahahahahhaah

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 5 ημέρες
 • O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur

  Klodjana PuskaKlodjana PuskaΠριν 5 ημέρες
 • Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha

  Albaa AlbaaAlbaa AlbaaΠριν 5 ημέρες
 • Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .

  Arjan DArjan DΠριν 5 ημέρες
 • Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂

  Emanuela MarkoEmanuela MarkoΠριν 6 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Nila VeizajNila VeizajΠριν 6 ημέρες
 • O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅

  Moza MyslymiMoza MyslymiΠριν 6 ημέρες
 • 😅😅🥰

  Blerina AbdiiBlerina AbdiiΠριν 6 ημέρες
 • Turi spinaq😂😂😂😂

  Malvina MalvinaMalvina MalvinaΠριν 6 ημέρες
 • Bravo

  Igli HaxhillariIgli HaxhillariΠριν 6 ημέρες
 • Cte semes kerkon atje😂😂😂😂😂😂😂😂😂super lodd😍

  Sadush DaulljaSadush DaulljaΠριν 6 ημέρες
 • Mua do me vinte turp po te sillet nena ime keshtu si ajo e jotja.

  Patosi DePatosi DeΠριν 6 ημέρες
 • Lekët e Qumshit i do ti eee,balgat pse nuk i pastron 🤣🤪

  Ridi KulaRidi KulaΠριν 6 ημέρες
 • O Klodi ça vëndi je në Berat?

  Luljeta NurellariLuljeta NurellariΠριν 6 ημέρες
 • Ahahahhahahaahhhahahahahh

  Ermel ToskaErmel ToskaΠριν 6 ημέρες
 • Hahahaha ju rafte e mira nëna klodit është 1 bravooo respekte

  Diana ZeliaDiana ZeliaΠριν 6 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  FF. FlavjoFF. FlavjoΠριν 6 ημέρες
 • Haha na myte

  kashi albankashi albanΠριν 6 ημέρες
 • Hahaha je e madhe 👏❤

  Sonila MetushiSonila MetushiΠριν 6 ημέρες
 • Kjo nena i ben presion psikologjik ksaj .

  Rudina GjetajRudina GjetajΠριν 6 ημέρες
 • Kujdesi i prinderit esht gjithmon por mos e teproni se ajo sipas mendjes se saj mundohet te kujdeset per ty me aq sa ka munci

  Tony CampioniTony CampioniΠριν 6 ημέρες
 • Ahahahahahahahaahahhaahahahahah sa emir zoti i dhasht jet te gjat bashk me juve InshaAllah 🤲🏻

  Lindita LenaLindita LenaΠριν 6 ημέρες
 • Nona shkret gjith tutet per evlad edhe pse fmis i duket keq por mami gjyth e ka met drejt se e run fmin e vet nga e keqja a e do me shprit

  fli me saq hellofli me saq helloΠριν 6 ημέρες
 • E paparë mami super 😂😂😂

  ΑΝΓΕΛΑ ΑΝΓΕΛΑΑΝΓΕΛΑ ΑΝΓΕΛΑΠριν 6 ημέρες
 • Truri spinaq 😂😂😂😂

  MariMariΠριν 6 ημέρες
 • Tipike sic bejn te gjith nenat shqiptare🤣🤣🤣🤣

  Saime CelaSaime CelaΠριν 6 ημέρες
 • Hahahaha me lot kam qeshur me kete vidion 🤣

  Franceska GjoniFranceska GjoniΠριν 6 ημέρες
  • Françiiii???

   Valter VValter VΠριν 3 ημέρες
 • Te thyej tureçkat 😂😂

  lorenc gjikalorenc gjikaΠριν 6 ημέρες
 • E turperove maamane fare, ca i nxjerr keto video se na e shpife

  Klaudia BreguKlaudia BreguΠριν 6 ημέρες
 • Jeni super ,si ti dhe mamajia,,na kenaq ,na heq stresin,dhe merzitjen e dites

  Φωτη ΜαλαιΦωτη ΜαλαιΠριν 6 ημέρες
GRworld