Zone e lire - Shqiperia tjeter/ Shqiperia e uqerve, kujdes! (15 Janar 2021)

16 Ιαν 2021
896 255 προβολές

#ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArjanCani

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια
 • Ky emision do mbyllur komplet

  Lefter LaciLefter LaciΠριν ώρα
 • enver hoxha kriminel

  elvis bobielvis bobiΠριν 2 ημέρες
 • 6:00 hahahahahahahahahahhahahahahaha

  elvis bobielvis bobiΠριν 2 ημέρες
 • Hahahahahahahaha hahahahahah lot lot 🤣🤣🤣🤣🤣

  Vasili VasilVasili VasilΠριν 2 ημέρες
 • Tu lumt ujku cerrikut qija motren ktij qenit e bashkis te shijakut respekt vlora per ujkun e cerrikut

  Bruno BruBruno BruΠριν 2 ημέρες
 • m.grworld.info/load/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

  Everything's about CarsEverything's about CarsΠριν 3 ημέρες
 • O te degjeneruar o cani si e lejon are psderastin e shijakut te virus ne television me fotografin e kelysh enverit nuk ke turp nuk ke respekt per ata qindra te persekutuar dhe familiet e tyre turp o ndyrsira

  Adrian BallaAdrian BallaΠριν 4 ημέρες
 • Ujku dhomet si Shkolle Note,,ajde emision me qen dhe ujk qe nuk dhom

  adler gencadler gencΠριν 4 ημέρες
 • I lidhni ata qener e zhdukin ate gazetar pa asnje vlere e kini ber televizorin burdello

  L BL BΠριν 4 ημέρες
 • Kur u fut "ujku" cerrikut ne sken duke ja bo uuuuuuuuuuu Un:🌠UJKU NE BYTHHH🌌

  TTV Albanian.TTV Albanian.Πριν 4 ημέρες
 • Ujku i cerikut eshte ujku i breteve

  FF. BOSSFF. BOSSΠριν 5 ημέρες
 • Ujku shijakut👍👍👍👍👍👍

  Filan FistekuFilan FistekuΠριν 5 ημέρες
 • .

  Gjon BibaGjon BibaΠριν 6 ημέρες
 • 🥲🥲🥲👉👉 Kokrra e Bizeles..

  Nick EnglandNick EnglandΠριν 6 ημέρες
 • Film vizatimor . Bebushkat

  Fadil ZukaFadil ZukaΠριν 6 ημέρες
 • Brravo ujqit me shum kommete se politikanet

  Pjeter GjinajPjeter GjinajΠριν 6 ημέρες
 • Sono così entusiasta che il mio matrimonio fallito sia stato ripristinato. "Abbiamo recentemente fatto pace, anche se è stato difficile. È passato più di un mese ormai e sembra che tutto sia tornato alla normalità. Ha iniziato a trattarmi meglio, ed è è stato un processo di guarigione per entrambi. La cavalla notturna che durava da quasi 2 anni prima che ci lasciassimo è finalmente finita. È come se ci fossimo innamorati di nuovo! Ci siamo lasciati entrambi il passato alle spalle e ci stiamo provando per andare avanti_ e per la prima volta da molto tempo, il futuro sembra molto più luminoso.Non posso esprimere nel mondo quanto sono grato al dottor uduebor per il suo rilancio, è come se avessimo finalmente riscoperto quelle cose l'uno dell'altro che ci hanno fatto innamorare amore in primo luogo. Tutte le preoccupazioni e lo stress sono semplicemente svaniti. Grazie dottor uduebor per aver salvato il mio matrimonio rotto e avermi riportato mio marito! " Io e mio marito viviamo di nuovo felicemente insieme. Tutto grazie al dottor uduebor. Se hai problemi anche con il focolare. Contatta (dr.uduebor@gmail.com) o Whatsapp (+ 2349044159370).

  Lisa CruzeLisa CruzeΠριν 7 ημέρες
 • PO KY UJKU I FIERIT NGA DOLI

  Redi BregajRedi BregajΠριν 7 ημέρες
 • ca osht ky emisjon mer arjan koqja ca jan mer kta viktima qe dalin televizor ca boni kshu jeni bo vari karsa komplet

  Njembedhjete NentoriNjembedhjete NentoriΠριν 7 ημέρες
 • Nuk

  Vini HeqimajVini HeqimajΠριν 7 ημέρες
 • Shqiperia duhet te rrethohet me tel me gjemba dhe te shkruhen parrulla " KUJDES SPITAL PSIQIATRIK"

  Genci NikajGenci NikajΠριν 7 ημέρες
 • Ujku i shijakut:ku je o enver te rruf bythen Ah te bythur nga ujku

  milen.nikolla Milenmilen.nikolla MilenΠριν 8 ημέρες
 • Shijakut

  Jorgji KacoliJorgji KacoliΠριν 8 ημέρες
 • Bos

  Jorgji KacoliJorgji KacoliΠριν 8 ημέρες
 • Ujku cerikut

  Jorgji KacoliJorgji KacoliΠριν 8 ημέρες
 • Me loqe se ujku I cerikut ska

  Giannis KentroGiannis KentroΠριν 8 ημέρες
 • H

  Asllan BrahoAsllan BrahoΠριν 9 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Maverick GMaverick GΠριν 9 ημέρες
 • ik o barbon rregullo dhembet vjen surati jot me r8 hapesh nbyth me makinat e tjeerve lango babreks

  Noizy OtrNoizy OtrΠριν 9 ημέρες
 • Paska mar tata pensionin 😂😂😂😂

  Orest SheshiOrest SheshiΠριν 9 ημέρες
 • Rroft patia rroft enveri se memet sheu desh na theri ujku i cerrikut dhe te tjeret duan zdukur se na turpuruan o cani pse je kaq koqe

  Bisha I Bregdetit LukovëBisha I Bregdetit LukovëΠριν 10 ημέρες
 • Che vergogna arjan cani dikur te shikoja ishe gazetar me vlera

  Mario ShabajMario ShabajΠριν 10 ημέρες
 • Budallejt meshumic

  Parid KruciParid KruciΠριν 10 ημέρες
 • Ja mylli gojen ujku cerrikut

  LAST LASTLAST LASTΠριν 11 ημέρες
 • Pse bertet o rrote je ne emision o ujk i cerrbudallesh

  milen.nikolla Milenmilen.nikolla MilenΠριν 11 ημέρες
 • Ah cte ben shisha ky squhet zone e lire esht NGOP TV

  milen.nikolla Milenmilen.nikolla MilenΠριν 11 ημέρες
 • Po naj Qen pse nuk e keni ftu mo cani

  Eduard HaxhariEduard HaxhariΠριν 12 ημέρες
 • Ujku shijakut e flliqi shijakun

  tiku takutiku takuΠριν 12 ημέρες
 • 🐰lepri cerikut mungoi herën tjetër e kish kap barku💩

  zetori tateszetori tatesΠριν 12 ημέρες
 • Jan te papare

  AL Fred BoykaAL Fred BoykaΠριν 12 ημέρες
 • Ajde dalim jashte te marim leket dhe te ikim 😂😂

  Nodi SelimiNodi SelimiΠριν 12 ημέρες
 • Ujku cerrikut eshte bythqir ujku shijakut eshte legjend

  florens domiflorens domiΠριν 12 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  skubidubidu skubiskubidubidu skubiΠριν 13 ημέρες
 • Po ti ujku I tiranes 😂😂😂😂😂😂😂

  Urim HaliliUrim HaliliΠριν 13 ημέρες
 • Ujke leshi nje

  Urim HaliliUrim HaliliΠριν 13 ημέρες
 • Mbret eshte luani jo ujku

  FATMIR SKËNDAJ.FATMIR SKËNDAJ.Πριν 13 ημέρες
 • Ani ky gomari i nxerrka lekt tishkan enver hoxha xhall tikish kput hishtat ekames edhe dores o magar

  Foxi GamerFoxi GamerΠριν 14 ημέρες
 • Emision kot fare

  Irena MitroIrena MitroΠριν 14 ημέρες
 • O Cani Ca jan kto viktima Po mundohu te besh NJE emision qe ja vlen te shikojn femijt tane e Familjaret tane pse ben nje emision qe sja vlen fare

  Giovanni RanucciGiovanni RanucciΠριν 14 ημέρες
 • O bobo kan ik njerz per lesh

  Xhevi officialXhevi officialΠριν 15 ημέρες
 • Gjeneral ujku i shijakut 🤣🤣🤣🤣🤣

  Marku EnkeleidMarku EnkeleidΠριν 15 ημέρες
 • Ftohini me shpesh se knaqen njerzit 👍

  secret worldsecret worldΠριν 15 ημέρες
 • Cani o B Q pse I ofendon Shqiptaret o grek .

  Qeke si Mu TiQeke si Mu TiΠριν 15 ημέρες
 • Ju doni ba nshpulla si mos tu bije nmen me dal ma kun. Krriqa

  SHQIPTAR PER JETSHQIPTAR PER JETΠριν 16 ημέρες
 • Qenka kthyer akoma emisioni "Pershendetje nga ekrani" ????!!!!! , Kjo nuk shqiperia reale o cani, keta jan mbeturina te shoqeris. Eshte si te degjosh muhabetet qe bejn dy te droguar te cepi pallatit. VK

  albisouldragonalbisouldragonΠριν 16 ημέρες
 • 5

  Elson MaljaElson MaljaΠριν 16 ημέρες
 • 0

  Elson MaljaElson MaljaΠριν 16 ημέρες
 • Eh moj Shqipni si je katandis

  Mauro StojkuMauro StojkuΠριν 16 ημέρες
 • La cosa che hai detto bene anche se sono io boh è strano vedere le cose più

  Roland PaliRoland PaliΠριν 17 ημέρες
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Maggie TrupidoMaggie TrupidoΠριν 17 ημέρες
 • Ate motren o Arianna cani

  Vlora CamiVlora CamiΠριν 17 ημέρες
 • Hahahahahhahaahah o zot qe mknaqet per zotin !

  Dukagjin PatriotDukagjin PatriotΠριν 18 ημέρες
 • Keto jane te dy lepurusha like ne qoftese e kam mir 😂😇

  Hite shqipHite shqipΠριν 18 ημέρες
 • Ujku u cafte ujku ju hengert

  Klodian SinanaiKlodian SinanaiΠριν 19 ημέρες
 • Nuk e di dmth 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 nuk gjej nje fjal per kta, nuk mundem te gjej nje fjal ne gjith horizontin universal te trurit tim per kta nuk mundemmm😂😂😂😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂

  Respect The LawRespect The LawΠριν 19 ημέρες
 • Te lutem me dergo pak numerin e arejan canot

  Pashako AziziPashako AziziΠριν 19 ημέρες
 • Te falenderojm per te qeshurat arjan,,, 🙏❤

  Ervis EsaliajErvis EsaliajΠριν 19 ημέρες
 • 😁😁😁😁mutatttt kan munges vitamina ne koke

  miradlisa@hotmail.commiradlisa@hotmail.comΠριν 20 ημέρες
 • Ujku cerrikut, rrespekte nga shkodrant e Frances

  amarildo amarildoamarildo amarildoΠριν 20 ημέρες
 • Kuç er drreq!

  Erald KofshaErald KofshaΠριν 20 ημέρες
 • O cani meri leshoji nga kazanet te mbeturina se te 3 qen jan

  Egli DemcolliEgli DemcolliΠριν 20 ημέρες
 • Ore shqiperi ne ralitet.

  Toni SeiToni SeiΠριν 21 ημέρα
 • Cfare edukimi i mire per rinine 😱Prinder te dashur Zoti ju dhente durim dhe dashuri per te edukuar ne menyren me te mire te ardhmen e vendit tone..Kush tregon forze ..eshte vetem dobesi ...kush eshte i zoti te tregoj dashuri..Bravo televisionit qe jep rendesi dhunes. 👏👏👏😔ps sido te jete realiteti jasht..ju duhet te luftoni per te miren e vendit..se ne Shqiperi ka shume njeres te mbrekullueshem qe duhet te flisni..jepni Shembuj te mire.

  Ana AnaAna AnaΠριν 21 ημέρα
 • 😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

  Faton AzemiFaton AzemiΠριν 21 ημέρα
 • Ma kurv njeri se arian cani nuk ben nena

  Vullnet AllkjaVullnet AllkjaΠριν 22 ημέρες
 • ahhahahahahahahaha

  madiba 96madiba 96Πριν 22 ημέρες
 • Une jame toni Montana

  Andy NitaAndy NitaΠριν 23 ημέρες
 • Nuk karasohet ujku shiakut

  Emiljano GramiEmiljano GramiΠριν 23 ημέρες
 • Ujku i TIRANËS ËSHTË EDI RAMA 🤣

  ARMAND LLUSHAARMAND LLUSHAΠριν 23 ημέρες
 • Cia ropt u zun ujqërit uuuuuuuuuuuu

  duli bandaduli bandaΠριν 24 ημέρες
 • Vetem udienza ju intreson, s'ështëas komike, as program edukativ, as program informativ, inçentivohet llumi dhe maskardheku, atë që duan agjenturat dhe armiqtë e kombit...Turp per organet e Shtetit që duhet të selezionojnë ç'far është educative, dhe ç'farë është per tu nderprerë dhe për tu denuar. Nuk është as demokraci, as zonë e lirë... Është turp per organet e komunickacionit publik Shqiptar.

  OX OXOX OXΠριν 24 ημέρες
 • Kta jan per ne psikiatri. Kta jan te semur psigjikisht. Ee budallakia skishte pas fund. Turp qfar emosioni, po meret me njerz tsmur.

  Gottes AdlerGottes AdlerΠριν 24 ημέρες
 • Ujku I shijakut komunisti i fundit ne tv 📺 I fundit I mojkanve apo cu ngjan

  Dorian AntoniDorian AntoniΠριν 25 ημέρες
 • Saliu dhe Rama mungonin

  Lendrit BalazhiLendrit BalazhiΠριν 25 ημέρες
 • Min #10 😄😄😄😄😄😄😄

  Boni DurresBoni DurresΠριν 25 ημέρες
 • Si qartet ujku i cerrikut kur i thot brek salep hahahah

  muhamet alijamuhamet alijaΠριν 25 ημέρες
 • Pijaneca me gjith ti arjan..

  Ilyrian IlyrianIlyrian IlyrianΠριν 25 ημέρες
 • Barbona

  Ilyrian IlyrianIlyrian IlyrianΠριν 25 ημέρες
 • 🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜

  Roland PrekaRoland PrekaΠριν 26 ημέρες
 • Keto tipe gazetaresh kan ngelur pa buk dhe merr lloj lloj llumi që te nxjerr buken e gojej se me sa duket dhe greget se paguajn!!! Vaj meded kur ka ra shqiperia me keto lloj televizonesh 💩💩💩💩💩 turp turp turp

  Kreshnik GjanaKreshnik GjanaΠριν 26 ημέρες
 • Ku ka ujk pa dhembe

  Sadik MertirajSadik MertirajΠριν 26 ημέρες
 • Ooo zot ca man kjo bote

  Fatian MucayFatian MucayΠριν 26 ημέρες
 • Emisioni ku mblidhet llumi i Shqiprise. Seriozisht me vje turp nga vetja kur I shikoj kta kafshet.

  007maksi007maksiΠριν 26 ημέρες
 • HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH LEPORUSH TJETRI QEN TIRANE HAHAHAHAHAH

  Gem XGem XΠριν 27 ημέρες
 • Hajde program , hajde ! Sa turp ........

  Hamdi GripshiHamdi GripshiΠριν 27 ημέρες
 • Te falimederite

  Erti KajaErti KajaΠριν 27 ημέρες
 • Degjenerim fare

  Albaniain ethnic IliryianAlbaniain ethnic IliryianΠριν 27 ημέρες
 • Team ujku cerrikut ghaa😂😂

  sxlencxsxlencxΠριν 27 ημέρες
 • Ujku I cerrikut ësht mbreti

  Artur MarkuArtur MarkuΠριν 27 ημέρες
 • Arjan Çani je përsoni më i keq në Shqipëri,që ftonë kësi llojë njerëzish

  Valon SadikuValon SadikuΠριν 27 ημέρες
GRworld