Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

1 Ιαν 2021
481 542 προβολές

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια
 • Prape

  Dava HaliliDava HaliliΠριν 2 ημέρες
 • O goni.. Po pse e paske nderruar kabinetin

  Dava HaliliDava HaliliΠριν 2 ημέρες
 • Beni zdrafko ose arben collaku ylli serenatave te kengeve te dashuris super zemra te kendofte

  Glevis CanoGlevis CanoΠριν 2 ημέρες
 • Po mbijeton Al pazar dhe bravo i qofte ..por kjo prezantuesja pa zë flet sikur po i bie vilani...cfare baksine flet moj budallesh

  Aidna CasqueAidna CasqueΠριν 3 ημέρες
 • A humet koh me kto mostra

  M MM MΠριν 4 ημέρες
 • Shaker e Ingbert Si te gjyshes time

  ela elaela elaΠριν 8 ημέρες
 • Πόσοι Αλβανοί το βλέπουν γαμω τον Αλλάχ τους

  tom koskinastom koskinasΠριν 8 ημέρες
 • Behari iku hiqni edhe xhevon vari lesht Al pazari

  Ermhs macavenErmhs macavenΠριν 9 ημέρες
 • Bravo,Klodiana me emocionon dhe me ngjeth mishte teksa te degjoj me kengen Ne Shkoder te vish. E ridegjoj disa here ne dite dhe duket sikur kjo kenge eshte bere enkas per zerin tend! Versioni me i bukur eshte ky i kenduar nga ju dhe eshte kenga me e bukur qe eshte bere ndonjehere per Shkodren,vjen si nje ze nga qielli me nje melodi dhe interpretim qe askush tjeter si ti nuk di te kendoj! Gjej rastin te te komplimentoj edhe si aktore 😍 Je me e mira 😍😍

  Arisa RamekajArisa RamekajΠριν 9 ημέρες
 • Po Beharin ku e keni

  tiku takutiku takuΠριν 10 ημέρες
 • Watch to the end, it gets funs :)

  vbddfy euuytvbddfy euuytΠριν 10 ημέρες
 • Korcari Yll

  Castriot1Castriot1Πριν 11 ημέρες
 • Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban

  bcvbb hyuibcvbb hyuiΠριν 11 ημέρες
  • I

   Artenis HysenbelliArtenis HysenbelliΠριν 2 ημέρες
 • Gezuar. Bravo Klodiana nje vajze artiste Shkodrane ❤👏👏👏👏

  Mimoza HasiMimoza HasiΠριν 11 ημέρες
 • 🤣🤣🤣❤❤❤👏👏👏

  xhiulia xhoxhaxhiulia xhoxhaΠριν 12 ημέρες
  • Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove

   vbddfy euuytvbddfy euuytΠριν 10 ημέρες
 • Hahahahaha me loooooot

  Leo-noraLeo-noraΠριν 12 ημέρες
 • Kte prezantusen smun ta nij shum menemadhe aman.....aty aneja ban drit

  Jena-vetemJena-vetemΠριν 12 ημέρες
 • Aneja ❤❤❤❤❤👓👑 Tkena yll skene

  Jena-vetemJena-vetemΠριν 12 ημέρες
 • LUfyfg

  Dritan DertiDritan DertiΠριν 12 ημέρες
 • They are such a mood

  bocoy noiubocoy noiuΠριν 12 ημέρες
 • Te gjithve juve ua uroj Gezuar Vitin E Ri. Paqi gjithmon. Shendet. Dashuri dhe. Begati ne Zemrat edhe plot humor. 😂😂❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️♥️ jeni me te miret Ju lumte

  Valbona AsaniValbona AsaniΠριν 12 ημέρες
 • Vit I mbare po ate cupen Ku e nxjerrin me ate veshje aman se late nam

  Merita MouzaMerita MouzaΠριν 13 ημέρες
 • Μάλιστα

  Nerd0!Nerd0!Πριν 13 ημέρες
 • Gjuna fustani duhej e nje pllem me lart 🤣🤣🤣prezantuse skandaloze dhe mjaft me duke perdorur fjalor te huaj ne jemi shqiptar dhe duam gjuhen shqipe te paster

  Alida BairamiAlida BairamiΠριν 13 ημέρες
  • 😂😂😂😂

   bocoy noiubocoy noiuΠριν 12 ημέρες
 • 7

  Gula ParkGula ParkΠριν 13 ημέρες
 • Hahah kjo patriotia ime dibrane 1-sh

  Oxford UkOxford UkΠριν 13 ημέρες
 • Anea ta hagsha zemren ty edhe xhevoices ju dua shummmm ❤️ jeni njishe skem jet pa ty deka tu qesh o zot

  Adem jashariAdem jashariΠριν 13 ημέρες
 • jeni te shkelqyer, te bukur ne paraqitje dhe na shkrini se qeshuri. te mrekullueshem me pelqejn te gjith aktoret pa perjashtim.

  Aurora AhmetajAurora AhmetajΠριν 13 ημέρες
 • Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove

  ARDJAN KUQJAARDJAN KUQJAΠριν 13 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Elisa VlorëElisa VlorëΠριν 13 ημέρες
 • Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban

  Luan CurraLuan CurraΠριν 13 ημέρες
 • Po Behari ku eshte 🤔🤔🤔

  ladi jataladi jataΠριν 13 ημέρες
 • GËZUAR VITIN E RI TË GJITH SHQIPTARËT KUDO QË NDODHEN

  Arben MuhametajArben MuhametajΠριν 14 ημέρες
 • Gezuar 2021 🙏

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiΠριν 14 ημέρες
  • Gëzuar

   Arben MuhametajArben MuhametajΠριν 14 ημέρες
 • ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΊ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΈΣ ΤΑΣΕΙΣ;

  Χαρα ΧΧαρα ΧΠριν 14 ημέρες
  • 🙄😶😏😐😑

   Brain WashedBrain WashedΠριν 13 ημέρες
  • Χαχα αυτό 😂

   Nerd0!Nerd0!Πριν 13 ημέρες
  • ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ!

   Zykaj ZykajZykaj ZykajΠριν 13 ημέρες
  • @Ειρηνη Λεβεντακι hahaha perkthim ne grecke shqiptarja shqiptares pse kujton se ndo nje grecke te shkruajti me!

   Power DinamiPower DinamiΠριν 13 ημέρες
  • Auto einai alvaniko show opos einia o seferlis to idio einai kai auto

   Ειρηνη ΛεβεντακιΕιρηνη ΛεβεντακιΠριν 14 ημέρες
 • Xhemsi haa

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 14 ημέρες
 • 😀😀😀😀😀😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 14 ημέρες
  • Aa

   ornela phoneornela phoneΠριν 14 ημέρες
 • 😂😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika FfbddΠριν 14 ημέρες
 • Sa e bukur kjo më taksistin

  gentian allmucagentian allmucaΠριν 14 ημέρες
 • Sa e forte kjo me nusen, si dikur që rrinte në këmbë dhe binte gjum pa buk gjyna kan qen ato të asaj kohe

  gentian allmucagentian allmucaΠριν 14 ημέρες
 • Çfar lloxhike? Dua nje duartrokitje e publik nuk kemi çka dmth.

  Pitaqi MarjanPitaqi MarjanΠριν 14 ημέρες
 • Gezuar 😊,por kete humorin e ketij shkodranit nuk e duroj dot fare.Nuk e di cfare lloj aktori eshte ky? Pa lidhje fare...🤮 ME VJEN KEQ QE MUNGON BEHAR MERE

  As SaAs SaΠριν 15 ημέρες
 • Jhparodisttvlores

  Βιολετα ΛαζηΒιολετα ΛαζηΠριν 15 ημέρες
 • Me ka mar malli per Bobshticen

  Spiros ShakasSpiros ShakasΠριν 15 ημέρες
 • Agron mullari Ahahah,shume bukur

  Tonino AbaziTonino AbaziΠριν 15 ημέρες
 • Ky humor as i pir nuk te ben per te qeshur!😒

  luanz b24luanz b24Πριν 15 ημέρες
 • Jeni me te miret

  Luljeta AlimeriLuljeta AlimeriΠριν 15 ημέρες
 • Shiko te doktorri okulist e shkruar greqisht .ehhhh shqiptarèt ?

  gg hhgg hhΠριν 15 ημέρες
  • Eshte klinikë greke

   resul kllogjriresul kllogjriΠριν 13 ημέρες
 • Na mëzitët ekranin e televizorit ju tëdy

  Kujtim DajkoKujtim DajkoΠριν 15 ημέρες
 • Gono Gezuar vitin e ri me shendet ❤️ Gezuar gjithe Shqiptareve ķudo qe ndodhen nje vite i mbare ishalla te jete 👏👏🌲🌲☃️☃️

  Maria VasiliMaria VasiliΠριν 15 ημέρες
 • Gezuar vitin e ri por keni rene shume nga niveli dikurshem dhe ajo prezantuesja kot fare me veshjet skandal

  Jona MerkoJona MerkoΠριν 15 ημέρες
 • salo e violines nuk degjohet por degjohet orkestra

  Lica GjergjiLica GjergjiΠριν 15 ημέρες
 • Super spektakel n’a kenaqet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️👍👍

  Anna AnushiAnna AnushiΠριν 15 ημέρες
 • Bravissimi

  Shpresa LikajShpresa LikajΠριν 15 ημέρες
 • I

  Gasper KolajGasper KolajΠριν 15 ημέρες
 • Aneja me kte burbuqen kot krejt

  Heidi SharpeHeidi SharpeΠριν 15 ημέρες
 • caeshte kjo kenge m..o zdravko

  Lica GjergjiLica GjergjiΠριν 15 ημέρες
  • Cila kenge?? Degjo te gjitha kenget e Zdravko tek kanali im. Beni Zdravko eshte njesh ne ate stil.

   HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSICΠριν 14 ημέρες
 • Kjo qe perqeshin perputhen apo emisione tj pa pik lidhje

  Ona OnaOna OnaΠριν 15 ημέρες
 • Jeni treshja me e mir gezuar vitin e ri qoft nje vit i mbar ❤❤❤

  Biorni HysaBiorni HysaΠριν 15 ημέρες
 • Kan ngelur vetem legenat e rames

  Vladimir LleshiVladimir LleshiΠριν 15 ημέρες
 • Jo mos te humbim flisni bukur gjuhen shqipe.Thuhet :Te mos humbasim.

  Nermin MuratiNermin MuratiΠριν 15 ημέρες
  • gej ropq .tan shqipnija kajn dialektet e veta e tan flasin shqip para vitit 1970 tan shipnija geg Ka fol u ba Tirana kryqytet must Tu fol ju pederasta grek Pty ju qisha rpt se as shiptar sjeni ju paragjykus pabuks bethqim mutit

   Ari CulaAri CulaΠριν 11 ημέρες
 • Po mvika keq per gonin..me nje gru 40 vjet boooooo ahahhahahha ..amon si bojn si te virgjer te gjith kan frik me fol me nxjerr historitë me dashnoret se i myt gruja ahqhqhhqh

  Leggera15 LeggeraLeggera15 LeggeraΠριν 15 ημέρες
 • Me largimin e Behari Mera me duket se eshte ulur niveli i humorit. Po vashduat keshtu do te falimentoni shume shpejt.

  bob shehubob shehuΠριν 15 ημέρες
 • Shqiperia eshte e te gjithe shqiptareve kudo qe jane te kthehen ne vendin e tyre kudo qe ndodhen shqiptaria.

  Nermin MuratiNermin MuratiΠριν 15 ημέρες
  • 💔💔💔😪😪😪

   ela elaela elaΠριν 8 ημέρες
 • Grazia je yll bote zemra

  Lorena LoriLorena LoriΠριν 15 ημέρες
 • Bravo Beni Zdrafko,me behet qefi qe te shikoj te Al Pazar,Respekte.

  Renato TomoriRenato TomoriΠριν 15 ημέρες
  • HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSICΠριν 14 ημέρες
 • GEZUAR Agron Llaka bashke me grupin e artistave. Faleminers qe qe na argeton me humorin dhe tekstin e repertorit Ne Al Pazar Per disa qe shtypin butonin (...pa pelqim ..duket se ju do te bani humor me veten tuj) te pakten rrespektoni punen qe bajne per..te gjithe grupin) Ju lumte Al Pazar.Per shumevjet te ju kena ne skenat dhe ekranet shqiptare po dhe ne ato te rrjeteve sociale qe une ju ndjeku.

  S. PerryS. PerryΠριν 15 ημέρες
 • SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME GEZUAR VITIN E RI 2021 QOFTE NJE VITE I MBARE PER ALPAZARIN ME KENAQET SHPIRTIN PA MASE

  Selime BylykuSelime BylykuΠριν 15 ημέρες
 • Gezuar. Urime

  N A T A SH A M E T A JN A T A SH A M E T A JΠριν 15 ημέρες
 • Me pelqen gerupi. Al pazar. A. Respekte

  N A T A SH A M E T A JN A T A SH A M E T A JΠριν 15 ημέρες
 • HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSICΠριν 15 ημέρες
 • Po e shoh me bashkeshortin Al pazar dhe po kalojm shume kendshem...qeshim dhe argetohemi me humorin tuaj😂😂

  Kostell xelKostell xelΠριν 15 ημέρες
 • Veç duke e parë këtë humorin e zi me nusen , mu prishën nervat dhe paramendoje në të vërtetë?????........ Oh Zottttttttt

  Fatbardha AbdullahiFatbardha AbdullahiΠριν 15 ημέρες
  • Po. Un qe e kam ne shtepi

   Kadi BiçakuKadi BiçakuΠριν 13 ημέρες
 • Nj

  123 123123 123Πριν 15 ημέρες
 • O zot kan ik te gjith aktoret me te mir vllezit binjak po vakja po lemja po behari po po ikin te gjith atehere ka naj gja qe s'shkon aty jo merri prap po deshe te te ndjekim boooo!!

  Mereme BardhiMereme BardhiΠριν 16 ημέρες
  • @S. Perry shume e sakte kjo qe shkruani pershendetje gezuar plot shendet qofte per te gjithe ky vit

   linda Dedjalinda DedjaΠριν 14 ημέρες
  • @S. Perry shum e vertet 👍

   Anna AnushiAnna AnushiΠριν 15 ημέρες
  • E un ju pershendes nga furenze

   Mereme BardhiMereme BardhiΠριν 15 ημέρες
  • Gezuar dhe ju zonje zotri cili do qe je vetem se me ato kishte me shum lezet alpazari

   Mereme BardhiMereme BardhiΠριν 15 ημέρες
  • Po ta spjegoj une qe jam e rregult ne ndjekjet e Al Pazar...qysh se ka filluar. Ne You Tube ..Nga Toronto i pershendes. Agroni I ndihmoi te gjithe nga fillimi , Disa jo te gjithe... I mori nga rruga I beri aktor sepse treguan talent...I mesoj si te behen artista...dhe I beri te famshem me Al Pazar. Por disa Jane mosmirenjohesa dhe e lane...ate Skene qe te kene programed e veta sic ..I shofim. Al Pazar do te kete jetegjatesi por duhet ti sponzorizojene kompanite qe te kete me shume vlera artistash Mendoj qe eshte Qeshtje Finance... Gezuar....

   S. PerryS. PerryΠριν 15 ημέρες
 • Aneja super

  Eriselda DajlanajEriselda DajlanajΠριν 16 ημέρες
 • Ore ,po Behar Mera ku eshte se na ka munguar ?? Apo ....???

  1superlovefire1superlovefireΠριν 16 ημέρες
  • Nuk eshte shfaqur fare qe kur filloje sezoni(iku nga Al pazare)

   Suela BareSuela BareΠριν 15 ημέρες
  • ??????

   S. PerryS. PerryΠριν 15 ημέρες
 • Allall

  Artur VoshtinaArtur VoshtinaΠριν 16 ημέρες
 • O mullar na kenaqe

  For Kids ChannelFor Kids ChannelΠριν 16 ημέρες
 • Faleminder Goni gezuar.nje vit te mbare Zoti qofte me jy 🌟🌟🌟🌟🌟❤️🌾🌾🌾🌾🌾🍷🍷💯🏡🇦🇱

  Edison NothoriusEdison NothoriusΠριν 16 ημέρες
 • Jeni 1 bravoooooooo.gezuar 2001 zoti Agron e grupi .,.

  antoneta metajantoneta metajΠριν 16 ημέρες
  • 2021 🤔 se 2001 ka 20 vjete qe ka kaluar 🤗

   As SaAs SaΠριν 15 ημέρες
 • Meqe je ne kembe .,..vjerrat shqiptare Kan qen shtriga dhe do mbeten .,

  Speranza CastelliSperanza CastelliΠριν 16 ημέρες
  • Po ti a do behesh vjeherr

   Dava HaliliDava HaliliΠριν 2 ημέρες
 • Nuset e sotme...nuk duhen te Jen skklave....se jemi 2021...

  Speranza CastelliSperanza CastelliΠριν 16 ημέρες
  • Une Kisha pas deshir me uba sllav i jyt deri ne vdekje je si xhan

   Adem jashariAdem jashariΠριν 13 ημέρες
 • Aneja xhevoica yjeeeee

  Lume HoxhaLume HoxhaΠριν 16 ημέρες
 • Si I kane nxjerr shalet kto llapat

  gandia playagandia playaΠριν 16 ημέρες
 • Kjo prezantusja a ska te ftoht se at fustan kot e pasa vesh. Hiqe krejt o lal se tpasa dal duci komplet

  raldi mujsakuraldi mujsakuΠριν 16 ημέρες
  • @S. Perry u ktheke pergjigje te gjitheve

   Dafina MalajDafina MalajΠριν 15 ημέρες
  • Po Lereni te vesh qa te doje...po pse ajo ju shqeteson ju. Mentalitet I kohes se qepes

   S. PerryS. PerryΠριν 15 ημέρες
 • Futja ne kok me tepsi vjeres Renzoj nenen

  Abedi. DanajAbedi. DanajΠριν 16 ημέρες
 • me kot ska

  ela selmaniela selmaniΠριν 16 ημέρες
 • Po Vakon dhe Bujarin ku i kini????

  Diana KatundiDiana KatundiΠριν 16 ημέρες
 • Kur folin femerat la e parlare Goni ferkon kocet

  Lili AdamoLili AdamoΠριν 16 ημέρες
  • Ja beri puçin Beharit

   Spiro PatsiliSpiro PatsiliΠριν 15 ημέρες
  • O goni ku eshte behari vakja lemja ku jan ska lezet ma alpazari jo eshte e kot pa to😏😏

   Mereme BardhiMereme BardhiΠριν 16 ημέρες
 • Humor koti pos iku agron llako nuk do ket humor

  Vladimir LleshiVladimir LleshiΠριν 16 ημέρες
  • Just Me hahaha 👍🏻

   Anida HamzajAnida HamzajΠριν 13 ημέρες
  • Qenke shume i zgenjyer nga jeta daku

   Just MeJust MeΠριν 16 ημέρες
 • Ku e kan gjetur kte drejtuse

  Emilia EmiEmilia EmiΠριν 16 ημέρες
 • ANEJAAA te duam nga KOSOVA 😂😂😂😂😂

  Perparim GashiPerparim GashiΠριν 16 ημέρες
 • Gezuar edhe juve e vit te mbare! Te gjithe jeni sh te mire,po kur shoh Anene e Xhevoicen😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌❤❤

  Franga PerajFranga PerajΠριν 16 ημέρες
 • Kenga e kopjuar nga Raxha Hindustani.....

  Alfred VrapiAlfred VrapiΠριν 16 ημέρες
  • Muzika e filmit indjan vagabondi e vitit 71 ne 76 esht dhan ne shqiperi

   Lindita FangajLindita FangajΠριν 15 ημέρες
 • Te gjith Shqiptaret duan dashnor dhe gjith Shqiptaret duan dashnore na mbyten xhamit,bordello esapi.

  Robert KoldashiRobert KoldashiΠριν 16 ημέρες
 • Mirijesi Shum e bukur role giam 8 viec cus te doj te me bej liki epas die videon iste shum e bukur me pacim

  Agron LikajAgron LikajΠριν 16 ημέρες
 • Jeni me Te miret ❤️🎊🎉🍷😍👊

  enwer bogdanienwer bogdaniΠριν 16 ημέρες
 • Na uron moj rruspi vishu moj se duam humorin nuk duam te shohim by...tende

  Dafina MalajDafina MalajΠριν 16 ημέρες
  • Sa mire kudo me kenge korcare festohet.!! Bravo. !!

   Llambrini BilbilushiLlambrini BilbilushiΠριν 15 ημέρες
  • Dafina Mala nuk do ti. po ka nga ata qe duan ti shikojne ngjyren e brekeve

   fatos Skenderifatos SkenderiΠριν 15 ημέρες
  • Shkolles time...se jam ne mes te Amerikes dhe prezantuse si keto te tonat skemi pare shendet moj e shkolluar

   Dafina MalajDafina MalajΠριν 15 ημέρες
  • @S. Perry do jesh shoqe saj

   Dafina MalajDafina MalajΠριν 15 ημέρες
  • Po nuk te vjen turn ty qe I thua vajzes...me ate gjuhe...e pa shkolluar qenke..

   S. PerryS. PerryΠριν 15 ημέρες
 • Oh zot sa e mire ajo goca Re qe eshte spikere te perthifhja i ngjan BORES .TALENT👍👍👍👍dhe kendoka bukur💋

  ela elaela elaΠριν 16 ημέρες
  • Po te jesh shkodran te tana i ban

   Heidi SharpeHeidi SharpeΠριν 15 ημέρες
GRworld