SOT DO JEPEN SHUM KODE

20 Φεβ 2021
52 382 προβολές

Powered by Restream restream.io/
Don't forget ️ Like , Subscribe , Share
Thanks for Watching

Garena Free Fire Top Live Country
Garena Free Fire Indonesia Live
Garena Free Fire Brazil Live
Garena Free Fire India Live
Garena Free Fire Singapore

Freefire, FFSOKOL,
• Copyright : Everyone can take the video, but you must mention the name of FF SOKOL and put my channel link in the description box. •

Σχόλια
 • Te drakes apo te dreks

  Alvi TempoAlvi TempoΠριν ημέρα
 • Hiroik bosss 😎😎

  Matilda CellaMatilda CellaΠριν 3 ημέρες
 • Gifte. Alok

  Zija DociZija DociΠριν 6 ημέρες
 • mdaj mp40 mdor

  Servisi ServisiServisi ServisiΠριν 8 ημέρες
 • ta kam pa ftyren de videoja po hiqe masken

  Servisi ServisiServisi ServisiΠριν 8 ημέρες
 • Ti ke thene se se vesh lepuri legjendar

  Gerald noguGerald noguΠριν 9 ημέρες
 • Ore. Nuk. Di. Ta. Ap. Kodin

  Agim SkembiAgim SkembiΠριν 10 ημέρες
 • Jo

  Agim SkembiAgim SkembiΠριν 10 ημέρες
 • Une. Nuk. Di. Si. Apen. Ko defense

  Agim SkembiAgim SkembiΠριν 10 ημέρες
 • O. Sokol. si. Ta. Bej. Kodin

  Agim SkembiAgim SkembiΠριν 10 ημέρες
 • O.

  Agim SkembiAgim SkembiΠριν 10 ημέρες
 • Jeni pro

  ERJON BossERJON BossΠριν 10 ημέρες
 • Je fantestik

  ERJON BossERJON BossΠριν 10 ημέρες
 • Na

  Veli VaniVeli VaniΠριν 10 ημέρες
 • O kol jepi kodet

  Veli VaniVeli VaniΠριν 10 ημέρες
 • O kol ene sa minuta

  Veli VaniVeli VaniΠριν 10 ημέρες
 • O kol ku do I japesh kodet

  Veli VaniVeli VaniΠριν 10 ημέρες
 • DJFPCF9UCR4D

  BT BAD BOYBT BAD BOYΠριν 11 ημέρες
 • Dd

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
  • Dhxjxj

   Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
  • F2f

   Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
  • Dhfh

   Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
  • Rurur

   Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
  • Didi

   Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Mut

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Fjfjfj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Jdfjfj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • E

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djdjdj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djfj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Fjfjfj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Chcicufu

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Dhdjfj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djfjjdjdh

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djdkk

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Ruru

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Dvfn

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djdj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Fjfj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Fidjd

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djxj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Rhdudj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Dururu

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djd

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Rydufufj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Rftu

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Dufu

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Ejxj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Jam tu shpeqdru

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djrj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Xhdhf

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Bchcchhdusudu

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Djdjd

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Ejdjf

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Rjtgj

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Dhdh

  Ilian VladiIlian VladiΠριν 11 ημέρες
 • Sa bukur e tha per ju e Mora lepurushin shkerdhata

  Gloria ZemzadeGloria ZemzadeΠριν 11 ημέρες
 • A ma Co gift alokun o kol po pate munci

  Leo KurbneshiLeo KurbneshiΠριν 11 ημέρες
 • osokol te rrau ai leo

  besi manajbesi manajΠριν 11 ημέρες
 • A do me shtish ne guilld 🤪🤪🤪

  Ceki SulejmaniCeki SulejmaniΠριν 12 ημέρες
 • accn kthej \

  mumin Rekamumin RekaΠριν 12 ημέρες
 • hej mos e shikoni ma sokoli se ju mashtron e jv merr akondat ky mut

  mumin Rekamumin RekaΠριν 12 ημέρες
 • o fmil qim kthej akondin

  mumin Rekamumin RekaΠριν 12 ημέρες
 • O legen pse mvrave n rank

  astrit dervishajastrit dervishajΠριν 12 ημέρες
 • O shqipe perse duhen kodet

  Andon TahoAndon TahoΠριν 12 ημέρες
 • Ju lutem te gjith like dhe subscribe ff sokolit

  Leart RamadaniLeart RamadaniΠριν 12 ημέρες
 • o sokol ma co grift alokun kur te kesh diamante te lutem te kam bere ne cdo vidio like dhe subcrite emrin ne free fire e kam ffOmar23555

  Milena KurtiMilena KurtiΠριν 12 ημέρες
 • O kolo ka live sot?? Te lutem me kthe prgj

  Adi KasemllariAdi KasemllariΠριν 13 ημέρες
 • A do kete live sot

  Adi KasemllariAdi KasemllariΠριν 13 ημέρες
 • Pls o kol a me bon dot top up pls 😭😭

  Alb 13Alb 13Πριν 13 ημέρες
 • Kol

  Ajken AsllaniAjken AsllaniΠριν 13 ημέρες
 • O kolo na jep nanji kod per crono

  Ersi CaniErsi CaniΠριν 13 ημέρες
 • O sokol hith me kode a te lutem

  Geni TallasGeni TallasΠριν 13 ημέρες
 • O kol me sa dm e more lepurin ma tregon plz se dua ta marr dhe un

  Steliana PashaSteliana PashaΠριν 13 ημέρες
 • O sokol ka kode sot?

  Ervis XhakoErvis XhakoΠριν 13 ημέρες
  • Perse Jan keto kode o shok

   Andon TahoAndon TahoΠριν 12 ημέρες
 • Do ket live prap sot ??

  MARSIDA SPANJOLLIMARSIDA SPANJOLLIΠριν 13 ημέρες
 • Bana destek olabilir siniz tşkler

  ORHAN. YTORHAN. YTΠριν 13 ημέρες
 • Dum lepra t gjall jo lepra loje

  GERS.00GERS.00Πριν 13 ημέρες
 • Mos shaj o burr ja q**** jeten Amerikës 😂😂❤️

  GERS.00GERS.00Πριν 13 ημέρες
 • Flm o kolo me ra ronaldo

  FF ÅDÎFF ÅDÎΠριν 13 ημέρες
 • Je i madh sokol

  Melsi DibraMelsi DibraΠριν 14 ημέρες
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio ytΠριν 14 ημέρες
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio ytΠριν 14 ημέρες
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio ytΠριν 14 ημέρες
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio ytΠριν 14 ημέρες
 • O sokol ma jeep kodin

  Gevi SeliGevi SeliΠριν 14 ημέρες
 • Me jep nje kod c far esht kodi

  gabriel merolligabriel merolliΠριν 14 ημέρες
 • Ore o kol

  GOKU SUPSKRAPJGOKU SUPSKRAPJΠριν 14 ημέρες
 • JPMW

  Kutup TilkisiKutup TilkisiΠριν 14 ημέρες
 • CR4D

  Kutup TilkisiKutup TilkisiΠριν 14 ημέρες
 • Kur dalin kodet

  Maria MariaMaria MariaΠριν 14 ημέρες
 • Adoan dona qosh kudet

  Mateo GoqiMateo GoqiΠριν 14 ημέρες
 • Bjena kodin

  Mateo GoqiMateo GoqiΠριν 14 ημέρες
 • o sokol a ma ben gift alok

  Laim_ gamingLaim_ gamingΠριν 14 ημέρες
 • Te me besh gift k

  Ilia ZakaIlia ZakaΠριν 14 ημέρες
 • Do e bejme tek e tek

  Ilia ZakaIlia ZakaΠριν 14 ημέρες
 • 1

  gamers korcagamers korcaΠριν 14 ημέρες
 • 1

  gamers korcagamers korcaΠριν 14 ημέρες
 • Code

  BULUT İMECEBULUT İMECEΠριν 14 ημέρες
 • Live

  BULUT İMECEBULUT İMECEΠριν 14 ημέρες
 • Merrni kodet te siegu shpejt se kan dal

  ғғ ʙʟᴀᴄᴋғғ ʙʟᴀᴄᴋΠριν 14 ημέρες
 • O kol a ke me fut live sot por kode

  Kelmend Free fireKelmend Free fireΠριν 14 ημέρες
 • Emri BRISELDI

  Paulin GjoniPaulin GjoniΠριν 14 ημέρες
 • Id-1988719573

  Paulin GjoniPaulin GjoniΠριν 14 ημέρες
 • Na ba rronaldon gift o zemra.ti kam ba te gjitha videot gati like dhe subskraibe my canel bro ahahahah

  Paulin GjoniPaulin GjoniΠριν 14 ημέρες
GRworld